Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
8. zář 2011

@ili08 žádost poslaná 😀

markitka
8. zář 2011

@lucianas Narodila se na císaře, takže se tetka netrápila 😀

alisi001
8. zář 2011

@lucianas od té doby co ji beru jsem začala tloustnout a neni to po jídle jím jako obyčejně a sladkému moc nedám

lucianas
8. zář 2011

@mochenkaa ... jj, přesně. ale i tak jezdíme na výlety, a malýmu se to moc líbí. užívá si je. akorát se to musí řešit víc časově, aby to celé neprospal. ale jinak je to pohoda taky.

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka no tak ona je potřebná, každý to asi snáší jinak no

markitka
8. zář 2011

@ili08 Odesláno 🙂

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Je mi to jasné... 😉

mihaji
8. zář 2011

@lucianas Já to taky nechápu, když se to navíc ani nesnaží omezit.

leni84
8. zář 2011

@lucianas Jo, bylo to nádherné..co ti budu povídat..🙂 Prostě drobeček zlatý..Ještě ke všemu je to opravdu hodně blízká kamarádka..naši manželé byli kamarádi dřív než nás poznali a já se s ní znám od střední školy a na svatbách jsme si byli vzájemně za svědky..🙂 Takže její děti beru jako vlastního synovce s neteří..prostě super..🙂

lucianas
8. zář 2011

@markitka ... aha, ale i tak ta bolest po císaři. plno mamin kolem mě, které rodily císařem, si stěžovaly pak na bolest břicha. no, není asi nad přirozený porod. ale takové mimi asi jinak ani nejde.

@alisi001 ... tak to jo. no, tak snad to opravdu k něčemu bude a pomůže to víc k mimi, k jeho zdraví.

markitka
8. zář 2011

@beta.m Ano, od školky a pak celých 9 let 😀

lucianas
8. zář 2011

@mihaji ... fakt divná. nevím, co by pak dělala, když by to odneslo nějakou nemocí to miminko. na výčitky už by bylo dost pozdě.

@leni84 ... tak to je krásné!!! takkovou kamarádku závidím. já s žádnou takový dobrý vztah nemám.

leni84
8. zář 2011

Holky, já se musím opět rozloučit a jít makat.. 😀 Mějte se....

beta.m
8. zář 2011

@markitka do Fr. Kupky si chodila? Sme se asi i potkaly, jinak svatbu jsme měli taky v Nováči na zámku 11.6.11 stejně jako mihaji

lucianas
8. zář 2011

jdu si udělat kafe, dokud drobek spí. ... tady se to chystá zřejmě na slejvák. dost zataženo.

mihaji
8. zář 2011

@lucianas Taky nevím. Jejího přítele to taky hrozně štve. On taky kouří, ale řekl, že by přestal s ní, aby měla podporu. Oni ten vztah mají vůbec takový divný, jsem zvědavá, jak dopadnou 😒

lucianas
8. zář 2011

@leni84 ... jj, tak makej, ale nepřepracuj se!!! 😀

mochenkaa
8. zář 2011

@lucianas jasně že výlety musí být, jen to fakt bude složitější 😉
@markitka chci miminko, chci. Tak přežiju i tu listovku 😀
@leni84 tak to je hodně blízké miminko 😵

lucianas
8. zář 2011

@mihaji ... to je teda smutný, když ona sama nechce přestat. i za tu cenu, že by přestal její přítel. ten má můj obdiv na druhou stranu. málo který chlap by asi tak podpořil partnerku. ... naštěstí můj manžel taky kouřil, ale už když jsme začali mluvit, že se začneme snažit o dítko (před cca čtyřmi lety), tak přestal sám, bez mého naléhání a proseb.

mihaji
8. zář 2011

Za chvíli se budu přesouvat domů...tak zatím pááá 🙂

markitka
8. zář 2011

@beta.m Přesně tak 🙂 Napiš mi jméno, třeba se známe 😀

ili08
8. zář 2011

@alisi001
@markitka potvrzeno 😉

lucianas
8. zář 2011

@mihaji ... tý jo, tak brzo domů? od kolika hodin děláš?

stares
8. zář 2011

Koukám, že tady je dost lidiček z Náchodska, já jsem také od Náchoda🙂

ili08
8. zář 2011

Holky a kdy jste začali po té listovce přibírat?já ji teda baštím první měsíc ale zatím na sobě nic nepozoruju.Taky se loučím,jdu umýt nádobí a s bafanem ven 🙂

mihaji
8. zář 2011

@lucianas Od 6:00 a mám půlhodinku navíc, tak zdrhám 😀

mochenkaa
8. zář 2011

@mihaji já ještě 7 hodin ☹

lucianas
8. zář 2011

@mihaji ... aha, tak to jo. já si říkala, jestli chodíš třeba někam na osmou, tak že to je hodně brzy. a v pohodě se ti vstává? já mám strach, že s tím jednou budu mít problém, jak nejsem zvyklá už vstávat takhle brzy. i když někdy mi Dany ten budíček časný udělá.

@mochenkaa ... tý jo, to je vyhlídka. tak ať to rychle uteče.

mochenkaa
8. zář 2011

@lucianas za půl hodiny budu v půlce 😀

beta.m
8. zář 2011

@stares A odkud jsi?