Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
8. zář 2011

@kcvrcekz Moc děkuju 🙂

finlay
8. zář 2011

@alisi001 prosímtě a ovu zjistíš sama nebo ti to ukáže ten kalendář? Já jsem se zaregistrovala na womenzone a myslela jsem, že mi to bude ukazovat samo, ale asi si tam musím všechno zadávat ne? přemýšlím právě, jak si co nejvíce pojistit mimi, ale teplotu ráno nestíhám, to jsem ráda že vstanu do práce, tak jsem chtěla aspon ty plodné dny vidět. Takže to nepočítá samo vid?

hankamamka
8. zář 2011

@finlay ak nestíhaš berať BT, skús ovu testy - pretože kalendár (či už womenzone alebo fertility friend) ti plodne dni vypocita len podla udajov, ktore zadas (teplota, hlien atd.)

finlay
8. zář 2011

@hankamamka a ty testy jsou běžně k sehnání? Kolik stojí? A ukážou mi to hned? Používají se každý den nebo jen když mám pocit že je ovu?

hankamamka
8. zář 2011

@finlay testy kupis v lekarni, rozne ceny, podla vyrobcu (povedala by som od 30 do 200 korun), pouzivaju sa cez den medzi 10 a 20 hodinou, teda nie hned rano (ako tehotenske testy). Ovulaciu mas potvrdenu ak testovacia ciarka je rovnako silna (alebo silnejsia) ako kontrolna.

Neviem, aky mas cyklus - ja som tento cyklus zacala testovat 10 den cyklu a ovu som mala 14 den cyklu.

luciesofi
8. zář 2011

Hezký večer, holky! 🙂
Teda vy jste se tu rozpovídaly...vůbec Vás nestíhám dočítat.. :(
Bohužel mám v práci teď strašně moc starostí a navíc nám kontrolují internet, tak v práci na MK nechodím.. Vždycky až takhle večer..
Jinak se teď krásně snažíme! 🙂 Hvězdičky jednou! 🙂
Už dva dny mi ale není dobře..myslím, že od stresu v práci..:( Prostě mě bolí celý žaludek, břicho i podbřišek...a do toho hlava.. Bojím se, kdyby se nám to tenhle měsíc nááááhodou pomohlo, aby to nějk neublížilo..:/
Snad bude vše v pořádku!
Koukala jsem, že jste tu probíraly přibírání po listovce - mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Měsíc braní = 2 kila na hoře. Strašně mě honí mlsná, pořád bych pojídala něco sladkého (a to jsem jinak vyloženě na slané)

finlay
8. zář 2011

@luciesofi ahoj, koukám na ty tvé příznaky...jsem ted první týden v nové práci, zároveň se teda snažíme o mimčo. A příznaky mám úplně stejné, taky jsem pořád ve stresu, bolí mě hlava a mám tlak v podbřišku. Myslíš, že to může něco symbolizovat?? 🙂 asi spíš jen nervozitu z práce co .. 😢

luciesofi
8. zář 2011

@finlay No, myslím, že maximálně ten stres...:( 🙂 Ale kdyby to symbolizovalo něco jiného, tak by to bylo u mě ještě moc brzy...... (Ale rozhodně bych se teda nezlobila!!! 🙂)

mishule12
8. zář 2011

@lucianas kdyby překvapil, tak asi padnu 😀

mischako
8. zář 2011

Holky používáte některá ten "nejednorázoví slintací" ovulační test??? Jaké s ním máte zkušenosti a jaká značka je podle vás dobrá???? díky moc

anabella_lee
9. zář 2011

@makak32 No tak to je síla teda, taky dávám za vinu hormonální nerovnováze. Když mi tak nerovnováha způsobyla mykozu, tak tak přibrat pár kg asi taky dokáže☹ No toto....tak snad to nebude ještě horší tedy

anabella_lee
9. zář 2011

@mihaji Jaké applíky? tento výrat jsem ještě neslyšela, co to je? 😀

anabella_lee
9. zář 2011

Krásné ráno holky🙂 No u nás pěkně lilo, včera jsem zmokli i s koníkama venku, tak jsme si s mamčou po cestě domů daly velkého ruma na zahřátí 😀 😀 😀

verik19
9. zář 2011

Dobré ráno, tak tu máme konečně pátek a před námi máme krásný víkend. 🙂
Tak jsem to dnes nevydržela a udělala těhu testík ale bohužel je tam je /.Teplota je pořád na nahoře.http://www.womenzone.cz/uzivatelka/verik19/gr...
Tak se uvidí jak to bude,jen doufám že se nevyšplhám až někam za 40 DC.
Hezký den 🙂

anabella_lee
9. zář 2011

@verik19 Dobré ráno🙂 Tak to mě mrzí, ale uvidíš září to jistí😀
Já se dostala na 34DC a pak MS dorazila. Tak uvidím co tento měsíc.
Ale kdyby nepřišla tak bych se vůůůbec nezlobila😀

alisi001
9. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................33DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................28DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................57DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................47DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................42DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................39DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................39DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................37DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................36DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................36DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................33 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
verik19.......................... 29DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................29DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 28DC
galigula .........................28DC
hopeful...........................28DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .27DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................26DC
melliss...........................25DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................25 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............24DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................23DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................23DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................23 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................22DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................21DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................19DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................19DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................19DC
alisi001..................... .....18DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................18DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................17 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................15DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................14DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................14DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................14DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................14DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................14 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................13DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....12DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................12 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................10DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..9DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........9DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................9 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................8DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................6DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................5DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..4DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................4DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................4DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................4 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................3DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................2DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let

alisi001
9. zář 2011
alisi001
9. zář 2011

@verik19 ahoj graf vypadá hezky dnes jsi podle grafu 11 DPO tak ještě vydrž mě se ukázala druhá čárka až 13 DPO tak nezoufej skus testovat až v neděli ale někomu se ukáže čárka až později 😉

stares
9. zář 2011

Dobré ráno holky, tak já dnes takto. Teplota sice roste, ale nějaké jasné příznaky těhu moc nevidím ☹ . Dnes jsem nevydržela a v šuplíku vyhrabala jeden TT a testla a nic, bílo ani duch.....
Vím, že může být brzo, ale říkám si, že 10DPO už by něco vidět být mohlo. Ach jo..... ☹

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

Pěkný den. M 🙂

alisi001
9. zář 2011

@stares no dnes jsi 9 DPO a jak už jsem psala @verik19 tak je ještě brzo 😉 testuj nejdřív v pondělí 😉

stares
9. zář 2011

Já si myslím, že jsem 10DPO. OVulace by měla být poslední den nejnižších teplot , jak se všude dočítám, takže počítám, že ovu byla 30.8.2011 a dnes 10DPO. Nebo ne? 🙂
Zařekla jsem se, že nebudu testovat dokud mi mrcha nebude několik dnů meškat, no, ale stejně to asi nevydržím 🙂 , je to silnější než já🙂🙂🙂.

M.

alisi001
9. zář 2011

@stares ovulku jsi měla 31.8 😉

stares
9. zář 2011

Jak to, já myslela, že po proběhlé ovulaci se má teplota zdvihnout alepoň o 0,2 - 03 stupňě, kdežto, kdyby byla ovulka 31.8, tak ten vzestup je velmi ale velmi malinký. Poprvadě řečeno mi je vlastně jedno🙂, jestli byla 30. či 31., hlavně aby byla a aby to dopadlo🙂.
Díky. M.

miky
9. zář 2011

dobré ránko, tak u nás dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

miky
9. zář 2011

@alisi001 no tak konečně se ty tvoje teploty ustálily, já už si říkala co nám ještě tenhle měsíc předvedeš 😀

alisi001
9. zář 2011

@miky jen tak dál 😉 mě se to taky konečně umoudřilo 🙂

alisi001
9. zář 2011

@miky jsem ráda ale stejně se mi ty teploty zdaji vysoké 😖 i minulej měsíc byli divný

alisi001
9. zář 2011

ted už jen čekám na pořádnej pokles 😀

miky
9. zář 2011

@alisi001 však on přijde a pak opět prudký vzestup a teplota už jenom nahoře 😉

miky
9. zář 2011

ale, že mi TT ještě nevyznačil ovulku 😕 , no každopádně já vím, že byla, tak uvidíme co teploty předvedou dál. Nové prádélko bylo také s úspěchem použito, takže já udělala maximum 😀 😀