Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

baibies
autor
1. srp 2011

@mishule12 já chci taky hned, všechny moje kámošky hned na poprvé, já problém s tou cystou , ale po laparoskopii, největší možnost otěhotnění.. už se tesime na mimíska...

sarana
1. srp 2011

Se nám to tady krááásně rozrůstá 😀 Jak už jsem psala, snažili jsme se už v zimě, jenomže pak pauza a mezitím už je v první skupince, kam jsem se přidala, půlka těhulí a tři před porodem, tak jsem ráda, že jsem našla novou skupinku 😉
Všem vám moc držím pěsti! Nejsem na těchto stránkách moc dlouho, ale taky zjišťuju, že je docela problém otěhotnět, zvlášť když člověk fakt chce 😅 Takže holky, do tohóóó! 😀

alisi001
2. srp 2011

@baibies ahoj ja byla taky na lapce loni v lednu a poprve otehotnela až za rok po ni a v 5 tydnu potrat ted jsem potratila zase po dvou měsících tak snad už se to konečně povede 🙂 taky mi říkali že po lapce se otěhotní líp ale není to 100%

wer2
2. srp 2011

mochenkaa sarana........................ 22 DC
alisi001....................... 12 DC
mishule12................... 18 DC
baibies........................ ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia..................... ?? DC
angels_woman......... ?? DC
wer2.............................. 14 DC
verik19.......................... 21DC
mochenkaa....................8 DC

wer2
2. srp 2011

dobré ranko všem 🙂,
já vysadila HA, naštěstí jsem to dostala OK,ale teď bude první bezprášková mrcha, třeba 🙂... zatím to zkoušíme tak nějak na blint.. jsem z toho taková hin 🙂 beru zatím jen mamavit a po kámošce zdědím listovku, co nedobrala.. tak uvidíme, kdy se zadaří.

sarana
2. srp 2011

sarana........................ 23 DC
verik19.......................... 22 DC
mishule12................... 19 DC
wer2.............................. 14 DC
alisi001....................... 13 DC
mochenkaa....................9 DC
baibies........................ ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia..................... ?? DC
angels_woman......... ?? DC

baibies
autor
2. srp 2011

@alisi001 jee, to je hrozné... nevím proc to tak život zařídil... já mám vše v pořádku, vaječníky ukázkové, jen jsem mela cystu dlouhou dobu, a vzhledem k tomu, že jsem se zminila, že po svatbe by jsme chteli mimi, me poslala na laparoskopii, protože říkala, že je dost velké riziko potratu... tak jsme byli rádi, že jsme si tyhle starosti usetrili... tak uvidíme.. musím věřit!!!
A uvidíš, že už to ted dopadne.. MUSÍ!!!! Držím moc moc pěstičky...

mochenkaa
2. srp 2011

Holky, každopádně Vám držím pěsti ať je všechno v pořádku. Já jsem hrozná ostuda a na gyndě jsem byla před dloouhou dobou, objednaná jsem až na 22/8 tak doufám že ve bude OK.

alisi001
2. srp 2011

@baibies ja jsem taky v pořadku u nas je to spíš zazrak že to jde přirozeně po 13 letech a neuspěšných IVF 🙂 ted se modlím aby proběhla ovulka málokdo ji má v cyklu po potratu spíš si myslím že bude až další měsíc ☹

baibies
autor
2. srp 2011

Tak to já jsem na gyndě snad každý měsíc :( Pořád pod dohledem.. :D

@alisi001 Jee, tak to ani nevím, co me pak ceka.. to jsou všechno nový informace... Snad to půjde, určitě už to půjde uvidíš...
Já jiné problémy mimo te cysty nemela.. Tak doufám a věřím, že to pujde... uvidíme ;)

Držím pěstičky...

sarana
2. srp 2011

@alisi001 Tak to si teda zasloužíš držení pěstí dvojnásob! 😉 Neboj, nebudeš teď čekat sama, u mě se to tenhle měsíc taky nějak valně nerýsuje. Asi to bude tím, že nemůžu do tý hlavy dostat nic jinýho a spíš se tím otěhotněním stresuju 😖

mochenkaa
2. srp 2011

já naštěstí nijaké problémy nemám. Antikoncepci jsem přestala jíst před 2 lety ať si tělo odpočine a zázračně se mi od té doby neobjevují záněty co jsem před tím měla každý měsíc. Já tak ve skrytu duše doufám že se to fakt teď povede - na kontrole bych měla být cca 10-12 DPO.

alisi001: neboj, určitě to vyjde 😉

alisi001
2. srp 2011

@baibies
@sarana jednou se to povede všem 😀 a hlavně žádnej stres 🙂 já se nejvíc stresovala u testů kouknite do alba už jsem se poučila udělám nejvíc 2 testy a končím 😀

sarana
2. srp 2011

@alisi001 Svatá pravda, z testů se člověk nejvíc nervuje. Já už jsem tento měsíc neodolala a bezhlavě si ho dělala už 19 DC 😀 Samozřejmě nic, že 😀 Jak ho má člověk doma, tak je peklo ho nepoužít 😀
V lékárně jsem si objednala kyselinu listovou, prý je dobrá na podpoření těhu. Ještě nikdy jsem ji nebrala, tak si ji dnes jdu vyzvednout.
Má už některá z vás doma jednoho skřítka nebo jsem tu zatím jediná, kdo plánuje druhý?

alisi001
2. srp 2011

@sarana kyselinu listovou taky beru a jak je vidět tak moc nezabírá ☹ beru i calibrum babyplan 😉

mochenkaa
2. srp 2011

@alisi001 já beru jen tu listovku a říkám si, že na jiné vitamíny je ještě čas

esila
2. srp 2011

Ahojte holky, som tu nova, rada si citam vase diskusie, aspon ubehne cas 🙂 Mozem sa k vam pridat? Som 5DC.

mochenkaa
2. srp 2011

vítej esila 🙂
přidej se do tabulky

sarana
2. srp 2011

sarana........................ 23 DC
verik19.......................... 22 DC
mishule12................... 19 DC
wer2.............................. 14 DC
alisi001....................... 13 DC
mochenkaa....................9 DC
esila................................ 5 DC
baibies........................ ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia..................... ?? DC
angels_woman......... ?? DC

sarana
2. srp 2011

@esila Ahojky, přidala jsem tě 😉

esila
2. srp 2011

no zlata, dik 🙂 ...ja sa chcem spytat, ako ste zistili, ze mate tie cysty? Ja som totiz vysadila HA pred 4 mesiacmi a odvtedy mam dost silny PMS, tak uz si nahovaram, ze to moze byt cokolvek. 🙄

sarana
2. srp 2011

@esila Já taky mívám dost silný a hlavně dlouhý PMS, že už jsem si kolikrát i myslela, jestli nejsem těhotná, i když to zrovna ani nebylo pravděpodobný 😀 Třeba minulej měsíc jsem dostala špinění už 10 dní před menstruací, prsa mám 14 dní před nateklý a bolavý, mám chutě a jsem dost nervní. Třeba na to může mít vliv antikoncepce. Já ji po porodu nebrala, až asi rok a půl na to, ale brala jsem ji jen půl roku a od tý doby mám takovejhle projev PMS.
Mám teda taky nějakou cystu, ne uvnitř, ale zevně. Za posledního půl roku se mi hodně zvětšila a když sedím, tak pobolívá. Dr. mi řekl, že pokud s tím nebudu mít problém, tak s tím můžu žít, jinak by musela pryč. Zatím to neřeším, abych nemusela na odstraňování 😅

esila
2. srp 2011

@sarana Dakujem za odpoved. Asi je to pravda, ze po HA sa telo horsie dava do normalu, tiez som to predtym nemavala. No zatial podla tabulky vedieš, tak som zvedava na novinky. Inak ja kyselinu listovu beriem takmer pravidelne uz niekolko rokov, kvoli darcovstvu krvi. Ani som nevedela o tom, zeby podporovovala aj tehu, ale tak dobre 🙂 A teda ja planujem prve dieta.

baibies
autor
2. srp 2011

@alisi001 Já beru Mamavit...
@esila Vítej, mě cystu zjistila při první prohlídce nová gynekoložka ;)
@sarana Laparka u mě v pořádku, klidně bych šla znovu, cysta byla trochu bolestivá občas v cyklu, jinak před těhu bych to dala určitě pryc mě to tak bylo taky doporuceno, a je to vázne v porádku,...

esila
2. srp 2011

@baibies a to iba rucnym vysetrenim alebo si bola na ultrazvuku?

baibies
autor
2. srp 2011

@esila No ona mě nvá lékařka děla kompletní přijímací vyšetření, vnitřním ultrazvukem, moje gynekoložka předchozí mě takto nikdy neprohlídla, takže ani nevím jak dlouho jsem ji měla... Vedely jsme o ní od ledna, jenže si snámi hrála, zvetsovala se pak zase byla mensí a pak zase vetsí.. tak sla pryc moje nejvernejsí kamarádka...
Na pohmat nebyla prý ani cítít....

esila
2. srp 2011

aha, no tak asi vydrzim ten nas srpen/září a ak nic, pojdem preistotu k doktorke na kompletne vysetrenie (po prvykrat), nech mam srdce na mieste. Dik na info.

sarana
2. srp 2011

@esila Já jsem HA brala naposledy před 6 lety, neseděla mi, tak jsem ji už ani nechtěla. Pak jsem za 3 roky otěhotněla a po porodu se mi všechno nádherně srovnalo. Lituju, že jsem se k HA znovu, i když na chvilku, vrátila, protože mi to takhle rozhodila a už je to rok a pořád ne a ne se to srovnat. A mám pocit, že to má i teď vliv na otěhotnění, v zimě jsme se snažili natřikrát a nic a teď podruhé a zatím asi taky nic. Brala bych ji už jen kdybych věděla, že už fakt další dítě nechci.
Co se týče té mé cysty, tak o ní vím už od mé úplně první návštěvy u gynekologa, kdy jsem byla ještě panna 😀 Taky zlobila, někdy pobolívala, chvíli normál, pak se zmenšila a až teď se mi zvětšila jednou tolik. V těhu jsem s ní taky problémy neměla, ani jsem o ní nevěděla. Dr. mi říkal, že pokud to nějak nezlobí, tak s tím ženský třeba žijí celý život. Přece jen je to zevní, takže to nepřijde do styku s dělohou, vaječníkama a tak, akorát to může zavazet 😀
Jinak jsem si dnes zas dělala testík 😀 a zase negativní 😖

miselinka2
2. srp 2011

@mishule12 neboj vsechny ty zkratky ti za chvli prijdou normalni

mochenkaa
2. srp 2011

@sarana HA je dobré svinstvo. Já už ke konci nemohla vydržet jak mě všechno bolelo, ale musím zaklepat, že po vysazení jsem měla rok krásně pravidelný cyklus 28-29 DC a pak se mi to po silných antibiotikách posunulo na 30 DC a zas pravidelně 🙂 . Každopádně už bych ji znovu určitě nechtěla
Neboj, ty // tam budou třeba příští měsíc