Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hopeful
11. zář 2011

@alisi001 - ja vim, to se ale proste stava... vsak vis... Mohlo to dopadnout hur (= mohlo k tomu dojit pozdeji). Moc me to mrzi.
Strasne moc Ti drzim palce, at se Ti brzy podari. Opravdu ze srdce a strasne moc. Zatim pa

alisi001
11. zář 2011

@hopeful děkuji a neboj ono se to povede taky jsem si říkala po druhém potratu že to mohlo dopadnou hůř a nakonec jsem byla ráda že se to stalo takhle ze začátku než třeba v 3 měsíci ☹

ili08
11. zář 2011

@hopeful taky mě to moc moc mrzí 😢 ještě že ty chlapy máme, že nás v těch nejhorších chvílích má kdo obejmout a podržet...

mihaji
11. zář 2011

@hopeful To je mi opravdu moc líto ☹ . Drž se a přeju ať jsi zase brzo v pohodě.

kcvrcekz
11. zář 2011

@hopeful To mě mrzí..☹

joeyne
11. zář 2011

@hopeful Je mi to moc líto! ☹ Ale nevzdávejte to a určitě se brzy dočkáte!!! 😉

nini19
11. zář 2011

@hopeful...moc mne to mrzí... 😢 ale neboj..možná se to chce trošku odreagovat a nemyslet na to chvlkui...presne jak si psala...neboj 😉

verik19
11. zář 2011

@hopeful to je mi moc líto ☹

baibies
autor
11. zář 2011

Ahoj, holky, moc Vás všechny zdravím...
Těhulkám velká gratulace!!

Snažilkám přeji, at brzy přiletí čáp..

My v tom všem shonu, nestíháme vubec nic... dopadla nám hypotékja tak se tesíme že budeme mít pro mimi svuj pokojík.. a bude to vše klidnejší...ted cekáme na ovulku a čeká nás menší dovolená.. svatební cesta se odkládá na dobu neurčitou bydlenícko je ted duležitejsí.. ;)

Myslím na Vás, občas sem i juknu, ale nestíhám dočítat... ;)

hopeful
11. zář 2011

Ahoj holky, diky moc za podporu! Nebojte, my to nevzdame. Jen musim nekde zjistit, co delat. Jestli se takhle brzy o vsechno postara telo nebo co a jak...

Musim snazit se nesnazit a ne cekat na MS s testem v ruce a stresovat se... Akorat jsem ve ctvrtek investovala do nejakych tehu vitaminu, tak jdu zase kupovat o stadium niz.

Tehulky, drzte se, at vidim, ze to jde a snazilky uzivejte si sve drahe polovicky v klidku a pohode.

miky
12. zář 2011

@hopeful mrzí mě to, držím moc palce, aby bylo co nejdřív zase dobře! Brzy se tu mezi námy zase ukaž 😉

miky
12. zář 2011

Dobré ránko, u nás dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

anabella_lee
12. zář 2011

@mihaji Ahojky, nene to je Velký Švýcarský salašnický pes🙂

anabella_lee
12. zář 2011

Dobré ráno všem🙂

mihaji
12. zář 2011

Dobré ránko děvčata, jaký jste měly víkend? 🙂

@anabella_lee Aha, tak to jsem si tedy popletla. Na fotkách vypadají úplně stejně. Berňáci jsou úžasní 🙂

anabella_lee
12. zář 2011

@mihaji jojo jsou to fajní psíci🙂 Apenzel je malej, velký švíc. je stejný jako berňák, jen má krátkou srst🙂

mihaji
12. zář 2011

@anabella_lee JJ mě to právě na těch fotkách zmátko. Kamarádka má dvě applí holky 🙂

anabella_lee
12. zář 2011

@mihaji no ono se to těžko z fotek poznává🙂
JInak víkend jsem měla fajný, hlavně neděli kdy jsme jeli ven s kočárem a ja na koni, umyly jsme koníky v řece, pak při sušení jsme si dali pivečko no pohoda jazz🙂
Říkáš svatbu jsis užila🙂 Tak to je fajn, fotky určo budou moc pěkné🙂

mihaji
12. zář 2011

@anabella_lee Koukala jsem na fotečky na FCB a tiše záviděla. Měli jste krásnou neděli 🙂 .
No jak jsem psala, svatba byla jak zlej sen, kamarádka mě utěšovala tím, že s největší pravděpodobností se to už nebude opakovat 😀 . Fotky snad budou dobré, uvidíme, až se v tom víc pohrabu, je jich opravdu hodně.

alisi001
12. zář 2011
mihaji
12. zář 2011

@alisi001 Ahojky, já už tomu tvému grafu fakt nerozumím 😒

alisi001
12. zář 2011

TĚHULKY

ilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀 karkulka_17......//....( Femibion 800)..........................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//..........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)................................................................ MARTINA 28 let .. 😀
kammka...........// ...(listovka)........................................................................................KAMILA 35 let .... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................35DC(listovka).........................................................................IVANA 34 let

SNAŽILKY

mishule12.................60DC (listovka a maliník)................................................................. MÍŠA 26 😨
ninucha.......................50DC ( listovka)...................................................................................NINA 28 let 😨
tumik............................45DC.....................................................................................................MARTINA 28 let 😨
petulak1988................42DC (clostylbegyt a urogestan).....................................................PETRA 23 let 😨
pajule ...........................40DC (femibion a kontryhelový čaj)................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................39DC....................................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................36DC(listovka).....................................................................................IVANA 34 let
helousek1.....................32DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
kd23.............................. .30DC (listovka)................................................................................. KATKA 29 let
melliss...........................28DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ....................................MELISA 23 let
mischako ......................28 DC...................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............27DC....................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................26DC (listovka a kontryhelový čaj)..................................................MIRKA 30 let
stares..............................26DC(listovka)....................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................26DC....................................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................25DC ( listovka )..................................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................24DC (Calibrum babyplan)................................................................LENKA 27 let
ili08 .................................22DC (listovka)................................................................................... ILONA 28 let
hankamamka................22DC (listovka).....................................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... .....21DC (listovka a Calibrum babyplan)..............................................ALENA 32 let
mochenkaa....................21DC (listovka a Calibrum Baby plan, )...........................................GABČA 23 let
markitka ..........................20 DC(kontryhel)..................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................18DC(listovka).....................................................................................EVA 27 let
beta.m..............................17DC(listovka).....................................................................................BĚTKA.22 let
luciesofi ...........................17DC(listovka).....................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................17DC(b-ekomplex)..............................................................................KATKA 27 let
esila..................................17DC (listovka).....................................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................17DC.....................................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................16DC.....................................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....15DC (listovka)....................................................................................HANA 22 let
leni84................................15 DC (listovka,kontryhel)..................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................13DC(Femibion 800 )........................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................12DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).............IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........12DC(Double X)..................................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................12DC(kyselinu listovou a kontryhel.)...............................................LÍBA 28 let
tynka89.............................11DC(listovka).......................................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................9DC (listovka, Calibrum baby plan)..................................................RENČA 27 let
mahonia...........................8DC (listovka, kontryhelový čaj)..........................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..7DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel,pupalka ,E)......BARBORA 25 let
blazu...............................7DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................7DC...........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................7DC(listovka)............................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................6DC..............................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................5DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)........................................KAČKA 30 let
foaji ...............................4DC( Gynex a Kontryhel).........................................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 2DC (listovka,kontryhelový čaj)..............................................................VERONIKA 24 let

alisi001
12. zář 2011

@mihaji já taky ne mám takovej posit že září moje nebude ☹

alisi001
12. zář 2011

@miky hezkej graf 😉

mihaji
12. zář 2011

@alisi001 Třeba ještě přijde nějaké překvapení. Neházej flintu do žita a užívej si hvězdičkování 😉

miky
12. zář 2011

@alisi001 minulý měsíc jsi měla také obavy, že ovu nebyla a nakonec jsi se mršky dočkala. A nemůžeš být třeba trošku nachlazená? to by s teplotou jistě také zamávalo.....jinak tomu prostě nerozumím 😔

miky
12. zář 2011

@alisi001 přesně tak, už za tu výdrtž s hvězdičkami byste si zasloužili tu nejkrásnější odměnu 😉

anabella_lee
12. zář 2011

@mihaji O děkuji🙂 ALe víš jak každý den není posvícení. Jsou dny kdy je fakt škaredě a hold musíš se jít postarat o koníky, či ti není dobře a taky musíš. Ale takové krásné dny ty stojí za to🙂
Určitě jich bude plno moc krásných foteček🙂 Na každé svatbě se vyskytne něco co nebylo v plánu 😀 Musí se to brát sportovně🙂

alisi001
12. zář 2011

@miky nechlazená nejsem a to jsem 21 DC tak mám ještě 7 dni čas ☹

miky
12. zář 2011

@alisi001 ach jo, já už vážně nevím co si na nás tentokrát ten tvůj graf vymýšlíš. Vážně jsem byla včera přesvědčená, že to je ovu.....