Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
12. zář 2011

@miky ovu testy pořát slabě pozitivní tak pokud se do toho 28 DC nevybarví tak už na ně kašlu škoda peněz

alisi001
12. zář 2011

@miky taky jsem si to myslela 😠 už mě to začíná pěkně deptat 😠 jak už jsem říkala víc mě stresujou ovu jak těhu testy

miky
12. zář 2011

@alisi001 tak co kdyby to tento měsíc nebylo těhu, tak se příští měsíc na ovu tesky vykašlat? Prostě měřit jenom BT? Hvězdiček máte tolik, že se stejnak ovu testy řídit nemusíte a třeba by to pro tebe bylo méně stresující......já jsem je tenhle měsíc také nepoužívala každý den, zkusila jsem jenom dva a ten první den byl, když mě píchalo v levém vaječníku a byl pozitivní, když bych neměla žádné příznaky, tak jsem nechtěla testovat vůbec a musím říct, že to bylo také uvolňující. Všude píšou, že psychika dělá velké divy.......

mihaji
12. zář 2011

@anabella_lee Jasně, to chápu, vím, co to obnáší. Ale pak ty krásné chvíle myslím stojí za tu dřinu.
No ono ani nejde o to, že by se vyskytlo něco, co nebylo v plánu, nevěsta říkala, že vše vyšlo. Akorát to neměli vůbec zorganizované, oběd v restauraci byl příšerný tedy spíš ty podmínky a večer na Slapech se tedy taky "vyvedl". Ale jak říkám, nevěsta s ženichem si to opravdu užili a tak by to mělo být. My jim samozřejmě říkat nebudeme, jak se nám tam nelíbilo 😀 - naštěstí se nás ani neptali.

mihaji
12. zář 2011

@alisi001 A to máš pořád ty zlevněné testy nebo normální?

alisi001
12. zář 2011

@miky asi máš pravdu ještě mám pár proužkovejch testu tak je zkusím a ty za kačku stejně nefungují a příští měsíc na to kašlu 🙄 jen je škoda že se ovu v grafu vyznačí až za 2 dny po 😀 to budeme asi hvězdičkovat v kuse aby jsme ji neprošvihli 😀 😀

alisi001
12. zář 2011

@mihaji testy mám normální 😀 ale moje tělo asi není normální že si se mnou tak hraje 😀

alisi001
12. zář 2011

@miky jinak vaječníky mě dnes pobolívaji ale jen po chvilkách 😒

mihaji
12. zář 2011

@alisi001 Jsem si jen říkala, jestli nejsou vadné. Já bych se na to testování taky vykašlala. Hvězdičkujete tak často, že nemusíte mít strach, že byste ovu prošvihli. 😉

alisi001
12. zář 2011

@mihaji to je sice pravda ale kde mám jistotu že to manžu bude pořát takhle bavit 😀 😀

miky
12. zář 2011

zatím se s jdu rozloučit. Razíme s manžou směr Praha. Na 16hod. jsme domluvení v Motole, že by nám konečně mohli říct Barunky výsledky a výsledky z genetických testů. Nejdřív to mělo být do měsíce po úmrtí, teď už je to 3,5 měsíce a my pořád nic nevíme 😖 i to co nám řeknou dneska budou pouze jenom některé výsledky, protože vše nemají ještě uzavřeno. Ach jo, jak mě se tam nechce, zase se to všechno otevře 😢 😢 Tak se tu mějte a držte nám palce 😉

alisi001
12. zář 2011

@miky drž se

kcvrcekz
12. zář 2011

@miky Drž se ....Myslím na tebe...

mihaji
12. zář 2011

@miky Buď statečná a drž se, budu na vás myslet.

kcvrcekz
12. zář 2011

@alisi001 Ahojky být tebou na ty testy prďákuju, fkt těch hvězduček máte docela hodně...takže se to musí povést...Víš co říkám si, že když to někomu nejde, tak pak jak to výjde bude mít ten nejlepší dáreček na který si musel sice počkat, ale bude stát za to...🙂

kcvrcekz
12. zář 2011

Jinak holky vám přeji krásné ránko..🙂

kcvrcekz
12. zář 2011

@mihaji Ahojky tak kukám, že jsi vše dobře zvládla..🙂 jsi šikula...🙂

alisi001
12. zář 2011

tak to je jen za tento cyklus a to nejsou všechny plno kazetovejch jsem vyhodila a ještě u toho nejsou ty za 1 peněz to stoji jak hrom a stejně to na mě nefunguje 😠

mihaji
12. zář 2011

@alisi001 No páni, to je tedy sbírka. 😀
@kcvrcekz No, přežila jsem 😀 . Fotky ale ještě nejsou hotové, bude to chvíli trvat, ale myslím, že nevěsta bude spokojená. Ještě kdyby při tom focení trochu víc spolupracovali, bylo by to ještě lepší.

anabella_lee
12. zář 2011

@miky Budeme držet palečky🙂

anabella_lee
12. zář 2011

@alisi001 Kde bereš pořád tak krásné souhvězdí😀

kcvrcekz
12. zář 2011

@alisi001 Ty jo to je pěkná sbírka...🙂

alisi001
12. zář 2011

@anabella_lee jen by mě zajímalo jak se to souhvězdí jmenuje 😀

alisi001
12. zář 2011

@stares a co testík 😉

stares
12. zář 2011

@alisi001 Nebudu ho dělat, jen pokud mrcha nedorazí. Nechci zažívat zbytečně další zklamání. Myslím, že zítra či pozítří opět teplota klesne☹

kammka
12. zář 2011

ahojky,
holky, vy jste takové zkušené testovatelky..dělala jsem dnes ránno třetí testík v pořadí, ms měla být cca před 10ti dny, první tt byl 31DC a byl tam duch, druhý byl pár dní potom přes den..no a dnes jsem očekávala silnou lajnu skoro hned, ale chvíli jí to trvalo a až tak tmavá není.. je to tt od 10jednotek, mamatest..
já mám docela strach, aby to nebylo zas zamlklé těhu..
jsem pako, ale prostě se bojim.

luciesofi
12. zář 2011

@hopeful Moc moč mě to mrzí.. Ale určitě to nevzdavejte.. A máš pravdu, je lepší že to tak dopadlo teď a ne až třeba za 3 měsíce.. Držím palce!!!

luciesofi
12. zář 2011

Krásné dobré ráno všem! Jakpak se máte? Doufám, zme se všechny poctivě snažíte jako já..🙂 Já mám ovulaci za sebou, takže teď jen a jen čekám a pozoruju se..🙂 Žádné případné příznaky na sobě nevidím .. Minule mě touhle dobou bolely prsa, ale teď nic.. No, uvidím..🙂 Případný test budu dělat až za 10-11 dní.. Uaaaa, teď už se pro mimi nedá víc udělat..🙂 Čekám!🙂

markitka
12. zář 2011

Ahoj holky 🙂 Hlásím návrat z přenádherné Budapešti 🙂 ani se mi nechtělo domů..
Tak vás jdu přečíst, ať jsem trošku v obraze 🙂