Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
11. srp 2011

@verik19
Ahojky, přidávám také svou zkušenost..Já jsem první ms po vysazení ha dostala po 29 dnech, takže u mě žádný výkyv. Ale třeba kolegyně z práce vysadila ha před 3 měsíci a ms nedostala vůbec celé tři měsíce, takže teď byla na vyvolávačce a uvidí, co příští měsíc..

kd23
11. srp 2011

@mautas11 Kolikátý DC? A kam jedete na dovču? Moře? 🙂

mautas11
11. srp 2011

@kd23 dnes 10 DC, ale víš já si neměřím teplotu a v podstatě ani ovu testy nedělám,má strach z toho že bych do toho spadla více než jsem jako že bych byla závislá jen na tom kdy to asi bude atd, ani nám to moc nešlo když jmi dr. řekla tento den prostě musíte není to prostě ono. Jedeme do CHorvatska.

kd23
11. srp 2011

@mautas11 Jůůůů. V Chorvatsku jsme se zasnoubili 🙂 🙂 🙂 Teď tam má být super počasí!!! 🙂
Jinak tě přidávám. 🙂 Já se taky neměřím - jen zkusím ovu testiky 🙂

verik19........................ 31 DC (listovka)
mishule12................. 28 DC
miky............................ 28 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 23 DC
alisi001..................... 22 DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 19 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............18 DC (listovka)
esila........................... 14 DC (listovka)
leni84......................... 14 DC (listovka)
karkulka_17.............. 13 DC
dilemma ....................12 DC
mahonia.................... 10 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................10 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 10 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 7 DC (Mamavit)
sarana........................ 6 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

martinan4
11. srp 2011

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? 🙂 Právě jsme se vrátili z "rizikové" dovolené (kvůli případnému braní antimalarik jsem se to bála vůbec zkoušet), ale všechno dopadlo dobře, takže už se konečně taky můžeme začít snažit 🙂 Jinak teda zatím neberu nic, ale jak na to tak koukám, tak přinejmenším tu listovku by to chtělo, že? To se přímo v lékárně prodává samostatně, nebo je lepší koupit přímo ty vitamíny, jako je Calibrum? Díky! 🙂

mautas11
11. srp 2011

@kd23 jééé to je hezký 🙂 díky za přidání. no nad testama jsem taky uvažovala, ale nakonec jsem to vzdala, u dr. v centru jsme teprve dva měsíce říkala,že do zimy zkusíme jen plánovaný styk,a pak uvidíme, tedka má dovču takže pokud přijde další MS tak tam půjdu a zkusím se jí zeptat jestli můžem třeba zkusit inseminaci. akorát mě překvapuje
že s partnerem jen mluvila ale spermio nedělali, jen říkala že když jsme otěhotněla jednou tak to musí jít i po druhé. a hlavně že jsem mladá a mám času dost( já 23 přítel 35).

bujanda
11. srp 2011

@martinan4 ahoj, vítám tě tu, ty vitamíny jsou prý dobrý hlavně na připravení těla na těhotenství, takže určitě neublíží, když je budeš brát...já osobně jím calibrum, je tam víc vitamínů i kyselina listová.... 🙂 a jinak držím palce ať se zadaří

martinan4
11. srp 2011

@bujanda Ahoj, děkuji za přivítání 🙂 Nejradši bych šla do té lékárny hned, jakmile se pro něco nadchnu, tak to chci hned.. i když nevím, jestli zrovna u toho mimi je to nejlepší přístup 🙂 A také držím palce 😉

bujanda
11. srp 2011

@martinan4 tak to nejsi sama, já šla do lékárny hned 🙂 a pak taky hned 2. měsíc po vysazení HA jsem šla pro OVU testy, abych zjisitla, jestli je to opravdu ten den, který si myslím a bylo to ono, takže teď už se řídím bolestí břicha 🙂 já si myslím,že stejně na to nejde nemyslet 🙂

leni84
11. srp 2011

@martinan4
Ahoj, vítám tě, stejně jako další nově příchozí..🙂 Listovku si můžeš v lékarně koupit i samostatně. Jinak je normálně součástí téměř všech multivitamínů, zvláště pak pro snažilky a těhotné..Je jí dobré brát v době snažení a hlavně v prvním trimestru.

bujanda
11. srp 2011

holky, dneska to balím, jdu z práce domů a musím ještě něco zařídit na tu svatbu.... 🙂

ili08
11. srp 2011

Já listovku koupila normálně v Dm 🙂
@bujanda pěkně si užij rozlučku se svobodou-u nás byla bouřlivá a hlavně nezapomenutelná 🙂

mochenkaa
11. srp 2011

@martinan4 ahoj Marťo, já si koupila listovku v lékárně od Nedpharma nebo tak nějak se to jmenuje, je tam 100 tabletek a stálo to cca 70 kč, jo to 400těch jednotek.

leni84
11. srp 2011

Holky, jen se chci zeptat. Nevíte, nebo nedočetly jste se, kolik dní by průměrně mělo uběhnout od ovulace do další menstruace? Vím, že statistiky říkají, že ovulace je nejpravděpodobnější uprostřed cyklu, ale pro případ, že ovu je později třeba např. 22 den a další cyklus třeba až 25 den, znamená to, že se cyklus bude stále protahovat třeba na 35 nebo 37 dní? Nebo může proběhnout ovu a třeba za 5 dní přijít ms? Snad mé otázce rozumíte. Ptám se jen pro zajímavost. Děkuji za odpovědi..🙂

esila
11. srp 2011

@leni84 no prave, tak by to malo byt. Od ovu do menstruacie ma zena v priemere 12-16dni. Vraj kazda zena ma dobu od ovulacie po MS rovnaku kazdy cyklus...a ked ma nepravidelny cyklus, tak sa meni aj den ovulacie. Alebo naopak, ked je ovulacia neskorsie(pozdeji), tak aj menstruacia by mala prist neskor. A k tvojej otazke (Nebo může proběhnout ovu a třeba za 5 dní přijít ms?) - asi vsetko je mozne, ale velmi malo pravdepodobne.

leni84
11. srp 2011

@esila
Děkuji, já si myslela, že to tak je..Jen mě občas překvapilo, že v různých diskuzích kolikrát holky psaly, že měly ovu třeba až na konci cyklu, což mi přišlo divné..i když jak píšeš..vyjímky, které potvrzují pravidlo jsou možné všude..🙂

esila
11. srp 2011

@leni84 ja som citala nejaky odborny clanok, ale uz ho neviem najst...skor si myslim, ze tie holky spatne odhadli ovulaciu alebo maju nieco naozaj v neporiadku ☹ .....

alisi001
11. srp 2011

@esila
@leni84
no holky budete se divit ale ja jsem měla minule ovu taky až 28 DC 😉 dneska jsem 22DC a ovu zatím nikde 🙂

martinan4
11. srp 2011

@bujanda No, já to mám taky takhle vypozorované... A asi máš pravdu, myslet na to budu tak jako tak 🙂 Užij si rozlučku, na tu svojí strašně ráda vzpomínám, vůbec jsem od toho nic nečekala, ale bylo to nepřekonatelné 🙂

@leni84 @mochenkaa Holky, super, díky moc za radu, zítra vezmu lékárnu útokem 🙂

esila
11. srp 2011

@alisi001 a ake dlhe mas cykly? a pisala som v priemere 12-16, niektore maju trebars aj 8dni po ovulacii menstruaciu, ale potom vzdy - podla clanku.

mochenkaa
11. srp 2011

@leni84 @esila @alisi001 já tady někde na koníkovi četla, že pokud je ta doba od ovulace po ms krátká (míň než cca 10 dní) tak se vajíčko nezvládne uchytit a nejde otěhotnět, že to fakt má být 10-16 dní jak psala esila. A že víc dní už je taky špatně, tak nevím.ale každá jsme jiná 😉

alisi001
11. srp 2011

@esila chodím každý měsic na agolutin tak mám cyklus 35-38 dni

miky
11. srp 2011

taky se přidávám k těm, které mají ovulaci v druhé polovině cyklu - ovulace 25DC a délka předešlého cyklu 35 dní 😉

alisi001
12. srp 2011

Dobré ránko 😉 tak dnešní ovu test je slabší jak včerejší ☹ moje tělo si dělá co chce 😠

miky
12. srp 2011

Dobré ránko, tak mi dneska takto. Konečně jsem se dočkala a FF vyznačil ovulku 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47/

bujanda
12. srp 2011

@miky dobré ránko, tak to je super! 🙂

kd23
12. srp 2011

AHOJ holky 🙂 Všem přeji pěkný pátek 🙂
@alisi001 - Tak si zkus testik udělat ještě k večeru - třeba to je nějaká chyba testu ☹
@miky Supeeeeer 🙂 Tak už je mi asi jasné, co budete mít v plánu na víkend 😀

kd23
12. srp 2011

verik19........................ 32 DC (listovka)
mishule12................. 29 DC
miky............................ 29 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 24 DC
alisi001..................... 23 DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 20 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............19 DC (listovka)
esila........................... 15 DC (listovka)
leni84......................... 15 DC (listovka)
karkulka_17.............. 14 DC
dilemma ....................13 DC
mahonia.................... 11 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................11 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 11 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 8 DC (Mamavit)
sarana........................ 7 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
martinan4 .................?? DC
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

@martinan4 Marti, vítej, kolikáty jsi DC a co kyselinka? Už jsi vzala tu lékárnu útokem? 😀

miky
12. srp 2011

@kd23 no vzhledem k tomu, že manžel bude na moto víkendu v alpách a já u mých rodičů, tak nejspíš nic 😀 a stejnak prý je nejvhodnější k otěhu den před a den ovulace, takže teď už opravdu nezbývá než jen čekat 😉

kd23
12. srp 2011

@miky A jo vlastně! Aply! Já zapomněla 🙂 Tak držím palečky, ať to čekání je co nejkratší a má dobrý výsledek! 🙂