Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
12. zář 2011

@stares někde se stala chyba ☹ přitom máš nádherný gráfek

mahonia
12. zář 2011

Chválíte graf a já nic nevidím ???

kcvrcekz
12. zář 2011

Tak by mě holky zajímalo jaký procenta jsou když má ženská ovulaci v ten den má hvězdičku pak ob den...No jsem zvědavá jestli ta příroda se orientuje podle toho.... 😖

alisi001
12. zář 2011

mít tak hvězdičku každej den tak bych byla v klidu 😀

mihaji
12. zář 2011

@stares To je škoda, vypadalo to nadějně. Kolikátý jsi DPO?

kd23
12. zář 2011

Holky já mám tak pitomou náladu a bolí mě to břicho, že nemám na nic chuť a vůbec nevím, co si mám dát k obědu ☹. Jdu si koupit nějaké slipovky-nevím, co bych dělala, kdyby mě to přepadlo a představa, že budu nosit slipovky denně mě fakt nebaví ☹. Jak to řešíte, když to máte dostat a vlastně nevíte kdy jako já. Bolesti mám - ale to je všechno ☹ Až to dostanu, tak to fakt oslavím! 😀

kd23
12. zář 2011

@stares Třeba se to ještě neukázalo... Do týdne tam budou // !!

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 já se bez nich vpodstatě neobejdu 😠 před ovu mám mokro, po ovu mám jiné mokro a před ms čekám ms 😀 😠

mihaji
12. zář 2011

@kd23 Taky to řeším slipovkama.
Jinak se mi chce dneska v práci strašně spát, nemáme v kanceláři moc vzduch, tak to bude asi tím a taky mě bolí hlava. 😒

kcvrcekz
12. zář 2011

@mochenkaa Tak to nápodobně..🙂

alisi001
12. zář 2011

slipovka je můj nejlepší kamarád 😀

stares
12. zář 2011

@mihaji Dnes jsem 12DPO

mihaji
12. zář 2011

@stares Tak třeba je ještě brzo. 😉
@alisi001 No tedy, kdyby tě slyšeli tvoji kamarádi 😀

mochenkaa
12. zář 2011

myslím, že jsme @kd23 vystrašily 😀 při HA nic takového nepotřebovala a teď 😕 😀

joeyne
12. zář 2011

Ahoj kecalky, jak jsem sem ráno psala, byla jsem tak ospalá, že jsem zase zalehla a probudila se teď. 😠
Chci se zeptat dlouhodobějších snažilek, vám nezkoumal gynekolog průběh ovulace v cyklu pod UTZ??? Chodíte tam tak ob dva tři dny a on tam krásně vidí rostoucí folikuly, jejich rozměry a kdy prasknou. 🙂

mihaji
12. zář 2011

@joeyne Já chodím na UTZ 12.den cyklu, ale co přesně zkoumá nevím. Asi jestli se blíží ovu? Minule mi píchnul injekci a řekl, že bychom se měli za 48 hodin snažit. Za týden jdu zase, budu se ho muset pořádně vyptat. Vždycky na něco zapomenu.

kd23
12. zář 2011

@mochenkaa Vystrašily 😀. Spíš mě straší to moje tělo... ☹ V OC-čku dojdu do bufáče a z té vůně se mi zvedne kufr... pak jsem se nemohla rozhodnout mezi salátek a kungpaem a opět vyhrálo kungpao.... Těhotná být ale přece nemůžu, když jsem teď měla mega předmenstruační bolesti.... :-/

danda81
12. zář 2011

Zdravím Vás, pročítám diskuzi a nedá mi to-hlásím se do vašich řad 🙂 . Dneska jsem 23 DC a asi 7 DPO. Testovala jsem OVU, pozitivní test mi vyšel minulou neděli, tak počítám, že byla minulé pondělí nejdéle v úterý. Beru Femibion, poprvé jsme se snažili v srpnu, ale netrefili se do ovulky...tak jsem od září začala testovat. Můj graf:
http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...

joeyne
12. zář 2011

Když jsem na to šla já, měla jsem všechno ukázkový, folikul zrál jak podle učebnice, ale když jsem přišla v den, kdy už měl být prasklý, měl 27 mm a doktorka mi řekla, že se to někdy stává, že kolikrát k ovulaci nedojde. A po pár dnech už tam nebyl, takže praskl, přitom jsem ovulační příznaky měla mnohem dřív, tak 15DC a folík praskl asi 26DC..

kd23
12. zář 2011

@joeyne Tak teď už jsem fakt jak Alenka v říši Modrého Koníka.... Tohle je za hranice mého chápání....
@danda81 Vítej a moc držíme palce! 🙂 Akorát tvůj graf se mi nezobrazuje...

joeyne
12. zář 2011

@mihaji Tak to ti tou injekcí nejspíš vyvolává ovulaci, jako mě při inseminaci. 🙂 Tudíž se snažte, jak vám říká! 😀

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 co víš 😉 pokud není ms ,tak nic není ztracené
@danda81 vítej 🙂 graf se mi neukáže. Musíš pod graf kde je u tabulky záložka sdílet graf a okopíruj sem ten odkaz.
@joeyne to je blbé že se tomu nedá vůbec věřit

mihaji
12. zář 2011

@joeyne To je stejně síla, co všechno může nefungovat 😒 . Taky jsem si myslela, že to bude na vyvolání ovu, nicméně podle testu i teplot jsem měla ovu podstatně později. Ale ono je to fuk, protože byly zrovna ta šílená vedra a manžel měl odpolední, takže se to snažení nějak nepovedlo. Snad bude tento měsíc úspěšnější.

joeyne
12. zář 2011

@kd23 Nechci ti dávat falešné naděje, ale těhotná být můžeš, taky jsem měla bolesti jak před MS a všechno, co mi dřív vonělo, mi teď smrdí. Třeba aviváž nebo šunka atd.! 😒 😵

joeyne
12. zář 2011

@mihaji To nevadí, že OVU byla později, vždyť je pravděpodobnější, že k oplodnění dojde, když se snažíte pár dní před ovulací, spermie v tobě přežijí pár dní, než když na to vlítnete přímo v den, kdy se ukáže pozitivní test. To už totiž moc šancí nemají, těch pár hodin... 😒

kd23
12. zář 2011

@joeyne No jo, ale já dostala menst.bolesti přesně ve dny, kdy bych to podle HA měla dostat... ☹ No uvidíme... kolikáty DC sis dělala test? Já dnes ráno 30 DC a nic.... Díky za odpo.

joeyne
12. zář 2011

@mochenkaa Blbé je, že se vlastně podle UTZ nepozná, jestli vůbec ve folikulu nějaké vajíčko je...

mihaji
12. zář 2011

@joeyne Já vím. No tentokrát to bylo stejně bezpředmětné a teď jsem odhodlána se snažit cca od toho 12. DC obden. Ovšem jedna věc jsou představy a druhá realita. Záleží opět i na manželovi.

mochenkaa
12. zář 2011

@joeyne to nejde poznat?

kcvrcekz
12. zář 2011

Ty jo holky takže jak vás tady tak čtu, tak když je snažení v den pravděpodobné ovulace tak je šance menší?Než když je snažení dny před tím? No jako já vám nevím...Když jsme spolu spávali před ovulací den dva tak s toho stejně nic nebylo...