Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
13. zář 2011

@ili08 to je myslím jedno. Když od 1DC máš ještě odpočinek, když od teď tak aspoň budeš vědět jak tělo reaguje před ms

alisi001
13. zář 2011

@ili08 no já bych počkala na další cyklus teda pokud nějakej bude 😉 a nebudeš mít // moc bych ti je přála jako každé která je mezi snažilkama

mihaji
13. zář 2011

@ili08 Ahojky, já měřím tedy digitálním teploměrem a měřím v ústech denně ve 4:25 😀 , když vstávám do práce a o víkendu mám budíka. Jdu pak nakrmit kočule, na wc a zase spát.

kcvrcekz
13. zář 2011

@kd23 Ahojky tak koukám, že jsme na tom asi stejně...Jako je to dost divný to čekání...Já měla ovulku fakt přesně 8.9. jsem měla bolesti v podbřišku a 9.9. to bylo...A taky byla hvězdička...Pak i 11.9. byla hvězdička, tak jsme se poprvé za dobu snažení trefili do ovu a bylo to asi i usmiřovací...Takže jsem na plození ani tak nemyslela...A teď jsem zvědavá...Pobolívá mě podbřišek, ale jen maličko...Jako už aby byl jasno...Držím pěstičky ať máš // 😉

ili08
13. zář 2011

@mihaji tak uvidíme 🙂 ale stejně jak se znám tak mě bude ráno zajímat teplota a hned to prubnu 🙂
@mochenkaa
@alisi001 holky vy měříte kde?kde je to nepřesnější? 😀

alisi001
13. zář 2011

holky já ted oběvila fotku z ultrazvuku z prvního těhu ☹ z 5tt a přepadla mě depka 😢

alisi001
13. zář 2011

@ili08 já měřím dole 😉 😀 je to přesnější

kcvrcekz
13. zář 2011

@alisi001 Jeeejda tak koukni na bafany a trochu se rozvesel..Určitě ti nějak náladu zlepší..🙂

ili08
13. zář 2011

@alisi001 ☹ hlavu vzhůru,bude líp..určitě už nepotrvá dlouho a budeš znovu těhu teď už se šťastným koncem 😉

mochenkaa
13. zář 2011

@ili08 stejně jako Alisi

@alisi001 na akové fotky se nedívej 😉

mihaji
13. zář 2011

@alisi001 Honem depku odežeň, veselá mysl půl zdraví 😀 a jak říká kcvrcekz - pomazli se s hafíkama a bude ti určitě hned líp. 😉

kd23
13. zář 2011

@alisi001 Tak ten ultrazvuk hezky vrať tam, kde byl. Vezmi pejsky a běžte se na chvilku projít, je tam nádherně!!! 🙂

kd23
13. zář 2011

@kcvrcekz Taky moc držím palečky! 🙂 Díky 🙂

kucirlib
13. zář 2011

Ahoj snažilky, jsem tu s vámi, ale nestíhám nikdy dočíst co jste všechno napsaly. Tak se moc nezapojuji do debaty a spíš tiše sleduji. Dneska jsem 13DC a včera večer slabý proužek na OVU testu. Snažím se i měřit, ale nějak to nezvládám ve stejný čas. A navíc když večer trochu někde zapaříme tak mám ráno vždycky přes 37°C. Tak budu spíš spoléhat na ovu testy a hlen 😉

alisi001
13. zář 2011

to je jen taková chvilková depka ☹ ale dík holky s bafanama stejně musím jít ven tak to určo přejde a za chvilku je doma manža na oběd 🙂 schovala jsem si je na památku ale asi dost blbě když jsem je zase našla 😠

danda81
13. zář 2011

@ili08 Ahojky, já si koupila digitální, stál kolem 100 Kč. Doporučují po zvukovém signálu počkat ještě minutku, aby měření bylo přesné. Nevím jak měří rtuťový oproti digitálnímu? Jaký je tam rozdíl, holky?

danda81
13. zář 2011

@alisi001 Zdravím Tě a prosím o zapsání do tabulky: dnes 24 DC, 8 DPO (asi), Femibion 800. Děkuju 🙂

kcvrcekz
13. zář 2011

@kd23 Díky...SNad....🙂

alisi001
13. zář 2011

@danda81 ahoj ještě jméno a věk 😉

mochenkaa
13. zář 2011

teď tu byla paní s takovým malým miminkem 😵 jsem se nemohla vynadívat 🙂 ale s mimčem bych asi teda do tuniska nejela 😒

mihaji
13. zář 2011

@mochenkaa No to já tedy taky ne. Ty děláš v cestovce?

danda81
13. zář 2011

@alisi001 Daniela, 30 let

mochenkaa
13. zář 2011

@mihaji jo dělám 🙂

alisi001
13. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let .....

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................61 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................51DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................46DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................43DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................43DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................41DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................40DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................33DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 32DC
galigula .........................32DC
kd23.............................. .31DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................30DC
melliss...........................29DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................29 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............28DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................27DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................27DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................27DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................26DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................25DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................24 DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................23DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................23DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................23DC
alisi001..................... .....22DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................22DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................21 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................19DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................18DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................18DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................18DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................18DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................18DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................17DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....16DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................16 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................14DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................13DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........13DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................13DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................12DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................10DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................9DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..8DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................8DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................8DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................8DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................7DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................6DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................5DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 3DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let

alisi001
13. zář 2011

@mochenkaa a nechceš mě poslet někam k moři že bych se někomu přibalila do kufru 😀 😀 😀

mihaji
13. zář 2011

@mochenkaa Ty se máš, to by se mi líbilo 🙂 a můžu se zeptat v jaké?

mochenkaa
13. zář 2011

@alisi001 já bych taky jela 😀 ale nakonec pojedem do Beskyd na welnes 😀
@mihaji v čem by se ti to líbilo? V jaké se mrkni na FB, mám tam fotoalbum z Tuniska z infocesty a je tam krásně vidět na tričkách firma (nechci to sem psát tak veřejně) 😉

kcvrcekz
13. zář 2011

@mochenkaa teeeda tak to je docela zajímavá práce..Teď nevím zda tě mám v přátelích na FB...

kd23
13. zář 2011

Teda dneska mě to v práci nebaví ☹ Kéž bych tady za půl roku dělala páááá pááááá 🙂 🙂 🙂 Pobolívá mě podbřišek..... ☹ Teda řeknu vám, že ta HA je pěkný svinstvo ☹ Chudák tělo už neví, jak se má vyčistit.... všechno mě bolí... jsem celá divná..... ☹

kcvrcekz
13. zář 2011

@kd23 Neboj to přejde a brzo bude dobře..🙂Cítím s tebou...taky mě ten podbřišek pobolívá...🙂Drž se a něčím se rozptyl..🙂