Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ili08
14. zář 2011

@alisi001 aha 😒 no projela jsem pár grafů a většina má opravdu tu teplotu od 37...takže pro mě tenhle měsíc asi neúspěšný,MS by měla přijít příští pondělí takže to už by ta teplota asi byla zvýšená ☹

kd23
14. zář 2011

@ninucha Tak držím palce u doktora! Dej vědět, jak jsi dopadla! 🙂 Já taky pořád čekám ☹

ili08
14. zář 2011

@kd23 dělala sis TT?

kd23
14. zář 2011

@ili08 V pondělí ráno ten slabší (15) NEG, pak chci udělat ještě v pátek ráno... Asi tu 10 zkusím, ale pořád mám pocit, že nejsem, protože mě od víkendu pořád bolí podbřišek. Sice už ne tak extrémně, ale cítím to dost ☹

mihaji
14. zář 2011

@ili08 Kamarádka bude mít asi nějakou čupr gyndařku 😀

stares
14. zář 2011

@miky Kdepak, jak mě začla asi 20DC bolet prsa, věděla jsem, že mrcha dorazí. Ale je pravda, že graf vypadal opravdu nadějně. No nic, život jde dál, tak pokračujeme🙂

stares
14. zář 2011

@ili08 🙂, pokračujem, popravdě řečeno jsem si nikdy nemyslela, že by to mohla na první pokusy vyjít....tak uvidíme, jak to bude pokračovat🙂
Pěkný den a díky.

stares
14. zář 2011

@kd23 jj, pravidelná, to ona je, až moooc🙂. Tak uvidíme, jestli to nedopadne třeba v září 😉 ...hlavně, aby to pak nebyl říjen, listopad, prosinec, leden, únor....atd. atd. 🙂🙂🙂

ili08
14. zář 2011

@mihaji pokud myslíš tu s tou teplotou tak musím říct že k ní chodím taky a je vážně super,mám ji ráda 🙂 ale teď jsem na netu četla že tu teplotu nad 37 můžou způsobit i různé změny v jídelníčku a stres,taky porucha štítné žlázy(a tu ona má)..

@kd23 já mám doma testy s citlivostí 25 takže pochybuju že by se mi tam něco ukázalo ☹ Pokud v pondělí mrška nedorazí tak zkusím testnout ale moc tomu už tento měsíc nevěřím.Taky nevím jak bude tělo reagovat,jestli MS dorazí na den přesně jako s HA.Když jsem ji nebrala tak si chodila jak se jí chtělo tak jsem zvědavá...
Tak ti budu v pátek držet pěsti ať se objeví dvě čárky 🙂

ninucha
14. zář 2011

@kd23 Děkuji 🙂 , určitě dám vědět, jak jsem dopadla. Můžu ti říct, že čím déle čekám na MS, tím méně jsem z toho nervózní. Možná je to i tím, že by se teď zrovna otěhotnění moc nehodilo, takže to nehrotim.

mihaji
14. zář 2011

@ili08 Tak to je dobře, ale tohle fakt nechápu, jak myslela. Rozhodně není pravidlo, že jak máš nad 37, tak jsi těhotná. Já třeba vůbec netušila, jak velké jsou rozdíly v tom, v kolik hodin měříš.

ninucha
14. zář 2011

@kd23 naděje umírá poslední, tak neni důvod nevěřit tomu že tam v pátek // budou 😀 , přála bych ti to, jako samozřejmě každé z vás tady.

ili08
14. zář 2011

@mihaji no to jsem taky netušila,díky bohu za internet🙂
U nás právě krásná přeháňka,není nad to mít volno s tak "krásným" počasím 🙂 Aspoň odpoledne otestuju gumáčky-důležitou část výbavy pejskaře 😀

kcvrcekz
14. zář 2011

Tak holky já nevím co to se mnou je...Bolí mě docela silně jakoby na vaječníkách a v tom kříži...Sem tam se mi udělá i špatně...Tak vám nevím zda je to nervama, počasím nebo čím, každopadně je to děs..☹

kd23
14. zář 2011

@ninucha No mně by se to taky =hodilo=nehodilo=... Původně jsme chtěli jet na moto do Rakouska příští víkend a odtamtud přijet ve třech 😀, popravdě bych nevěřila, že by se to první měsíc povedlo, za druhé mě fakt bolí podbřišek jako bych to měla a tohle těhu příznaky fakt nejsou, prsa citlivá vůbec nemám... A těhotná nevím, jestli na motorku vlezu... ☹

kd23
14. zář 2011

@kcvrcekz Jsi 19 DC - to by mohla být klidně OVU, ne? 🙂 Nebo byla? Kdy?

mihaji
14. zář 2011

@ili08 NO, asi tak. Nebýt holek tady a internetu, tak nevím nic. Ještěže v dnešní době není problém si najít téměř cokoliv. 🙂

kcvrcekz
14. zář 2011

@kd23 už byla 9.9....Já mám 28-29 dní cyklus...Tak nevím...:.-(

ili08
14. zář 2011

Tak já citlivé prsa taky vůbec nemám,si připadám jak blázen,každý den se přistuhnu jak je zkouším 😅

mihaji
14. zář 2011

@ili08 Já mám citlivá prsa před každou MS, takže podle toho těhu fakt nepoznám 😀

kd23
14. zář 2011

@ili08 Jo tak to jsme dvě. Taky se nenápadně vošmátnu 😀 Při HA byly citlivé a teď ticho po pěšině... ☹

alisi001
14. zář 2011

holky tak manža naznal že ho strašně vzrušuju proto tolik hvězdiček 😀 no není sladkej po tolika letech říct něco takovýho 🙂 😀 😀 hned mám lepší náladu

kd23
14. zář 2011

@alisi001 A tak to má být! 🙂 🙂 🙂

ili08
14. zář 2011

@alisi001 to jo,to potěší 🙂 a to byla první láska?pokud dobře počítám tak ses vdávala už v 18,ne? 😉

alisi001
14. zář 2011

@ili08 první láska sice ne ale byla to láska na první pohled 😀 a vdavala jsem se v 19 😉

alisi001
14. zář 2011

@kd23 no jsem zvědavá jestli mi to řekne i v 50 😀 😀 až budu stará a vrásčitá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joeyne
14. zář 2011

Přeji vám krásný den! Tady je to zase úplný román pro ženy. 😀

@alisi001 Máš nejspíš toho nejlepšího manžela na světě, buď za něj ráda! 🙂

alisi001
14. zář 2011

@joeyne jsem moc ráda a neboj taky má své chyby 😉 musím říct že je velkou oporou asi to bude tím že si mě bral z lásky 😀

ili08
14. zář 2011

@alisi001 tak to je hezký,láska na první pohled 🙂
My s manžou k sobě měli cestu dlouhou 🙂 Poprvé jsem ho poznala když kamarádka slavila 18,tak nás vezl na disko ale já v té době měla úplně jiné zájmy(byl starší o tři roky ale na mě prostě v té době moc starý 😀) takže jsem si ho v podstatě moc nevšímala 🙂 A pak jsme se vždycky jednou za čas někde potkali a prohodili tak max.ahoj...no ale asi jme si byli souzeni protože jsme k sobě cestu našli a v listopadu už spolu budeme 6 let..

joeyne
14. zář 2011

@alisi001 Tak chyby má každý, i my, jen jde o to, jakého rozsahu! 😉 Já bych svého manžela taky za nic na světě nevyměnila!!! Třeba když na svatbě viděl, jak jsem nervózní a skoro lámu kytici, tak využil toho, jak se oddávající zeptal, zda je nám znám náš zdravotní stav. Tehdy skoromanžel se otočil na svědky a povídá: " Jéé, já jsem Ivče neřek, že mám jen jedno varle." To mě a nejen mě samozřejmě odrovnalo a zároveň bylo po nervozitě. 🙂 Ještě lepší pak bylo, když se moje osmdesátiletá babička s vážnou tváří zeptala, jestli je to pravda. 😎