Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
15. zář 2011

@mihaji byla loni 🙂

alisi001
15. zář 2011

@mihaji už mám těch zákroků docela dost za sebou

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Na mě s tím totiž minule doktor vyrukoval, je fakt nějakej až moc akční. Abych si rozmyslela, jestli to nechci podstoupit, tak jsem mu řekla, že se mi na to zdá ještě brzo. Že až třeba příští rok, kdyby se nedařilo...

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Chuděrko, si asi užíváš ☹

miky
15. zář 2011

@alisi001 je to možný, že by se tvoje tělo tímhle způsobem tedy ještě nějak "čistilo". Já nemám totiž ani představu jestli po potratu naskočí ovu a MS hned a nebo jestli to nějakou dobu trvá.......

alisi001
15. zář 2011

@mihaji no to jo ja na ni šla protože jsem měla bolesti na prave straně dr. říkal že je to slepák poslal mě na chyrur. a tam řekly že to slepák není takhle jsem lítala mezi gyndou a špitálem 3 měsíce nakonec jsem to už nevydržela tak mě dr poslal na lapku s tím že mi vezmou rovnou i slepák a když jsem se probrala z narkozy tak jsem zjistila že mi dělali jen levou stranu místo pravé a slepák mám pořád 😠 při vizitě mi dr. oznámil že mu udělali jakejsi zákrok se kterym jsem nesouhlasila 😠 vypalovali mi do vaječníku dírky protože po ivf je mám zvětšené a tak i zustanou byly prej moc nasponovane a byl v nich moc velkej tlak tvrdil že udělali oba ale na gyndě mi dr četl operační zpravu a zjistil že se na pravej ani nekoukli tak co chceš potom od doktoru a to mě hned druhej den po zákroku vykopli z nemocnice s tím že nemají dost lůžek 😕 omlouvám se za ten román 😀

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 No tak to je tedy fakt síla 😠 . Já se právě operací a narkózy bojím jak čert kříže, nikdy jsem na žádné nebyla. Tak pokud to nebude nutné, ráda bych se tomu vyhnula. Nechápu, proč by mě chtěl hned hnát na laparku, když jsme se teprve začali pořádně snažit (nebo spíš začneme) 😀 , přijde mi to až trochu podezřelé. Musím se ho v pondělí zeptat, jestli je to u něj standartní postup, nebo jestli není něco v pořádku. Minule mi říkal, že je zatím vše ok, hormonální profil mi dopadnul prý dobře.

alisi001
15. zář 2011

@miky asi to tak bude když jsem otěhotněla v březnu a v dubnu potratila tak jsem znovu otěhu až v červnu a bez problémů tak by to ted vycházelo na říjen 😀

alisi001
15. zář 2011

@mihaji ono je dobře že tě tam posílá je lepší když víš na čem jsi oni to zkontrolujou zjistijou jestli nemáš srůsty a jestli máš průchodné vejcovody já bych na to teda šla je to fakt lepší aspon si budeš jistá 😉 myslím si že u vás jsou lepší doktoři

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Nás čeká v říjnu ten spermiogram. Tu laparku kdyžtak nechám fakt až na příští rok, nechci podstupovat zbytečně operaci. Ještě bych musela být na nemocenské a to je práci vždycky docela problém, nehledě na to, že přijdu o hodně peněz. ☹

kcvrcekz
15. zář 2011

Ahojky holky tak to je velmi plodné ráno...🙂 Jako @alisi001 koukám teda co to všechno máš za sebou a jak to tak píšeš tak mi příjde, že to opravdu možná bude ještě čištění těla...Uvidíš, třeba se to ten další měsíc podaří...@mihaji no taky máš tedy velké štěstí na těhotné doktorky...Řekla bych, že proč se nesnažit když by nebyl problém...Nemyslet na to a zkusit to...😀 Jo jo lehce se to píše hůř udělá...
Jinak jak jsem četla tak @alisi001 taky jsem bylana laparu, prý slepák...A nebojte za půl hoďky budete zpět na pokoji...No místo půl hodiny to byly 2 a půl hodiny a pak jsem se dozvěděla že jsem měla moc srůstů...Tedy na střeech prý...No a díry mám teda taky na levé straně tak nevím co mi tam vevnitř vlastně dělali..😖

mihaji
15. zář 2011

@kcvrcekz Ahojky, no koukám, že ta laparka vůbec není sranda. To se mi tam chce tedy ještě míň. Doufám, že to nebude třeba.

alisi001
15. zář 2011

@mihaji tak u nás je spermiogram na 1 😀 dokonce se dr.ptal manže jestli nechce byt dárce že je to ukázkové 😀 😀 tak jsem to hned zatrhla sama mám málo 😀 😀 😀 😀 😀

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Tak to je fakt vtipný. 😀 Jsem zvědavá, jak dopadneme my. Jdeme i na imunologii.

kcvrcekz
15. zář 2011

@mihaji No tak víš co já byla tady u nás v Bohunicích a to je prostě fabrika...Nedivila bych se kdyby na sále byli i "učni"...Jinak pokud tě tam ale posílá doktor tak bych šla jak píše alisi001, alespoň zjistí co a jak...

mihaji
15. zář 2011

@kcvrcekz Já se ho zeptám, proč mě tam chce poslat, jestli jenom preventivně, nebo jestli má nějaký důvod. Pokud by to bylo jen preventivně, tak počkám. Nejdřív bychom se měli začít opravdu pořádně snažit, pak by měly přijít na řadu další řešení.

kammka
15. zář 2011

@alisi001 ty jsi ale nepřející!!!

alisi001
15. zář 2011

@kammka proč nepřejíci sama mám málo 😀 moc nemo málo všechno je to mojéééééé 😝

miky
15. zář 2011

@alisi001 říjen je moc pěkný měsíc, to se pak narodí červnové a nebo červencové miminko a to je paráda. Venku je teplo a mimísek se nemusí do kočárku až tak moc oblíkat, takže paráda. Stejnak mi přijde divné přístup tvého doktora. Když tam takhle každý měsíc hodíš na vyvolávačku jestli by se nedalo zkusit ještě něco víc....nebo já prostě nevím, vím že už toho máte hodně za sebou, ale přístup, když sama nepřijde MS, tak dáme injekci a mám klid.....kdyby se snažil hledat příčinu proč tomu tak je....

alisi001
15. zář 2011

@miky no hormonální profil ok žádné cysty ani srůsty všechna vyšetření v normě tak já nevím asi už je taky s rozumem v koncích když nepujdu na vyvolávačku tak to nedostanu zkoušela jsem na ni nejít a po pul roce jsem to vzdala a nechala jsem si ji dát ☹

kammka
15. zář 2011

@miky mám v okolí pár miminek narozených v červnu-červenci a paráda to vůbec nebyla, radši oblíknout, než léčit dokola opruzeniny a potníčky ☹ nehledě na hojení rodidel, absolutní zákaz koupání až do ko u gynekologa po 6ti nedělí. ale ono každé období má svoje nevýhody.. já, pokud se zadaří, budu rodit v květnu, což je totéž...pořád lepší v květnu-srpnu, než vůbec, že..

mihaji
15. zář 2011

@kammka Já kdybych si mohla vybrat, tak bych nejraději, jarní či podzimní miminko, už jenom proto, že ve vedrech, která normálně nesnáším, chodit s velkým břichem a rodit by asi byla moje smrt. 😀 Ale každopádně budu ráda za jakékoliv miminko.

alisi001
15. zář 2011

já bych brala jarni letni podzimni i zimni mimi 😀

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Ty bys chtěla čtyři jo? 😀 😀

pejullka
15. zář 2011

tak mám celeej den zpoždění🙂 ale vzhledem k tomu, že mě už třetí den bolí podbřišek, to pak bude pěknej fičák:( au au

alisi001
15. zář 2011

@mihaji jasně proč ne 😀

alisi001
15. zář 2011

@mihaji a klidně všechny naráz 😅

mihaji
15. zář 2011

@alisi001 Chápu 🙂 , ale pěkně by sis mákla. 😀

kcvrcekz
15. zář 2011

Holky co já bych dala za jedno...🙂

kammka
15. zář 2011

@mihaji Fanynka je zářijová a to bylo super... no uvidíme teď..já vedro taky dost nesnáším..