Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
15. zář 2011

@mihaji @market01 no jsem zvědavá třeba nějaké erupce na slunci..😀 Na mimi je myslím brzo a nervy už nemám..😀Tak uvidíme jdu se natáhnout a konečně snad chrnět..😀 Tak se tu mějte a zítra pa pa paaaaaaa

market01
15. zář 2011

taky bych si dáchla, ale ještě chvíli vydržím, kolem osmé asi skočím na skype pokecat s nastávajícím, zítra konečně přijede a pokud se nic zvláštního nepřihodí, tak příští pátek z nás budou manželé 🙂 jen škoda toho těhu, chtěla jsem mít "dar" pro manžela, tak třeba vánoční dárek už vyjde 🙂

ili08
15. zář 2011

@kcvrcekz no tak to bude určitě mimi 🙂 držím palce aby to tak opravdu bylo...Mě začal pobolívat podbříšek jak kdyby měla přijít MS ☹

ili08
15. zář 2011

@market01 kdyby to vyšlo na Vánoce tak by to bylo super 🙂 Já plánovala kdyby se zadařilo tak že bychom našim a manžovým rodičům dali pod stromeček fotku z ultrazvuku 🙂 no ale zatím to vidím bledě 😒 Každopádně dokud MS nedorazí tak naděje umírá poslední,že?Jsem si nemyslela že udělat mimi bude taková fuška 😕

mochenkaa
15. zář 2011

já celý den polehávám. a to jsem vstávala po jedenácté 😅 a přesto jsem unavená 😒

kcvrcekz
15. zář 2011

@ili08 No tak to nevím ještě je čas...MS mám mít až za týden v pátek...No uvidíme..🙂

market01
15. zář 2011

@ili08 jojo, kdyby to vyšlo na vánoce, to by byl ten nej dárek 😉 no jo, to dělání je fajn, baví mě, ale to čekání, jestli to vyšlo nebo ne, to už je horší. Vysadila jsem v květnu, tak jsem ráda, že aspoň MS chodí jakž takž pravidelně, kromě teda tohoto výkyvu, ale jestli je i ovu, to netuším a zatím se mi nechce stresovat nad teploměrem nebo dalšími testy, po této zkušenosti jsem se zařekla, že testy už nekoupím 😒 ale kdo ví, jestli to vydržím, budu se snažit už tak neplašit 🙂

lucik1986
15. zář 2011

@kcvrcekz ahoj 🙂 jsem na tom stejně jako ty do MS daleko ale co to tělo moje předvádí 🙂

nini19
15. zář 2011

ahoj holky...jak se máte?co nového? 🙂 no ja mám pomalu 10DC..a manžel od zítra 3 dvanástky noční... ☹..tak snad ovu dorazí až nekdy od pondelí,to mám narozky...aspon by sme to hezky rozjeli.... 😀 ...mám už i ovu testy,tak se tešíííííím....

pejullka
15. zář 2011

holky těhulky, špinily jste všechny po oplodnění?

alisi001
16. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................64 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................54DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................49DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................46DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................46DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................44DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................43DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................36DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 35DC
galigula .........................35DC
sarinkac.........................33DC
melliss...........................32DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................32 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............31DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka............................30DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................29DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................28DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................27DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................26DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................26DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................26DC
alisi001..................... .....25DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................25DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................24 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................22C(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................21C(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................21C(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................21C(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................21C (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................21C...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................20..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....19C (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................19DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................17C(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................16C (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........16C(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................16C(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................15C(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................13C (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................12C (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..11C(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................11C............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................11C.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................11C(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................10.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................9C(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................8C( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 6C (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................3(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................2C (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let

mihaji
16. zář 2011

Dobré ránko 🙂

kcvrcekz
16. zář 2011

Dobré ránko..🙂

@lucik1986 Ahojky, no říkám si, že když už HA neberu od prosince mohla bych být už nějak vyčištěná a ustálená, ale teda co to se mnou je sama nevím..🙂

mihaji
16. zář 2011

Já když vás tady tak čtu, tak jsem čím dál radši, že HA už nějaké roky neberu.

hankamamka
16. zář 2011

Dobré ráno. Ja len čakám, kedy sa MS rozbehne :(

alisi001
16. zář 2011

už dlouho se nepřidala do tabulky žádná těhule tak šup šup a tu MS nechte tam kde je

kcvrcekz
16. zář 2011

@alisi001 No přesně..🙂 AŤ už jsi v té vrchní části tabulky..😉

alisi001
16. zář 2011

@kcvrcekz ráda bych ale asi to tak rychle nepujde 😉 zatím nebyla ovu podle teploty ještě si počkám do úterý a pokud nepříjde jdu opět na vyvolávačku ☹

miky
16. zář 2011

Dobré ránko 😉 , já jsem dneska ani odkaz na grafík dávat nebudu, co byste v něm také vyčetly, když jsem 2DC, ale co mi přijde zvláštní je to, že zatím s teplotou nejdu dolů, držím se pořád na 36,7, ale taky je pravda, že MS zatím není moc silná, většinou je to jenom takové špinění, takže ten pravý pokles nejspíš teprve přijde 😉
@alisi001 tedy tem tvůj graf si z nás snad vážně dělá srandu 😠

alisi001
16. zář 2011

@miky taky už mi leze na nervy 😀 však se koukni jakou teplotu jsem měla já u MS 37 a jak tak koukám tak to mám nějak naopak prvně vysokou a pak nizkou 😒 jsem z toho jelen 😖

alisi001
16. zář 2011

no mám ještě 3 dny čas na ovu tak jsem zvědavá

mihaji
16. zář 2011

@miky Třeba pokles nepřijde 🙂

Asi máme v práci další těhotnou ☹

alisi001
16. zář 2011

@mihaji tak to by bylo aby ses v práci nenakazila 😀 😀

mihaji
16. zář 2011

@alisi001 No, nevím, zatím to na mě nějak nefungovalo 😀 . Spíš se bojím, aby na mě nehodili její práci. A přiznávám se, že trochu (hodně) závidím. 😀

miky
16. zář 2011

ale povím vám, že jsem tu svojí MS tady včera večer obulela, přišlo mi to prostě líto a hlavně taková beznaděj, když si říkám, že vím kdy byla ovu, snaženíčko v té době bylo taky, tak proč se to nepovedlo 😠 Už mě napadají takové katastrofické scénáře, že už žádné mimi nikdy ani mít nebudeme, prostě jako tradičně v období MS se mnou hází nervy 😔

hankamamka
16. zář 2011

aj ja som svoju blížiacu sa MS oplakala ... presne, viem, kedy ovu bola, aj ze sme to dobre "nacasovali" ... a nevyslo to. co ked to proste nevyjde?

miky
16. zář 2011

@hankamamka jj přesně takhle to mám já. Jak je možný, když to byl ten správný čas, že to nevyšlo.......ach jo. Je tedy pravda, že Barunka nám vyšla až na 4 pokus, ale to jsem nevěděla kdy byla ovu, tak jsem myslela, že teď, když to mám "pod" kontrolou by to mohlo být dřív a ono nejspíš ne.....i když se vlastně říká, že do třetice všeho dobrého, tak třeba to opravdu klapne teď v říjnu

mihaji
16. zář 2011

Já jsem normálně relativně v pohodě, ale před MS to se mnou taky pěkně hází 😒

kcvrcekz
16. zář 2011

@alisi001 Do úterka času dost...😉