Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
19. zář 2011

Ja zial 1DC :(

beta.m
19. zář 2011

@hankamamka to je smůla 😔 tak snad příště 😉

alisi001
19. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let .....

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................57DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................49DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................33DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
hankamamka................1DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let

kcvrcekz
19. zář 2011

Dobré ránko snažilky...🙂 Tady u nás je dneska od rána tak škaredě..☹ Tak snad to v té práci nějak přežiju...Jinak jsem zvědavá komu to výjde ty // moc bych to přála všem...U mě je to pořád stejný pobolívá mě podbřišek na MS a když se ráno nenajím tak mi je zle, ale jinak nic...Tam migreéna se mi vleče do dneška a zajímalo by mě co ji vyvolala, protože jsem už dlooouho žádnou neměla...:( Ale pokud by za to mohlo mimi tak budu ráda i za tu šílenou bolest...🙂 Tak holky pěkný den...🙂

alisi001
19. zář 2011

@hankamamka škoda ☹ za chvilku se k tobě přidám jestli zítra nebude ovu jdu na vyvolávačku 😠

alisi001
19. zář 2011

@kcvrcekz ahoj hlava mě taky tento cyklus bolí skoro pořád ☹ taky nevím proč 😖

kcvrcekz
19. zář 2011

@alisi001 No jako když jsem brala HA tak jsem měla migrénu skoro každý cyklus a pravidelně týden před MS...Tak nevím MS mám mít buď PÁ nebo SO...A nebo je to zas od krční páteře..☹ A nebo počasí...Ono toho může být asi víc...Ty jo tak snad ovu dorazí ať nemusíš na vyvolávání..☹

pejullka
19. zář 2011

já jdu dnes k doktorce, mám 6 den zpoždění a chci vědět co se děje, držte palce holky

mihaji
19. zář 2011

@pejullka Držím držím, test jsi zkoušela?

miky
19. zář 2011

Dobré ránko děvčata 😉 , hlásím se zpět po víkendu na Lipně, tedy byli jsme tam jenom od pátku do soboty, ale i tak to bylo fain. Počasí krásně vyšlo a pěkně jsme si odpočinuli 😉 Jinak MS u mě tentokrát opravdu divná, spíš je to pořád jenom takové "špinění", tedy chvilkami silnější špinění, ale pořád hodně tmaé, žádná světlá krev (pardon kdo zrovna snídáte, ale nenapadlo mě jak to jinak popsat 😎 ), teplota se pořád drží na 36,8, tak nevím nevím jak dlouhou MS tentokrát tedy budu mít. Pořád se tak trošku bojím, aby ta "pravá" teprve nepřišla a já jí neměla zase skoro 10 dní 😠

kcvrcekz
19. zář 2011

@pejullka držím pěsti..🙂

pejullka
19. zář 2011

@mihaji včera:( negativní

pejullka
19. zář 2011

tak v 15 hod se mam hlasit u doktorky

mihaji
19. zář 2011

@pejullka Taky jdu k doktorovi v 15:00 😀

pejullka
19. zář 2011

@mihaji a ty tam jdes s cim??

mihaji
19. zář 2011

@pejullka Já tam mám chodit pokaždé 12.DC na UTZ. 😉

pejullka
19. zář 2011

@mihaji jo tááák...já jsem na to zvědavá, co tam doktorka uvidí...jsem s toho na nervy

mihaji
19. zář 2011

@pejullka To určitě nebude nic strašného, hlavně se nenervuj 😉

pejullka
19. zář 2011

@mihaji to se lehce rekne, hur udela:D

mihaji
19. zář 2011

@pejullka NO jo, já vím. Taky jsem každou chvíli z něčeho na prášky 😀

pejullka
19. zář 2011

@mihaji nervaci to nemaji lehke co?

mochenkaa
19. zář 2011

☹ 😢 tak mamatest 10 je tak bílý, že ani sníh tak bílý není ☹ . A na podrobnější zkoumání jsem zjistila, že ten páteční test s pidi dušíkem BYL 25tka 😕 Teplota se mi drží nahoře, takže na to kašlu a další test si udělám až pokud ms nepřijde ☹
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

mihaji
19. zář 2011

@mochenkaa To je škoda, ale třeba MS nedorazí 😉 Nahoře se držíš pěkně.
@pejullka To tedy ne, hlavně když vím, že většinou je to zbytečné.

mochenkaa
19. zář 2011

@mihaji uvidíme. mám ještě do středy čas

mihaji
19. zář 2011

@mochenkaa Míváš delší cykly? Tak třeba bude milé překvapení.

mochenkaa
19. zář 2011

@mihaji minule 29 a předtím 30.

ninucha
19. zář 2011

Tak tu máme zase pondělí. Všechny vás zravím.

mihaji
19. zář 2011

@mochenkaa Tak to jo. No uvidíš, jestli teplota klesne nebo ne...

ninucha
19. zář 2011

@alisi001 Chtěla bych tě poprosit, až buš předělávat tabulku, tak mě klidně přesuň na konec, ať tam nahoře se mnou zbytečně nemáš práci 🙂. Stejně teď jsem jen ve stádiu čekání na MS, dokud nedorazí, nic se nezmění. Děkuji

dilemma
19. zář 2011

Dobre rano holky!!!

Tak co jaky byl vykend??? no my si ho naramne uzily🙂 byly jsme necekane u rodicu na vykend az za ostravou a parada pocasi nam pralo a maly si uzil naplno vykend🙂 akorat dneska se to pocasi malinkato pokadilo no neva snad se vycasi protoze je to tak akorat na spani a to ted delam porad:( a jinak se jdu nasnidat protoze mi hrozne kruci v brisku¨:(