Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
19. zář 2011

@dilemma Ahojky, víkend byl fajn, jenom nějak hrozně rychle utekl. V sobotu jsem dělala na fotkách a včera jsme byli s manželem v bazénu a na obědě. Chtěli jsme původně odpoledne ještě někam na pivko, ale bylo tak ošklivě, že se nám nakonec ani nikam nechtělo.

alisi001
19. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let .....

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................49DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................33DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let

mischako
19. zář 2011

ahoj, holky myslíte, že den před očekávanou ms, by už měl doktor vidět aspoň takový ten váček, pokud bych byla v tom????

mochenkaa
19. zář 2011

@mischako ne, prý jde něco vidět nejdřív týden po termínu ms a to ne ještě vždy. Většina doktorů objednává 14 dní po ms 😉

mihaji
19. zář 2011

@mischako Záleží asi spíš na tom, kolikátý DPO jsi...myslím, ale, že zatím nic neuvidí.

dilemma
19. zář 2011

@mihaji ju tak to jste mely taky paradni vykend🙂 no u nasich bylo hezky ale jak sjem jely domu kolem 6hodiny tak uz bylo u nas pod mraken a zustalo to tak i dneska a prsi sem tam no pocasi o nicem..

mihaji
19. zář 2011

@dilemma V Praze začalo pršet asi kolem poledne, dneska je taky ošklivo, akorát tak na zalezení do postele a lenošení. Proto se mi asi chce taky v práci tak spát 😀. Navíc jsem včera nemohla dlouho usnout a pak se mi zdály dost hnusné sny.

mischako
19. zář 2011

@mochenkaa aha, no tak já už se týden spolíhám na to že určitě nejsem, no tak nevadí..... 🙂 příště budu moudřejší.....

@mihaji já si to nehlídám, nachávali jsme tomu prostě volnost, ale zhruba by to mělo být v době té kontorly tak 13-17 DPO

markitka
19. zář 2011

Ahoj holky...tak váhám, zda jít do lékárny pro test či se mám nechat překvapit...ms čekám každým dnem...

mihaji
19. zář 2011

@markitka Nech se překvapit, ať nejsi předčasně zklamaná. Testovala bych až po vynechání MS 😉

mischako
19. zář 2011

@mochenkaa
@mihaji
myslíte teda, že bych si měla udělat TT než se objednám k doktorovi, aby "s tím zpožděním něco udělal" ????

mochenkaa
19. zář 2011

@markitka jak říká @mihaji určitě počkej. Nebuď aktivistka jako já 😉 teď jsem akorát zklamaná že se nic neukázalo ☹

mochenkaa
19. zář 2011

@mischako určitě.

markitka
19. zář 2011

@mihaji Asi máš pravdu...jsem zvědavá, kdy mi to přijde (jestli přijde), když je to první měsíc 🙂

markitka
19. zář 2011

@mochenkaa Tak joooo, stejně se mi v tom dešti nikam nechce 😀

mihaji
19. zář 2011

@mischako Určitě, po vynechání MS zkusit testnout, pak ještě chvíli počkat a pak se objednat. Ať už budeš mít // nebo jen zpoždění.

mihaji
19. zář 2011

@markitka Jestli jsi první měsíc bez HA, tak to může být klidně o dost zpožděné.

markitka
19. zář 2011

@mihaji No právě...jsem na to zvědavá...

anabella_lee
19. zář 2011

@mihaji Určo vám to taky výjde, my ještě jedeme příšté týden do tater, taková malá svatební cesta, tak snad i tam to výjde🙂

mihaji
19. zář 2011

@anabella_lee Mělo by být babí léto, tak snad budete mít taky pěkně 🙂

anabella_lee
19. zář 2011

Holky, taková otázka: jak dlouho po styku ležíte ještě, aby mršky hned nevytekly? Snažím se těch 5 minut, ale někdy prostě to nejde, a tak si říkám zda to není zbytečné potom když člověk jim nedá čas.

markitka
19. zář 2011

@anabella_lee My jen chviličku...do té doby než to opravdu začne vytékat...

mochenkaa
19. zář 2011

@anabella_lee my si pak povídáme takže klidně těch 15-20 minut 😉

mihaji
19. zář 2011

@anabella_lee No, já si to tedy nestopuju, ale většinou máme ještě "dohru" (nebo jak tomu říkat) a pak ještě chvíli odpočívám, takže většinou hned nevystřelím.

alisi001
19. zář 2011

podle manžova spermio vím že má zkapalnění do 20 minut tak ležím pul hodinky 😉 i sám dr. mi to poradil

mihaji
19. zář 2011

@alisi001 Ty jo, ty jsi fakt chodící encyklopedie. To mi pak budeš vysvětlovat, až budeme mít nějaké výsledky z toho spermiogramu, co to vlastně znamená 😀. Jak dlouho vůbec trvá, než jsou ty výsledky?

kucirlib
19. zář 2011

@alisi001 Hlásím, že místo kyseliny listové beru Calibrum babyplan a kontryhel zůstává. Díky za změnu v tabulce.

alisi001
19. zář 2011

@mihaji manža je měl ještě ten den

mihaji
19. zář 2011

@alisi001 Aha, tak to u nás to bude trvat dýl, ale zapomněla jsem právě, jak dlouho říkali. No to je jedno. Možná to je na dýl i kvůli tý imunologii.

kd23
19. zář 2011

Ahoj holky. Všem přeji krásné podnělí... Já jsem s náladou bohužel na bodu mrazu ☹, zítra ráno jdu do centra, jak jsem psala. Mluvila jsem s dr. o víkendu po telefonu a zdá se mu to divné, prý to měl tenhle doktor už dávno poznat (leda že by to HA tak zamaskovala) a ke všemu ta laparoskopie, na kterou mě posílá, je jen 50% úspěšná pro otěhotnění.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Jsem hrozně nervózní, už abych tam šla... Věřím, že tam pomůžou a když je to v rodině, tak přístup bude 10000%.... Chce se mi z toho všeho brečet ☹