Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ange_de_la_morte
27. zář 2011

Tak já zase 1DC jak jsem čekala ☹ a tentokrát to fakt stojí za to , sem odpoledne letěla do lékárny koupit diklofenak protože jinak bych asi donutila manžela aby mně zastřelil z milosti

mishule12
29. zář 2011

@mochenkaa a jako bych to neříkala, 1 DC je na světě 😀

mochenkaa
29. zář 2011

@mishule12 😀 😀 kolikrát stačí tomu tělu pohrozit doktorem a jde to samo 😀

jihajiha
29. zář 2011

Holky, já se přidávám, jsem 16 DC, beru jen kyselinu listovou

mishule12
29. zář 2011

@mochenkaa aspoň jsem se někam hla 🙂 a teď se můžeme snažit 😀

mishule12
29. zář 2011

Chtělo by to asi tabulku nějak obnovit, ale já na to nemám sil 🙂 Tak co kdybychom začly od znovu?

jihajiha ......... 16 DC (kyselina listová)
petit.a.nge ..... 8 DC
mischako ...... 5 DC
mishule12 . ....1 DC

tynka89
29. zář 2011

Ahojky holky,doufam ze se mate krasne 🙂 ja jsem tu po dlouhe dobe ...omlouvam se ,ze jsem vas zanedbavala,mela jsem toho moc...ukoncila jsem nemocenskou a nastoupila do prace,stehujeme se do toho vetsiho bytu jak uz jsem rikala,do soboty musime byt vystehovany ,takze vybehavani atd...ale holky ....mozna diky bohu,ze jsem byla tak zaneprazdnena....nechci to zakriknout,ale udelala jsem si asi pred pul hodinou testik....uz tyden me poboliva brisko jako na MS a MS nikde,citim se strasne unavena porad....zkratka jsem to nevydrzela a riskla to....a snad nejsem blazen ,ale myslim,ze tam je duch🙂....delala jsem si tolik testu uz a nikdy mi neprosvitala takhle druha carka...takze mi drzte palecky,zitra rano nez pujdu do prace testnu znova....a dam vedet....jdu od 4 od rana a ja snad ani neusnu 😀....chjoo

mishule12
30. zář 2011

jihajiha ......... 17 DC (kyselina listová)
petit.a.nge ..... 9 DC
mischako ...... 6 DC
mishule12 ..... 2 DC

nemo1985
30. zář 2011

Hezký večer holky.
🙂 Tak jsem jsem 28DC, a ms nikde . Bolí mi jen prsa,nic víc, a třetí den takhle navečer mě žáha palí.

qualka
1. říj 2011

Ahoj holky, můžu se také přidat?

tynka89
1. říj 2011

Ahojky...tak uz mam za sebou 3 testiky a porad stejny,tak snad to vyslo,jen je na testovani brzy kdyz mam jen dousky 😀...Akorat me mrzi,ze vzdycky ,kdyz jsem sem prisla ,tak jsem nestihala docitat a tedka je tady uplne mrtvo ☹ holky ? co se s vama stalo ?? ☹

baptisia
1. říj 2011

@tynka89 holky přešli do soukromé diskuze...

baptisia
1. říj 2011

@tynka89 zkus testovat obden..hodnota hcg roste obden..ale i tak je to krásný..držím palečky ať jsou tam brzy dvě dálnice.....
@nemo1985 mě taky pálí žáha,ale už asi týden..nikdy jsem s tím problém neměla,tak kdo ví...ms mám dostat až 4.10. tak jsem zvědavá...
@mishule12 anebo se na tabulku můžem vykašlat ,zas tak podstatná není,ne?

kikyna
1. říj 2011

Ahoj holky, všem držím pěstičky, aby to vyšlo. Když jsem se snažili o první mimčo, tak nám to trvalo 4 měsíce a přišlo mi to nekonečné (měření teploty apod.) ale nakonec to vyšlo. Teď jsme se rozhodli mít druhé mimčo, rozhodla jsem se teplotou nestresovat a pustili se do toho a jsme v tom.
Ale trošku se to komplikuje, musela jsem na RTG zubů bylo to hned po MS ale pro jistotu jsem si v den RTG udělala těhu. test byl negativní, pak jsme se znovu pokoušeli o mimčo, ale tři dny na to jsem šla k dr. s bolesti zad a ten mě poslal na MR -magnetickou rezonanci s otázkou jestli nejsem těhotná, že v prvním trimestru se na MR nesmí, má odpověď snažíme se zatím, ale ne, pár dní na to jsem si udělal těhu test vyšel negativně, chtěla jsem mít jistotu na tu MR, že nejsem těhotná. Po MR jsem měla pohlavní styk a ve středu měla dostat MS nepřišla, dnes jsem si dělala těhu. test a je pozitivní..... chci se radovat, chtěli jsme to, ale mám strach jestli to vajíčko, plod neovlivnila MR nebo dokonce RTG, nemáte s tím zkušenost??? Vůbec jsme nedoufali, že by to mohlo dopadnout při tak malém počtu pohlavního styku za ten měsíc
5 DC pohlavní styk
8 DC RTG + těhu test negativní
14 DC pohlavní styk
20 DC těhu test negativní
26 DC MR magnetická rezonance po ní pohlavní styk
29 DC MS nikde a tři dny na to dělán těhu. test a vyšel pozitivně

pejullka
1. říj 2011

@mishule12 ahoj, já jsem dnes 13DC je mi 26🙂

llevhartice
1. říj 2011

ahojky tak se k vám také přidávám 🙂děvčata jen něják tupu ve vašich dc,nevím co to znamená hihihi 😒

baptisia
1. říj 2011

@llevhartice Dc den cyklu...1Dc je první den menstruace (ms) 😀 a jinak tě vítám

mochenkaa
2. říj 2011

@kikyna podle všeho jsi otěhotněla 14DC, ale jestli ta magnetická rezonance má takto brzo (12DPO) vliv vůbec netuším. Držím pěsti ať je vše v pořádku 😉

llevhartice
2. říj 2011

děkuji za opověd baptisia 🙂 jsem pěkně vykulená,tak se musim pomalinku mezi vás zařadit a učit 🙂tak tedy já jsem 36 DC juj dostala jsem pigáro a pořád nic 😒

nemo1985
2. říj 2011

AhojkY holky.
Dnes 31DC a ms zatím nikde, jen psa mě bolí jinak nic a ta žáha stále zlobí
😕

jihajiha
2. říj 2011

@mishule12 já ti trošku pomůžu
jihajiha ......... 19 DC (kyselina listová)
petit.a.nge ..... 11 DC
mischako ...... 8 DC
mishule12 ..... 4 DC
nemo1985...31 DC
llevhartice...36 DC

jihajiha
2. říj 2011

@kikyna gratulace k pozitivnímu testu

mishule12
2. říj 2011

@jihajiha děkuji 🙂

llevhartice ..... 36 DC
nemo1985 ..... 31 DC
jihajiha .......... 19 DC (kyselina listová)
pejullka ......... 14 DC
petit.a.nge ..... 11 DC
mischako ........ 8 DC
mishule12 ....... 4 DC

mishule12
2. říj 2011

@qualka jasně, vítej 🙂

lovelylady
3. říj 2011

Ahojky holky, zdravím z dovolené, jsem už 37 DC. Normálně mívám cykly 31-33 dní. Dnes jsem si dělala těhu test a je negativní. Myslíte že to bylo brzo, nebo že mrcha prostě jen mešká?? Nikdy jsme takové zpoždění neměla. Díky moc. papa do čech 🙂

pejullka
3. říj 2011

Ahoj holky, tak mi držte palce, dnes to vypadá na první sledovanou OVU🙂

esila
3. říj 2011

@lovelylady može to byt tou dovolenou. Ja mam taky isty problem, tiez to mam divne (normalne 29dnovy cyklus), ale to bud asi tym ze som preletela polku sveta. V podstate som "riadnu" MS ani nedostala, len spinenie po 34 DC, ktore po 4 dnoch prestalo. A testy negativne. Snad to mozem povazovat za MS.

nemo1985
3. říj 2011

Dobre ránko holky.
Tak dnes 32DC a ms stále nikde 😀 . Testovat ještě nechci, zkusím počkat do středy.
4den zpoždění, bolí jen prsa a žáha pálí

kikyna
3. říj 2011

@jihajiha díky za gratulaci 😉

kikyna
3. říj 2011

@nemo1985 to určitě budeš těhotná, já bolesti prsou také a test pozitivní, tak držím pěsti