Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

barbulinka1
3. říj 2011

ahojka holky, jsem tedka první měsíc bez HA 16 DC a chtěla bych se zeptat, jestli jste měl někdo citlivé /bolestivé bradavky po vysazení HA , třeba jako nějakou hormonální změnu nebo tak ...? je to náš první měsíc snaženíčka a před 2 dny mě začali strašně bolet bradavky, a mám hustý bílý býtok, tak jestli jste to taky některá třeba nezažila 🙂

tynka89
3. říj 2011

Ahoj holky,tak ja dneska byla na gynde...udelali mi odbery a zitra jdu pro vysledky,sestricka jak videla muj TT tak se zacala smat,ze ani nabirat krev nemusime ,ze je to jasny 😀...dneska rano tam byla krasna druha carka 🙂

lucietasova
3. říj 2011

Zdravím vás holky, chci se zeptat na pár otázek, jestli náhodou některá nemáte podobný problém.Asi rok se snažíme s manželem otěhotnět, ale stále se nedaří.Mám strašně nepravidelnou menstruaci, prášky neberu.Když teda nemám menzes, mám vůbec plodné dny?To je to,co mě zajímá asi nejvíc.Nevím jak si je pak vypočítat. Sem už z toho jelen, teď to začínám řešit čím dál víc, ale nejsem z toho chytrá.Děkuju moc za rady

foaji
3. říj 2011

@lucietasova Plodné dny mít nemusíš. Taky jsem měla nepravidelnou menstruaci, ale i přes to jsem doufala, že se zadařit může, že přece ovulka musí být. No nemusí.. půl roku jsme se snažili a já neměla ovulaci. 😖 Utíkej se poradit k doktorovi 😉

lucietasova
3. říj 2011

@foaji no právě už sem objednaná k doktorce, u mě je nepravidelná až tak nepravidelná že je mám tak jednou za tři mesíce, pak 2x po sobě ok, a pak třeba zase až půl roku nic.Antikoncepci to nechci řešit, tak sem zvědavá co mudr na to.Říkala že nepravidelnost býva, že sem jinak v pořádku.Kamarádka měla taky nepravidelnou, dostala nějaké tablety a je těhu.Už sem z toho snažení vyřízená 😢 a skoro bez naděje...

kudelkabudouci
4. říj 2011

Holky jsem šťastná jako bleška dneska ráno // krásné čárky 🙂 test jsem si dělala už před týdnem a byl tam duch. Ale teď je to jasný 🙂 k doktorovi jdu 12.10 tak uvidíme co mě řekne 🙂 naše malá Terinka bude mít sourozence jupííí 🙂

kd23
4. říj 2011

@kudelkabudouci Velká gratulace !!! 🙂 Super !!! 🙂

mochenkaa
4. říj 2011

@tynka89 @kudelkabudouci holky moc gratuluju k miminku 🙂

jihajiha
4. říj 2011

@kudelkabudouci tak to je super, moc gratuluji 🙂 🙂

jihajiha
4. říj 2011

@tynka89 prosím tě, co je to TT???

jihajiha
4. říj 2011

@nemo1985 tak jak to s tebou vypadá, ještě jsi netestovala? Já bych to nevydržela!!!!

andrejka_86
4. říj 2011

@kudelkabudouci taky se přidávám ke gratulantům.. moc gratuluji! 🙂

kd23
4. říj 2011

@jihajiha TT je přece těhotenský test 🙂

nemo1985
4. říj 2011

Ahojky holky.
Dnes odpoledne jsem testla, .................... krásné silné // 😀

tynka89
4. říj 2011

Ahojky holky....dekuji za gratulace...dneska jsem byla na gynde pro vysledky a je to 100% 🙂 ja jsem tak stastna 😀 😀 ....a jeste vetsi radost mam z toho,ze pres moji znamou mi jedna pani vypocitala ze by to mela byt holcicka....juu....je to teda jen na 95% ,ale zatim komu to pocitala,tak to vyslo....strasne jsem si prala holcicku a pritel taky 🙂 jinak holky moje preju vam hodne stesti at se taky brzo zadari.....tfuj tfuj .....

petit.a.nge
4. říj 2011

Všem nově těhotným moooc gratuluji,ani nevíte holky, jak vám závidím ☹ ....tak snad se na nás ostatní taky brzo štěstíčko usměje 😉

nemo1985
4. říj 2011

Ahojky holky zdravím
Tak dnes jsem 33DC a ms nikde, bolí jen prsa a pálí žáha,jinak nic.
Odpoledne jsem testla................. a krásné silné // , jsem moc šťastná.
🙂
Byla jsem si odpoledne koupit ještě dig.test, co ukáže i týdny,tak pak testnu.
A vitamínky MAMAVIT, berou se v celém těhu i při kojení

Vložím foto testu.
Všem pěkný večer

tynka89
4. říj 2011

@nemo1985 Ahojky,prosim te kolik stoji ten test co ti ukaze tydny ? dekuju a hodne stesti 🙂

nemo1985
4. říj 2011

tynka89 ..... cca 200,- jak v které lékárně

pejullka
4. říj 2011

supeeeeeeeeer, ty ses tady moc dlouho neohřála🙂 hned napodruhé

ifka85
6. říj 2011

Ahoj holky, jsem tu nováček 😀 S přítelem se snažíme od června a zatím nic. Sice mám opět pár dní zpoždění, ale test odkládám, bojím se zase zklamání 😒

jihajiha
6. říj 2011

@nemo1985 já vitamíny brát nebudu, u prvního těhu jsem je brala a dr mi pak řekla, že díky těm vitamínům se rodí velké děti - náš matýsek měl 4100g, takže teď budu brát jen listovku a myslím, že při zdravém životním stylu ani vitamíny nejsou potřeba. Ale to ze mě mluví zkušenost z předchozího těhu. 😠

joeyne
6. říj 2011

Tady je nových těhulek!!! 😀 Moc vám to přeju a těm, co se zatím snaží, taky! 😉 😉 😉

helousek1
7. říj 2011

Ahoj holky, tak koukám, tady je novinek...my pořád nic a asi hodně dlouho nic.... 😠 .

Moc gratuluju všem, kterým se zadařilo a nemusí si prožívat to, co my, je to na palici :(.

niky3
9. říj 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. 11.9. jsem měla MS, a včera (27.cyklu) odpoledne jsem si zkusila test (Woman secret "Baby") a do 10 sekund vylýtla slabší čárka (žádný duch, prostě čárka). Dneska ráno jsem zkusila mamatest spolu s tim woman s. Na obou se objevila hnedka do pár sekund, ale na Mamatestu docela silná na tom druhym slabší. Mám nepravidelnou MS max. do 35 dní. Říkám si, jestli to není jen tím, že to mám dostat a ta hladina HCG je stouplá, že to na testu ukáže, ale pak to dostanu. Co myslíte, kdy je dobrý jít k doktorovi, aby vůbec něco na ultrazvuku bylo vidět (pokud něco vůbec bude)? Díky moc 😉

hankamamka
9. říj 2011

@niky3 Mamatest ma citlivost 10, ten druhy moze mat citlivost 25, tym by sa to vysvetlovalo 🙂 V kazdom pripade gratulujeeeem!!! (Nie som tehu, tak to neviem urcite, ale viem, ze dievcata radia pockat a ist az v 6tt, kedy uz mozes vidiet srdiecko 🙂)

niky3
9. říj 2011

@hankamamka koukám na ten letáček a ten woman s. je taky 10mlU/ml. Musím se podívat někde na netu.. těm týdnům moc nerozumím a 6tt - to se musím podívat kdy to vůbec je.. Vůbec to nechápu 😖 No, nevím či je zatím k čemu gratulovat... mám strach, že se MS dostaví... ale zatím pocity nemám. Akorát mě hrozně z boku na dotek bolej prsa 😝

hankamamka
9. říj 2011

@niky3 no ak si mala 11. MS, tak dnes si v 4tt, takze sa ... podla mna neskusenej ... staci objednat za 2 tyzdne, aby si videla dutinku a pripadne aj srdiecko. Ak na mamateste su dve //, tak urcite tehotka si, vela dievcat tu si tie testy chvalia, maju byt velmi spolahlive 🙂

niky3
9. říj 2011

@hankamamka Díky moc za radu, tak já ještě 2 týdny počkám. Buď se dostaví krámy, nebo ne (což moc doufám). Radši nebudu sportovat a přemáhat se. Před čtvrt rokem jsem měla taky 2čárky - ale myslím, že jsem to měla až po 5 min. limitu. - Člověk furt doufá... 🙂 Snad je to opravdu pravda a ty // je začátek těhotenství. Vyšel mi i druhý test pozitivní, tak snad se konečně zadařilo.. 😵

jihajiha
10. říj 2011

@niky3 přeju ti, aby se zadařilo!!!!!!!!!Nám se asi tento měsíc nepoštěstilo, začínám špinit... 😖