Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

likvicka
15. říj 2011

@pejullka sice jsou to takový duši...ale jsou tam 🙂 gratuluju 😉

pejullka
15. říj 2011

@likvicka blbej foťák, ve skutečnosti jdou vidět líp, v pondělí zkusím testovat ráno🙂

likvicka
15. říj 2011

@pejullka jj asi je to foťákem. Moc ti závidím, Já doufám že my se taky v červenci 2012 dočkáme. 🙂

gaudi
15. říj 2011

@likvicka tyjo to by bylo nadherny🙂 ale capove nosi kluky😉

gaudi
15. říj 2011

@niky3 je mozny ze reagujes a kolega to poznal, urcite... snad v praci neusnes🙂 a s jidlem taky takovy zmeny? to ja mela dneska uplne pohodovy den. Okostovala sem dokonce susenku, nesedla teda uplne, ale jinak v pohode. a z jidla co sem dneska jedla mi taky nebylo blbe. a Brisko me uz taky skoro neboli... nejak se to vsechno vytraci, ty priznaky... doufam ze jen ty. Nejaka sem z toho nervozni. si to asi moc beru, co...

gaudi
15. říj 2011

@pejullka sou tam🙂 a proc vydesena? reklas uz sve drahe polovicce?

pejullka
15. říj 2011

@gaudi jo, mi jsme to planovali, ale zrovna tenhle mesic mel byt posledni, protoze jsem si nasla novou praci🙂

niky3
15. říj 2011

@gaudi bohužel je to v tom smyslu, že jsem nepozorná a roztěkaná... :( to jsem nebyla, tak snad se to semnou nepotáhne dále... No, samotnou mě to překvapilo, ale to fakt jen dneska ráno.. Třeba mohl ten krosiant být nějaký chytlý už nebo já nevím.. :D a proto ta divná chuť, uvidím zítra ráno 🙂 dyť ty máš taky změny chutě - v podstatě sladké ti nechutná :D kam se na tebe hrabu s chutěma. 😀 Tak to jsi na tom úplně stejně jak já. Vše se vytrácí, doufám, že se nám nevytrácí ten malej červík... To by bylo opravdu špatné. V kabelce mám poslední proužek na test, tak bych chtěla ráno testnout a nemůžu, protože kabelka je doma a já jsem u rodičů... ach jo.

likvicka
15. říj 2011

@gaudi no já bych radši vránu s holčičkou, ale bude mi to jedno, když se to povede a bude to zdravé budu nejšťastnjěší na světě a budu štastná i za kluka 🙂

niky3
15. říj 2011

@likvicka To je nás víc.. 🙂 každý si přeje holčinu nebo kluka, ale nejvíc aby bylo zdravé!

gaudi
15. říj 2011

@likvicka pravda pravda🙂

gaudi
15. říj 2011

@niky3 jeje to je ale blby! no ja si rikala, ze dalsi test az ve ctvrtek a tak nejak cim dyl sem tu a cekam, tim vtsi mam chute jit si koupit druhy...

niky3
15. říj 2011

@gaudi a kde by jsi ho sehnala ještě teďkom skoro v 8h večer..? :D já se uklidňuji tak trochu tím, že pokud čárka vylítne hnedka a jak ta kontrolní, tak je to ok... ale to můžu testnout až zítra.. zkusím rovnou pak až dorazím domů. sice to nebude ráno, ale poslední testík jsem dělala odpoledne a vylítlo to jak kdyby to bylo ráno..

likvicka
15. říj 2011

Holky ještě bych se chtěla zeptat. Chodím pravidelně 3x za týden na aerobic a tam i posilujem. Myslíte že v době kdy se snažíme o mimi bych měla být v klidu. Myslím jako, v období než dojde k oplodnění. Nebo jak dlouho bych měla být v klidu. Díky 🙂

niky3
15. říj 2011

@likvicka já jsem taky chodila na aerobik a pak když jsem zjistila pozitivní test, tak tam radši nechodim. Jednak jsem stejně utahaná a nemyslím, že by bylo dobrý cvičit břicho 🙂 Ale je fakt, že jsem jednou viděla holčinu, mohla být tak v 6 měsíci, tak cvičila na stepech aerobik :D

gaudi
15. říj 2011

@likvicka ja myslim ze nemusis, pokud mas normalne MS, tak je spis dobre ze budes mit dobrou kondicku...
@niky3 no a ne ted, ale treba zira, nebo v pondeli, nebo proste driv nez ve ctvrtek... prece jen je to do ctvrtka dlouha doba, a nervy pracujou... a zatim sem si delala jen jeden...

niky3
15. říj 2011

@gaudi ty jsi si dělala jen jeden...? :D to klobouk dolů, já už mám v peněžence asi 6 proužků a jeden v batohu, kterej byl do proudu.. :D tak si ho kup, si můžeš udělat jeden proužek v pondělí a druhej ve čtvrtek 🙂

likvicka
15. říj 2011

@niky3 jj děkuju, jen právě v době než si udělám test tak nevím jestli bych měla chodit, protože tets bych si měla dělat v době MS ale co mezi početím a testem???? 😕

niky3
15. říj 2011

@likvicka to je jsem neřešila :D to jsem normálně chodila cvičit i běhat :D to bych nemohla totiž vůbec nic dělat, kdybych to měla brát takhle, že i před početím by to možná mohlo vyjít tak radši nebudu nic dělat.. já to fakt utla -pro sichr, až když jsem zjistila //. Jsem na úplném začátku a v podstatě takřka nic nevím co můžu nemůžu, takže jen laicky, říkám si, že aerobik je záhul, tak radši to vynechám a půjdu na procházku. Prostě kompenzace 🙂

likvicka
15. říj 2011

@niky3 děkuju moc, Já to asi moc řeším 😅

niky3
15. říj 2011

@likvicka to řešíme všechny moc.. někdy až opravdu moc! 🙂

qualka
16. říj 2011

Ahojky holky, tak druhý měsíc a stále nic:( Teď mám 6DC, tak uvidíme🙂 Jo, jinak jsem dneska viděla docela zajímavý odkaz na eshop na ona dnes. Je to slusimito.cz a dají se tam kombinovat oblečení a rovnou si je kupovat. Aspoň mi to vyžene na chvilku to těhotnění z hlavy🙂 Jinak jsem začala brát vitamíny, tak snad pomůžou🙂

ange_de_la_morte
17. říj 2011

@gaudi: jejky fotky asi teď nemám, v digitální podobě je má manžel v notebooku a ten má teď půjčený jeho ségra, a jinak máme všechno ve fotoknihách

@qualka: zajímavý odkaz 🙂 a vitamíny snad určitě pomůžou

gaudi
17. říj 2011

dobre ranko holky, tak jak se dnes mate? jaky byl vikend?

barbulinka1
17. říj 2011

@gaudi ahojka, tak jak se cítíš ? 🙂 tak ms trvala 4 dny, tak pohoda, ale tento měsíc snažení odpadá, protože manžel ve středu odjíždí na 14 dní pryč, tak pocybuju že ovulace přijde když jsem teprv 6 DC dneska, ach jo :(

gaudi
17. říj 2011

@barbulinka1 ahojky🙂 u me dobre, dokonce i ty typicky priznaky ustavaji, uz mi ani neni moc blbe, az mam z toho divny pocit... ale to bude urcite vsechno v poradku.
No a jeje, z 8DC ze by mrsky vydrzely az do ovulky, tezko rict... mozny je vsechno, zalei na tom jak se o tebe telo postara, ale asi tomu moc neveris, co? a kam jede? ze by sis treba o vikendu udelala vylet za nim... nedalo by se to? bude takhle cestovat celou zimu, nebo t ted na podzim skonci a zacne zas nekdy na jare?

niky3
17. říj 2011

@gaudi ahojky, prosím tě ty bereš nějaký vitamíny? nebo počkáš až na doktora jestli ti předepíše..?

barbulinka1
17. říj 2011

@gaudi jee, tak to je dobře, že je ti dobře, neboj všechno je v pořádku 🙂 a dělala sis ještě testik ? 🙂 ja bych asi testovala furt, jak bych byla štastná, že tam ty čárky jsou 😀 no uvidíme, ve středu ráno si ho ještě vzbudim a uvidíme co se bude dít, mám cyklus 24 dní tak uvidíme ani nevim kdy mám ovulaci, měřim si teda první měsíc pořádně, tak aspon otestuju svoje tělo 🙂 a moc tomu nevěřim, ani tomu, že by se nám to povedlo do Vánoc, ale nevadí, snad se někdy trefíme...ne bude jezdit takhle pořád, je to elektromontér a stavěj pekařský pece, po celym světě a te jsou jeho kolegové všichni nemocný, tak je na to sám sjednim kolegou, takže bude pořád v pr.... :( no co asi budu ráda, když se nám to povede do roka :(aspon :( no a tedka jede do Ostravy to by se možná dalo, ale o víkendu jedou dál do Polska a pak do Litvy a tam bych se teda za nim asi nedostala 😀 :( nu coz nebudu pesimista, třeba se ty mršky udržej do ovu a když ne, tak jsme mladý a ono to někdy vyjde a zatim se budu kochat cizíma miminkama a čárečkama 😀

gaudi
17. říj 2011

@niky3 ahojky🙂 no ja si koupila kontryhelovy kapky a protoze si myslim ze ty neskodi, tak je asi dokapu, ale uz toho moc nemam... no a pak sem si chtela koupit listovku a v lekarne mi prodali femibion 800 a jak sem koukala, je to vlastne dobre. Takze beru ten a pockam si jestli mi pak doktor treba predepise dalsi...
@barbulinka1 no jeje, to toho ma chudak fakt moc. At se taky hodi marod a bude to raz dva🙂 a co ty delas kdyz je porad v haji? bydlis nekde sama, nebo jeste nekde u vasich? my si akorat koupili domecek a renovujeme, teda vlastne tata nam renovuje, my si akorat diktujeme co by se nam libilo😉 tak se moc tesim az ted zas uvidim co novyho se udelalo a jak to cele postupuje... pristi tyden mi meli prijit delat podlahovy topeni, uz je taky na case, uz je pekna zima... a za 3 nebo 4 tydny by mela prijit kuchyne, tak sem moc zvedava a tesim se🙂 a minuly tyden sem si vymyslela ze chci postel s nebesama🙂 nikdy sem po tom netouzila a ted bez toho nemuzu zit🙂

barbulinka1
17. říj 2011

@gaudi No jelikož jsme koupili byteček a máme hypotéku, tak by nemoc asi nebyla moc fajn 😀 ale uvidíme, třeba se někdy trefíme do tech dnů, když bude doma - přecijenom, manželky kolegů mají taky děti, tak se taky museli trefit 😀 a vždycky to prý bylo hned, když přijeli po 5 týdnech z montáže 😀 jee domeček, to je pěkný, tak to máš skvělý starosti a přijdou ještě další za 8 měsíců 😀 my jsme minulý rok koupili byteček 3plus1 kousek od Hradce Králové, ale taky chceme jít pak do domečku, až budu mít po mateřský, tak budto starší a renovovat, nebo postavíme novej 🙂jee a postel s nebesama, tu jsem taky vždycky chtěla a měla jsem je, když jsme bydleli v podnájmu 🙂 ale pak jsem zjistila, že je to trochu nepraktický a jelikož máme doma dvě kočičky a ted občas i pejska, tak je ty nebesa trochu lákaly 😀ale je to krásný, taky jsem to vždycky chtěla 🙂 ještě jsi to neřekla manželovi ? 🙂