Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

gaudi
17. říj 2011

@barbulinka1 hm tak teds me s nebesama nahlodala, mame taky kocicku co rada vsude lozi a zkouma... a obcas ma i tendence houpat se na zavesach... ale zas do loznice ji normalne moc nepoustime, tak doufam ze to pujde... a jak se ti v takovy posteli spalo? je to jinaci pocit nez v normalni? ja vlastne v takove jeste nikdy nespala, ale me prave dostaly fotky v ruznych fotoalbech na modrystrese... tak uvidime, treba z toho nic nebude a treba zase jo🙂 co sem si ale vydupala je jedna mistnustka, moje trucovna, kterou si budu zarizovat podle svyho a chlap ma zakazano mi k tomu cokoliv rict. Souhlasil🙂 takze takovy kyc co ja si tam planuju si jeste nevidela🙂
no a chlap jeste porad nic nevi a myslim ze se mi podarilo, jestli neco tusil, ho o vikendu presvedcit o opaku, takze by to melo byt v patek pekny prekvapeni... uz sem si vymyslela jak - koupim mu Kindervajco a uz sem si vytiskla obrazek tehotny pani co ma brisko zabaleny jakoze kindervajco, vypada to super, tak doufam ze to i dobre dopadne a bude mit treba i radost🙂
jinak dneska sem nevydrzela a udelala sem si druhy testik. No bylo to ted odpoledne a byla sem moc sklamana, protoze carka nevyskocila hned a porad jeste neni moc silna. Kdyz sem to ale srovnavala, tak je rozhodne silnejsi nez minuly tyden. Zadny duch, ale proste proti te srovnavaci... no sem moc zvedava co v pondeli rekne pan doktor...

ange_de_la_morte
17. říj 2011

@gaudi: jestě jsem nestihla ani pogratulovat k dvěma čárkám ( ale jen tak potichu ať to nezakřiknu 🙂) , jinak v posteli s nebesy sem poprvé spala o svatební noci a bylo to nádherné , měla i hrozně vysokou pelest - což mi vyhovuje - líp se vstává 🙂 , jednou ji taky chci ale zatím si musím ještě počkat , před pár měsíci jsme koupili velkou usedlost, a zatím sou opravy stále ještě na venku- začali sme měnit okapy a když manžel s tchánem skryli 2 řady tašek tak se zjistilo že se budou měnit latě tak se skryly další tašky a už se mění trámy 🙂 takže si na rekonstrukci interiéru ještě počkáme, mám ale velké plány 🙂 mojim snem jsou obrovské kachlové kamna nebo velká pec - taková abych si na ni mohla lehnout 🙂

@barbulinka1 :obdivuju tě že to vydřžíš že je manžel pořád pryč 🙂 no ale stanženíčko když přijede z cest musí pak stát za to 🙂

gaudi
18. říj 2011

@ange_de_la_morte diky moc, ale jen potichu, jeste neni nic vyhrano...
jojo, taky si myslim ze postel s nebesy ma neco do sebe🙂 a teda uzivast si v ni prvni manzelkou noc, to muselo byt uplne super🙂
fakt ste koupili celou usedlost? no teda! na to bych asi nemela. Prece jen sem clovek mestsky a nejsem moc zvykla se o dum starat. Moc se tesim na mou mini 100m² zahradku, ale nevim jak bych davala mit vic...
jak je vas barak stary? nas uz ma peknych 50 let... strecha teda zatim vypada pouzitelne, ale pocitame s tim, ze se behem 10ti let bude muset taky menit... no ale mame radovku, takze to rozhodnuti nebude jen na nas ale i na ostatnich...
no a nase dalsi vyhoda je, ze zatepleni a omitku vyresili uz puvodni majitele, takze sme se mohli vrhnout vlastne hend na interiery. Okna sem puvodne chtela taky menit, ale v ramci uspor sme se rozhodli ze je jeste nechame. Sou to plastovy, asi 12 let stary, tak myslim ze nebudou spatny, nebo v to doufam...

ange_de_la_morte
18. říj 2011

@gaudi: no my sme hledali místo kde budem mít dost prostoru pro naše koníčky - respektive koně doslova, takže když sme viděli tu usedlost nemohli sme jinak 🙂 no barák je podle odhadu starší 130 let, ale přesně se to už zjistit nedá, stodolu stavěli Němci v roce 1939, takže taky už baráček dost zažil, bývalí majitelé udělali ústřední topení a kotel na dřevo je starý 2 roky, takže jak se zatopí je všude krásně teploučko, v půlce baráku jsou taky vyměněné okna asi 5 let zpátky, nicméně práce nás čeká ještě dost - až se dodělají střechy a okapy tak se musí zpravit ,, vež ,, ( byl to straý výminek ale část střechy je spadlá úplně, kousek zdi je nahnutý, takže sme uvažovali zda to zhodit nebo opravit nakonec budem opravovat a manžel tam bude mít svoje dílny a kovárnu a mně vznikne venkovní kuchyň, zastřešené posezení a postaví se velký krb, no pak se pustíme do elektriky , v celém baráku je tak 50 roků stará tak máme trošku strach z toho :/ a pak snad konečně příjdou na řadu interiéry .... do toho všechno ještě stavíme ohrady pro koně a spravujeme stáje 🙂

Šak to znáš - na baráku je vždycky co dělat 🙂

gaudi
18. říj 2011

@ange_de_la_morte no ale teda... my taky menili celou elektrinu i vodu, ale mame vsechno v o hodne mensim meritku nez vy. Dela se nam na tom taky uz pul roku a myslim ze uz brzo budu moct zacit nakupovat nabytek. Jak pises ty, tak bych rekla ze mate o zabavu postarano takovy pristi dva roky...
tyjo a kone, to bych taky brala!!! miluju kone! vzdycky sem chtelo rajtovat. No do ted se mi povedla zatim jen jedna prvni zkusebni vyjizdka, jestli me to bude bavit a se mi to libit a musim rict, ze i kdyz pan, co nas vedl, byl neuveritelne nesympaticky arogant co mi vic nez jasne daval najevo co si o me jako o zensky z mesta mysli, tak musim rict ze me to proste chytlo🙂 jen teda ted, jestli vsechno klapne, tak dalsich 8 mesicu na kone urcite znovu nesednu... ale nevadi. Ve vesnici kde sme koupili baracek sou taky 2 staje, tak doufam ze se k tomu pak brzo dostanu🙂

ange_de_la_morte
18. říj 2011

@gaudi: no to možná aj víc jak 2 roky - uvidíme jak budou přicházet penízky, táhnem to na hypotéku a navíc oba s manželem dojíždíme daleko do práce a do školy takže měsíčně hrozně moc projezdíme, tak uvidíme 🙂 ... no to sem taky řešila, jak to bude s koňma až se mi povede otěhotnět - prakticky denně trénujem ( manžel nemá moc času tak zbývá skoro všechno na mně) - znám dost těhulek co jezdila až třeba do 6 měsíce , jedna dokonce ještě 2 týdny před porodem chodila na krokové vyjížďky, ale pokud bych jezdila tak jedině v ohradě - do terénu bych si netroufla - riskovat že kůň zakopne a pak potratit to fakt ne

likvicka
18. říj 2011

táák začíná druhé kolo snaženíčka. Doufám že se to na podruhé povede. Bylo by krásné kdyby se to v létě narodilo 🙂

ange_de_la_morte
18. říj 2011

@likvicka : držím palce 🙂

likvicka
18. říj 2011

@ange_de_la_morte děkuju, budeme ho potřebovat 😅

gaudi
18. říj 2011

@likvicka taky fandim🙂

likvicka
18. říj 2011

@gaudi děkuju holky, jste zlaté. Baštím každý den poctivě kys. listovou, tak to snad pomůže. Slyšela jsem že jsou i nějaké kapky, či co. Nevíte náhodou, nebo nemáte zkušenost? Díky 🙂

gaudi
18. říj 2011

@likvicka bohuzel, ja kdyz pro to sla do lekarny, tak mi rovnou prodali femibion, myslim ze i ten je dobry...

niky3
19. říj 2011

@gaudi ahojky, tak jsem si včera zašla do lékárny a dala mi kalibrum mama/baby nebo tak něco. Já ti tak závidím, ty už příští týden jdeš k doktorovi.. a jak se cítíš? jak ti je? Vše v pořádku?

ange_de_la_morte
19. říj 2011

Dobré ráno holky, tak jsem včera nevdržela a zkusila jsem si udělat TT ( ten co by měl ukázat výsledek po 5-8 dnech od oplodnění) a nic , tak to asi zase tenhle měsíc nevyšlo, ale tak sem si myslela že by mohlo :( ... no nic tak budu čekat až příjde mrcha a pak nový pokus. 1.listopadu jsem objednana k gyn.Dr. tak se jí zkusím zeptat které vitamíny by byly dobré a jestli proto ještě něco můžu udělat, ale silně uvažuju že od příštího měsíce začnu měřit teplotu ( sice jsem často pryč ale aspoň přibližně)

gaudi
19. říj 2011

@niky3 ahojky🙂 me to pondeli prijde taky hrozne daleko, nejradeji bych zasla uz nekdy ted... zitra, pozitri, ale to jeste nejde, a myslim ze by taky jeste nic videt nebylo... citim se jinak dost dobre, ted zrovna nemam zadny problemy, tak je to takovy nezvykly, ale myslim ze bude vsechno v poradku. Moc v to doufam🙂
jak si ty na tom? jak se citis? co jinak noveho?
@ange_de_la_morte ja myslim ze tyhle testy nefungujou uplne nejlip. Pockala bych fakt az jestli se dostavi MS nebo ne, pak bys mohla mit teprve jistotu. Kdo vi, treba tam fakt uz neco je... a doktorky se urcite zeptej, mohla by neco poradit🙂

ange_de_la_morte
19. říj 2011

@gaudi: no podle mně sem měla mít ovulaci tak 10-14 dní zpátky teda aspoň si myslím, podle hlenu a citlivých prsou, ale jistě to nevím, tak by to možná už něco ukázalo, no počkam ještě na MS očekávám ji začátkem příštího týdne a pak na gyn , ale už se tam fakt těším protože mně furt pobolívá v podbříšku už skoro 3 týdny a dost mně to štve, ale možná je to taky od přetažených svalů, tenhle měsíc mi dává celkem zabrat, jenteda MS pokud přijde to zas bude horor , už teď je mi z toho blbě ... a co u tebe nového ? a kdy že to máš jít k doktorovi ? a už si to řekla doma ? 🙂 ( sem hrozně zvědavý člověk) 🙂

niky3
19. říj 2011

@gaudi no, ale ty už to máš úplně za hubičku 🙂 už v pondělí.. já ještě celý příští týden a pak ještě čekat do středy.. :( to je hrozný. Tak to máš moc fajn, že jsi úplně v pořádku a máš to dobrý. Já se cítím nějak furt unavená. Občas mě píchne podbřišek, nemám vůbec chuť na sexík (a to jsem nymfomanka)🙂 a přijde mi, že i když vypiju cca 2 l vody, že mám furt tvrdý bobik. Jinak se citím fajn a snažím se nemyslet na tu dobu, že až za 14 dní :( to je hrozný.

dashyyy
19. říj 2011

ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost nebo neznáte někoho z okolí, kdo má s menstruací na začátku otěhotnění.. podle diskusí je to normální jev ale moje otázka je, jestli to probíhá jako normální menses tedy i s bolestmi v podbíšku a tak nebo jestli je to jen slabý výtok nebo myslíte, že to může být různé? O mimi se snažíme 4 měsíce v podstatě každý den, kdy máme chuť i několikrát a pořád nic ale před poslední MS jsem měla slaboučký růžový výtok a pár dní na to jsem to dostala ale je to takový jiný než normálně... děkuji za jakékoliv info 😀

mochenkaa
19. říj 2011

@dashyyy mě dr řekl že ta první ms nemusí být rozdílná od předchozích.

dashyyy
19. říj 2011

@mochenkaa ale popřípadě v testíku by se těhu zobrazit mělo, že?=) jsem teďka taková že mi přijde jako když mám příznaky něčeho co není pro moje tělo normální, ale nebudu si dělat iluze taky to může být podzimní úvana 😀 😀

ange_de_la_morte
19. říj 2011

@dashyyy: no bývalá spolužačka měla 2 normální menstruace a pak zjistila že je ve 3 měsíci, je to hrozně individuální ale TT ti to už určitě ukáže 🙂

pejullka
20. říj 2011

@ange_de_la_morte je to brzo, ja si delal atest 9DPO a nic a 11DPO uz tam byl duch, tak to zkus za par dnu znova.

ange_de_la_morte
20. říj 2011

@pejullka: myslíš ? tak já si zkusím zítra koupit test znovu

pejullka
20. říj 2011

@ange_de_la_morte zkus testnout v vpondeli, ja si taky rikala ze to nic nebude a naknec jsem cucela jak chleba s tasky

ange_de_la_morte
20. říj 2011

@pejullka: to já to do pondělí nevydržím 🙂 ... dobře tak snad mi v pondělí něco ukáže, jinak mám příští týden dostat už MS

niky3
20. říj 2011

@ange_de_la_morte njn, to čekání je hrozné...někdo s tím prošel, někdo prochází... Já taky čekám a je to hrozné to čekání. 😠 jestli tě to utěší, tak já musím počkat až do 2.11. kdy jdu k Dr. - takže mega dlouhá doba...

mochenkaa
20. říj 2011

mám // 🙂 . Přeju ať to všem vyjde a taky najdou 2 čárečky.

ange_de_la_morte
20. říj 2011

@niky3 : a vůbec ty dny neubíhaj že ? 🙂 no já jdu k Dr. 1.11. tak uvidíme jestli to bude jen běžná kontrola nebo při troše štěstí krev na potvrzení těhotenství , ale to asi moc doufám

@mochenkaa: velká gratulace, ať je všechno vpohodě 🙂 a snad se taky brzy připojíme do kategorie Těhulky 🙂

mochenkaa
20. říj 2011

@ange_de_la_morte věřím že budeš taky mít // 🙂 a ne žádné duchy

ange_de_la_morte
20. říj 2011

@mochenkaa: doufám , tenhle měsíc v to zvláště vkládám naděje 🙂