Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
20. říj 2011

@ange_de_la_morte já tomu naopak tento měsíc nedávala žádné. V době ovu jsme byli oba dost nachlazení tak jsem nevěřila že by to vyšlo

ange_de_la_morte
20. říj 2011

@mochenkaa: no já pokud sem dobře spočítala ovu tak by to mohlo být nadějné, ale co no ... když ne tak se svět nezboří, budem se snažit příští měsíc 🙂 ... stejně je to hrozné když si vezmeš že mladé holky si jednou nedaji pozor a už mají nechtěné dítě a když se tady všechny my snažíme tak nic a nic ...

mochenkaa
20. říj 2011

@ange_de_la_morte je to hrozně nespravedlivé že kdo nechce tak hned a ten co chce tak čeká...
věřím že ti to vyjde

ange_de_la_morte
20. říj 2011

@mochenkaa: děkuji 🙂 podpora vždycky potěší 🙂

mochenkaa
20. říj 2011

@ange_de_la_morte vím že podpora je důležitá 🙂

niky3
20. říj 2011

@ange_de_la_morte no, tak to už máme za týden.. 🙂 to snad uteče.. 🙂 kdo si počká se dočká.. držím pěsti, aby to bylo jak si přeješ...

ange_de_la_morte
21. říj 2011

@niky3 : i já tobě 🙂

likvicka
21. říj 2011

holky, tak si čtu vaše příspěvky jsem na tom stejně. Jsem zhruha 10. den cyklu a ještě mě dalších 10 dní čeká, než bych si mohla udělat test. S manžou se snažíme každý den, ale já na sobě nic zvláštního nepozoruju. Ikdyž asi je ještě brzo. Chjo, to čekání mě zabíjí 😖

likvicka
21. říj 2011

@mochenkaa velikánská gratulace. Já bych si to taky moc přála, ale ještě nám to nevyšlo. 😖

jihajiha
22. říj 2011

@likvicka jo jo, to čekání od ovulace do MS je děsně dlouhý. Já jsem teď 14DC - do této doby to uteklo rychle, ani jsem nepočítala dny, ale teď se to začne vléct...

niky3
23. říj 2011

@gaudi tak už to máš zítra..!!! tak držím pěsti, aby to dopadlo dobře. Pak dej vědět jak jsi dopadla... 😅

mochenkaa
23. říj 2011

@likvicka určitě se vám to brzy splní

likvicka
24. říj 2011

@mochenkaa Děkuju, snad ano. Jsem ted 12DC a začíná nám ovu. Tak se s manželem budeme snařit každý den. No snad nám to vyjde a za 14 dní uvidím II čárečky 🙂

likvicka
24. říj 2011

@jihajiha tak to mas to nejplodnější období. Jojo to čekání do MS je strašně dlouhé. Ale chtěla bych se zeptat, myslíš, že by se II čárky nemohly ukázat dřív? Já jsem teď 12DC a dalších 17dní to asi nevydržím. 😀 Jinak mám vždycky strach, že když chodím cvičit, tak že i kdyby jsem byla těhu tak to do MS nevydží. Co ty na to?

ange_de_la_morte
24. říj 2011

Dobré ráno holky, tak sem se dneska chystala že si udělám test a ani sem nemusela, hned ráno jsem to dostala takže dneska 1DC a zas mám parádní křeče zas to tenhle měsíc nevyšlo ... no nic tak třeba to vyjde teďkom ... Všem přeji krásný den

mochenkaa
24. říj 2011

@likvicka nám se to povedlo 3 dny před ovu, 1 den před ovu, v den a 1 den po 😀 a testovala jsem 10DPO poprvé ale ta // byla tak slabá že jsem si myslela že je to jen chybný test, až 12 DPO bylo něco vidět. Mrkni do alba mám je tam seřazené

@ange_de_la_morte to mě mrzí

ange_de_la_morte
24. říj 2011

@mochenkaa: tak co už ... třeba se tenhle měsíc zadaří ...

mochenkaa
24. říj 2011

@ange_de_la_morte držím ti pěsti ať se vám to povede a na konci listopadu najdete // 🙂

ange_de_la_morte
24. říj 2011

@mochenkaa: děkujem 🙂)

jihajiha
24. říj 2011

@likvicka no já minulý měsíc zkoušela dělat těhu test už asi 17 DC a samozdřejmě nic, ani 24 DC, tak teď jsem si řekla, že se tím nebudu stresovat, těhu test neudělám dřív než v den, kdy má dorazit MS- když nedorazí. No s tím cvičením jsem na štíru taky, dneska máme ZOOMBu, tak nevím, ale asi půjdu. Minulý měsíc jsem od ovulace nechodila (kdyby náhodou) a stejně nic, tak teď budu chodit. Mě dr už před tím říkala, že když se to má udržet, tak se to udrží, když ne, tak prostě ne. V prvním těhu jsem cvičila do 2 měsíců, pak jsem začala lehce krvácet, tak jsem musela přestat, takže asi tak.... 😉

gaudi
24. říj 2011

@niky3 ahojky🙂 tak prvni kontrola za nama, zatim teda jen mala bublinka, tak jdu na dalsi kontrolu 7.11. doufam ze tam uz bude i srdicko... a kdy jdes ty?

barbulinka1
24. říj 2011

@gaudi ahojka 🙂 tak koukám první kontrola za tebou, to je úžasný 🙂 🙂 a co manžel už to ví ? to je krásné, moc gratuluju k bublince 🙂 🙂

likvicka
24. říj 2011

@jihajiha děkuji za info. já jsem dnes byla na aerobicu. Dneska mám dva dny do ovu, tak uvidím jestli to vyjde a kdyžtak se půjdu zeptat Dr. jestli můžu cvičit nebo ne. Tak teď najít manžu a zkoušet 😀

niky3
24. říj 2011

@gaudi tak to gratuluji!!! malá bublinka!! je to tam 🙂 super.. myslela jsem na tebe celý den, jak jsi dopadla... tak to je paráda.. fakt super.. a jaký týden ti řekli..? sedí to na 6? Já jdu až 2.11. :(

ange_de_la_morte
25. říj 2011

@gaudi: to mám radost z bublinky 🙂 tak doufám že až budeš mít fotku z ultrazvuku tak nám ji ukážeš ať víme na co se těšit 🙂 🙂

gaudi
25. říj 2011

@barbulinka1 @niky3 @ange_de_la_morte dobre ranko holky🙂 chlap uz to vi, sice mu teda trvalo nez pochopil... nejdriv dostal Kindrvajco, jakoze Kinder Surprise, a nic. Tak sem mu pak ukazala obrazek tehotne pani se zabalenym briskem jako Kindervajco, a porad nic. Tak sem mu rekla - budes tata. No ani verit tomu nechtel🙂
vcera na kontrole byl se mnou, sem rikala ze tento UTZ jeste neni z venku, no vzit si to nenechal a na pristi chce jit zase se mnou🙂 tak doufam ze priste bude i srdicko, dalsi kontrola bude 7.11. no ale mnou vypocitany 5+6 neplati, podle velikosti bublinky je to o tyden min, takze teprve 4+6...

jihajiha
25. říj 2011

@likvicka tak přeji příjemný zkoušení. Já si Zoombu užila, no ale jeslti to vyjde, tak přestanu chodit, nebudu riskovat, i když ten pohyb mi bude asi chybět, no budu muset začít doma, ale to předbíhám, třeba přijde MS! Teďjsem 16 DC, takže ještě času dost, než se ukáže.
@gaudi je to je hezkej nápad s tím kinder vajíčkem, no chlapy jsou někdy nechápaví a musí se na ně narovinu... ale určitě to je krásný!!!!!!!! JInak JÁ CHCI TAKY TAKOVOU BUBLINU!!!! ☹

ange_de_la_morte
25. říj 2011

@gaudi: tak chlapi někdy chápou pomaleji 🙂 ale hlavně jak měl radost 🙂 Obrázek je krásný, sice tomu moc nerozumim ale předpokládám že tam jak jsou ty dva křížky je asi ta bublinka 🙂

gaudi
25. říj 2011

@jihajiha bude bude, neboj🙂 jestli ted nebo za mesic... fakt verim, ze kazdy kdo si to moc preje, tak se jednou docka🙂
@ange_de_la_morte spravne, ty dva krizky meri moji bublinku. Zatim teda jen 0,83cm, ale doufam ze hezky poroste🙂

niky3
25. říj 2011

@gaudi GRATULUJI!!!! to je super, fakt super a krásné maminko...🙂 a dal ti doktor nějaké prášky nebo tak něco..?