Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ange_de_la_morte
25. říj 2011

@gaudi: tak na tom možná ještě nejsem tak špatně 🙂 .... tak 0,83 cm není až tak málo když si vezmeš jak je krátká doba od početí 🙂 ale určitě rychle poroste 🙂 další kontrolu si říkala že máš v listopadu ne ? tak to je za chvilku 🙂

likvicka
26. říj 2011

Dobré ránko, tak dnes mám 14DMC, asi nejplodnější den cyklu. Doufám že se nám to povede. měla bych jít dnes cvičit, ale asi vynechám. Stejně mám pohybu dost. Stěhujeme se do nového baráčku. Samo, že nic těžkéh netahám, kdyby náhodou 🙂

ange_de_la_morte
26. říj 2011

@likvicka: tak ono snaženíčko je lepší jak cvičení 🙂

likvicka
26. říj 2011
likvicka
26. říj 2011

tak si pročítám diskuze na koníkovi a některé holky tam píšou, že si měří BT a že mají pořád stejnou teplotu a tudíž, že nemají ovulaci. Je to možné? Mě teda teplota taky nijak moc nestoupla a to bych dnes měla být 14DC.

ange_de_la_morte
27. říj 2011

@likvicka: já myslím že je taky třeba i možné že měří špatně ( pokud například měříš v 6:00 a v 4:30 vstáváš na záchod tak to musí docela ovlivnit si myslím) ,ale teda já mít takový cyklus že třeba 2 a více měsíců podle BT nenajdu ovulaci tak bych asi zašla na gyndu se pozeptat

barbulinka1
27. říj 2011

@gaudi Nááádhera, strašně moc gratuluju 🙂 a jak se cítíš ? 🙂

gaudi
28. říj 2011

@likvicka tak vyzkousej ty ovu-testy, myslim ze by mely byt presnejsi nez BT, clovek jich ale holt potrebuje vic...
@ange_de_la_morte 0,83cm ale zatim to byla jen prazdna bublinka☹ doufam ze to ten popristi tyden bude lepsi a treba uz i srdicko... nejradeji bych sla na kontrolu ted kazdy den...
@barbulinka1 diky moc🙂 no a zatim je teda cim dal tim hur. je to takovy divny. nejdriv mi bylo blbe, pak to na tyden preslo a ted se to vratilo, jen v horsim. tak uvidime jak bude dal. fakt je super ze mam jeste tyden dovolenku. v praci bych si to ted zrovna neumela predstavit...
a jak se mas ty? chlap v haji a ty si sama doma? kdy se ti ma vratit?

ange_de_la_morte
28. říj 2011

@gaudi: to ti věřím 🙂 mi stačilo když sem čekala na to kdy si budu moct udělat TT

likvicka
29. říj 2011

ahojky, chtěla bych se zeptat jestli je brzo 17DMC dělat si TT? Ovu jsem měla asi před 5 dny, tak nevím, Když já se nemžu dočkat ☹

pejullka
30. říj 2011

@likvicka já si delala 9 den po ovu a nic, 11 uz tam byl duch

likvicka
30. říj 2011

@pejullka děkuju za info. Tak já jsem dne 6 den po ovu a tak jeste tech 5 dni vydrzim.

pejullka
30. říj 2011

@likvicka nejmin 5🙂

jihajiha
30. říj 2011

@likvicka je to brzo, vím to ze své zkušenosti, zkoušela jsem to z nedočkavosti a přišlo jen zklamání, tak vyčkej, nestojí to za to.
@pejullka 11 den po ovu už jsi měla ducha? Teda, já jsem taky nedočkavá, ale ještě počkám

pejullka
30. říj 2011

@jihajiha jj 11 den🙂

ange_de_la_morte
31. říj 2011

@likvicka: určitě počkej, byla bys jen zbytečně zklamaná, protože test by ti nic neukázal, to je ještě hodně brzo

likvicka
31. říj 2011

tak holky moc moc děkuju. Jsem strašně moc nedočkavá. Nechám to teda příští pondělí to budu 12 DPO. tak uvidíme, ale ten týden bude hrozný ☹

ange_de_la_morte
31. říj 2011

@likvicka: taky jsem minulý měsíc vyplácala asi 4 těhotenské testy jak sem byla nedočkavá 🙂 ... někam vyrazte s miláčkem a ono to rychle uteče 🙂

likvicka
1. lis 2011

@ange_de_la_morte 😅 jsem na tom taky podobně, ale minulý měsíc nám to nevyšlo. Měla bych počkat až do příštího pondělka a uvidím. My se zrovna stěhujeme do nového domečku takže máme spoustu starostí tak mi to jakžtakž utíká. 😀

pejullka
1. lis 2011

Ahoj, tak jsem doma z UTZ, měli bychom odpovídat cca 5-6 týdnu, mám ve zkratkách napsáno gestační váček 6+2, crl, což by měla být dělka plodu 5-6 týden. Srdíčko zatím není. Další kontrola 10.11.na srdce.

likvicka
2. lis 2011

@pejullka grauluju 🙂

likvicka
6. lis 2011

tak holky, zítra jsem 12DPO tak zkusím jestli mi test něco ukáže ... snad ani nedospím 🙂

likvicka
7. lis 2011

tak holky, tak jsem to nevydržela a testla jsem se včera večer. A takhle to dopadlo 🙂

pejullka
7. lis 2011

@likvicka gratulace🙂

jihajiha
30. lis 2011

@likvicka gratuluji!!!!!!!!!!!!! Já bych taky chtěla takový testík se dvěma čárkama!!! Ach jo, myslím, že další měsíc bude neúspěšný, MS mám dostat v sobotu a myslím, že ji dostanu 😖