Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
4. srp 2011

@mishule12 taky jsem koukala 😉 , my u nás ještě na ovulku čekáme, ale doufám, že už bude každým dnem 🙂

mishule12
4. srp 2011

@miky též čekáme, snad se i dočkáme 😀

miky
4. srp 2011

@mishule12 tak to jsme na tom opravdu stejně 😀 😀

mishule12
4. srp 2011

@miky dávám tomu den, maximálně dva 😀

amigdala
4. srp 2011

@alisi001 Jé, děkuji 🙂

amigdala
4. srp 2011

@alisi001 tuším, že to bylo 20 nebo 25, zítra se juknu. Každopádně ovulaci jsem měla 27.7., bohužel tu teď nemám foťák a mobil by mi to nevzal, je to fakt slaboučký, před 2 dny + včerejšek stínek, dneska už trošku lepší. Kéž by tak sílila 😒

alisi001
4. srp 2011

@amigdala pokud jsi měla ovulku 27 .7 tak jsi dnes teprve 8 DPO a na testováni je brzo zbytečně se budeš stresovat testuj až v ponděli 🙂

alisi001
4. srp 2011

@miky ahoj koukám že jsi taky přesídlila ze ŠTASTNE 13 😀 taky čekám na ovu ale někde se loudá 😉

leni84
4. srp 2011

Holky, jak dlouho se už snažíte otěhotnět?

verik19
5. srp 2011

@leni84 první měsíc 🙂

miky
5. srp 2011

@leni84 první měsíc 😉
@alisi001 jj, tam si chodím pro rady s BT a sem bych to viděla na pokec 🙂
@mishule12 já už na ní čekám snad přes týden a pořád nic, někde se potvora tenhle měsíc loudá 😀

alisi001
5. srp 2011

@leni84 13 let

kd23
5. srp 2011

@miky AHOJ, Miky na mně zapomněla, tak se vám vecpu do tabulky sama 😅 , jestli neva 😅

sarana........................ 25 DC Acidofolan
verik19........................ 24 DC
mishule12................. 21 DC
miky............................ 21 DC
wer2........................... 16 DC
alisi001..................... 15 DC
mochenkaa...............11 DC
esila........................... 7 DC
karkulka_17.............. 6 DC
baibies....................... ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia.................... ?? DC
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
leni84......................... ?? DC
kd23......................... ?? DC (listovka a 14.8. bych měla dostat MS po poslední HA)

Holky, poslední dva roky jsem se nemohla dočkat, až budu brát poslední plato a je to tady 🙂 Od doktora mám info, že se tělo nemusí od HA čistit a můžeme na to skočit hned další měsíc. Už tikám hezkých pár let a fakt to leze na mozek. Už nemáme vůbec žádné bezdětné známé a to je ještě na větší budku. Hlavně ty příbuzenské dotazy kdy UŽ, protože jsme spolu 9 let a 2 roky manželé... Za tyhle otázky bych "mlátila" 😠 Všem přeji krásný víkend!

Mishule12-jsem zvedava, jak to bude pravidelne po vysazeni.

miky
5. srp 2011

sarana........................ 26 DC Acidofolan
verik19........................ 25 DC
mishule12................. 22 DC
miky............................ 22 DC
wer2........................... 17 DC
alisi001..................... 16 DC
mochenkaa...............12 DC
esila........................... 8 DC
karkulka_17.............. 7 DC
baibies....................... ?? DC (po laparce, můžeme se snažit až po MS, tak se té holky už nemůžu dočkat) :D
mahonia.................... ?? DC
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
leni84......................... ?? DC
kd23......................... ?? DC (listovka a 14.8. bych měla dostat MS po poslední HA)

aktualizuji tabulku 😉, tak u nás už 22 DC a ovulka pořád nikde 😠

@alisi001 tedy už 13 let......vůbec nevím co na to říct......sama nevím co bych po tolika nezdarech a takovém čekání dělala. Barunka se nám povedla po 3 měsících snažení, tak doufám, že ani tohle mimčo nenechá na sebe moc dlouho čekat.

kd23
5. srp 2011

Ahoj holky, jinak hlásím, že testy teď vyprodané nejsou, tak jsem hned koupila 🙂
http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-seratec-lh-... - jestli ještě chce někdo další 😉

alisi001
5. srp 2011

@miky po těch letech už to bereme tak nějak sportovně 😉 dokroři mi říkali že přirozeně neotěhotním a vida po 13 letech a neuspěšných IVF jesm otěhotněla už 2 x ale bohužel jsem pokaždé potratila ☹ věřím tomu že se to tentokrát podaří a budeme mít krásné zdravé mimi 😉 přeji všem aby se dočkyli co nejdřív zdravého mimča a to jim dělalo jen radost 🙂 koukám že ty jsi si prošla taky těžkým obdobím ☹ to zase já nevím jak bych to zvládla musí to být těžké kdo to nezažil ten to nepochopí

alisi001
5. srp 2011

@miky jinak ja si myslím že mě dojde ovu až zase kolem 28 DC ☹ tak si na ni budu muset ještě počkat trošku mě to štve ale hlavně aby dorazila i když tomu moc nevěřím jsem po potratu a naposledy mi ovu došla až další měsíc 😒 tak snad budu mít štěstí

miky
5. srp 2011

@alisi001 určitě se to podaří!!! Hlavně, že to jde samo přirozenou cestou. A dal ti třeba doktor nějaké léky, které by se dali brát hned po ovulaci....něco co by podpořilo uchycení případného miminka?
No a u nás to bylo opravdu těžké období. Když bylo Barunce 3,5 měsíce, tak jí diagnostikovali několik zhoubných nádorů mozku. Prodělala 8 hodinovou operaci, kde se jich většina podařila odstranit a my putovali na dětskou onkologii v Motole. Byli jsme tam 7 měsíců no a z toho pouze asi na 13 dní doma, jinak pořád tam. Když už měla Barunka vše za sebou - 5 sérii chemoterapií, zbývající nádory z hlavičky zmizely a my se pomalu chystali domů, tak dostala nějakou infekci se kterou už její statečné tělíčko nezvládlo bojovat. Umřela a já byla u ní....bylo jí bylo jí 10 měsíců a 8 dní.

miky
5. srp 2011

@kd23 to vážně stojí jenom 1,-???

alisi001
5. srp 2011

@miky jj stojí 1 kč ja jich mám doma 60 ovu a k tomu 20 těhu zdarma

alisi001
5. srp 2011

jsou takové jsou po 6 ks v krabičce

miky
5. srp 2011

@kd23 tak na mě už nezbylo 😠

alisi001
5. srp 2011

@miky jak to už je zase nemaji ja se dívala na net a byli

miky
5. srp 2011

@alisi001 bohužel už mají na skladě jenom 2ks a to se mi vzhledem k poštovnému nevyplatí. Měla jsem v plánu jich vzít 20 😀

alisi001
5. srp 2011
miky
5. srp 2011

@alisi001 holt kdo pozdě chodí sám sobě škodí, škoda že jsem na to nepřišla také dřív, ta cena je opravdu super! Ale uložím si tu jejich stránku do oblíbených a budu hlídat jestli třeba v nejbližší době zase nebudou vyprodávat 😉

miky
5. srp 2011

@alisi001 tak to tam jdu juknout 🙂, já koukala na ten odkza co dávala @kd23 a tam už je neměli

kd23
5. srp 2011

@miky To jsem blázen, teď na to klikám a dají se koupit ☹ http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-seratec-lh-...
Já si k tomu vzala milion věcí na chřipku asi za 700, aby se mi vyplatilo poštovný, tak snad nedorazí jen ty paraleny a cucací bonbony 😀

miky
5. srp 2011

@kd23 tak nevím, asi dělám něco špatně...uvidím jestli mi bude fungovat ten odkaz od @alisi001

alisi001
5. srp 2011

@miky tak co funguje nebo ne