Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
18. srp 2011

@kd23 no právě proto si říkám, že už mi hrabe 🙂 uvidím jak to bude vypadat večer a pak ráno a kdyby to zmizelo, tak testík možná zkusím 🙂

kd23
18. srp 2011

@bujanda Nehrabe - všechny bysme reagovaly stejně, kdychom to měli jako špinění.... já to první dny mám taky silnější !

hankamamka
18. srp 2011

@bujanda @ili08 u mna stále nič (teda MS nikde), naozaj minulý štvrtok som mala také pre mňa bežné predmens. stavy (kríže, brucho, náladovosť, prsia), postupne ale ako keby všetky odozneli, len prsia (bradavky) sú citlivejšie, stále vystúple (pardón za všetky detaily 🙂 ), a to ja ich nemám bežne veľmi citlivé. ale okrem bolestivejších prs ani nič nenaznačuje, že by MS mala prísť, tak neviem, musím čakať ...

kd23
18. srp 2011

Holky pletu se, když napíšu, že by se nemělo koupat se v horké vaně ze začátku a vlastně po celou dobu těhu? Já totiž se každý večer koupu - miluju to a pořád si připouštím horkou vodu. 😒

ili08
18. srp 2011

@kd23 jéé tak o tom nic nevím,tak do hloubky jsem se o to nezajimala tak jsem zvědavá co napíšou ostatní páč se taky ráda koupu 🙂
@hankamamka a testík nějaký citlivější dělat nebudeš?

kd23
18. srp 2011

@hankamamka Vyděržaj pioněr !!!! 🙂 Určitě to bude // !!! Chápu ty nervy, já bych si ukousala snad i nehty na nohou ☹

hankamamka
18. srp 2011

@ili08 @kd23 ak to nepríde do soboty, tak v nedelu ráno to testnem, už som si aj kúpila citlivejší test ... bojím sa sklamania, preto to odďalujem.

bujanda
18. srp 2011

@hankamamka tak držím palce a uvidíš že to vyjde, ale tak dlouho bych to asi taky nevydržela 🙂.....kromě toho, že mám teď to lehké špinění mám příznaky uplně stejné, tak to mi řekni co tohle je 🙂 někdo si tu s námi hraje 🙂

bujanda
18. srp 2011

@kd23 to jsem ráda, že v tom nejsem sama, aspoň si takhle člověk může ulevit a popovídat....i když někdy možná o banalitách, ale pomůže to 🙂

ili08
18. srp 2011

@hankamamka určitě to bude dobré,taky budu držet palce 🙂

kd23
18. srp 2011

Holkyyyyyyyyyyyyyyyy !!!! Já našla kočárek - odpružený, pérovací s natáčecíma kolečkama !!! Jupí. Šli jsme s kolegyní na oběd a jedna paní s ním šla. Posílám odkaz http://www.bebecar.cz/detail_stylo_at.html Neznáte některá? Jdu hledat reference - dnes mám prima den ! Já myslela, že prostě neexistují! 🙂

leni84
18. srp 2011

@bujanda
Pokud budeš jen trošku špinit, ale klasické menstruační krvácení se nedostaví, tak těhu být můžeš..Někdy se stane, že při uhnizďování vajíčka do děložní sliznice popraskají cévky a to pak způsobí špinění nebo mírné krvácení..Pokud se ti ms nerozjede do zítřka, tak bych zkusila testík.. 😉 Kamarádka z práce to měla zrovna tak a teď je z toho šestý měsíc..🙂

bujanda
18. srp 2011

@kd23 jé, tak to se podívám....že už bychom tady začaly i vybírat kočárky? 😀

bujanda
18. srp 2011

@leni84 Leni, díky moc za podporu, budu to v sobě tačit jak to půjde, jen ať se to nerozjede a uvidíme...

hankamamka
18. srp 2011

to sú nervičky, nervičky, príde to, nepríde, prečo to mešká, čo keď to len mešká, prečo mám citlivé prsia, čo keď len preto, že to príde, nervičky 🙂

hankamamka
18. srp 2011

to su tu len tak sama hovorím, aby som sa ukludnila 🙂

hankamamka
18. srp 2011

a aké inak TT odporúčate?

leni84
18. srp 2011

@ bujanda Jéé, pokud máš citlivá i prsa a normálně to moc nepociťuješ, tak to je téměř jasný příznak..🙂 Zkus zítra ráno testík..Určitě budeš těhulka! 😉
@miky
K tobě zatím mrška taky ještě nedorazila? To už se dlouho toulá, viď? 😉

kd23
18. srp 2011

@hankamamka Jen si ulev, já to naprosto chápu,já budu uplně stejná až budu čekat na to jestli TO nebo TO 😀 , jinak TT mam Seratec Direct. Drž se !!! 🙂

miky
18. srp 2011

@bujanda já vím, ale já to myslela tak, že když by to nebyla u tebe MS, ale jenom to špinění při uhnízdění oplozeného vajíčka, takže se přestěhuješ do tabulky pro těhule a jelikož tu zatím žádnou takovou nemáme, tak bychom jí pro tebe musely spešl založit 😀

bujanda
18. srp 2011

@hankamamka to si povídej klidně to samé se mnou, já to mám taky tak..pořád si říkám, tak je tohle nějaký příznak a co tohle....co to znamená a už to hledám na netu 😀

bujanda
18. srp 2011

@leni84 no citlivá prsa mám vždy jen třeba pár dní, ale teď od ovu pořád 🙂 no uvidíme, jen ať se mrcha nerozjede a můžu testovat 😉

bujanda
18. srp 2011

@miky jo tak to jo, ale v tom případě tam jdeš se mnou, protože u tebe to bude za chvíli taky jasné 🙂 a hankamamka jde taky 🙂 a basta

miky
18. srp 2011

@kd23 já teplovu vodu taky miluju, ale jenom se sprchuju. Koupání mám od gynekologa zakázané normálně, trpím z horké vody na mikozy, takže se doma nakládám do horké sprchy. Jé jak já se těšila, že v porodnici celou první dobu budu naložená v horký sprše a ono nic. Malá nebyla žádná louda a ani ne do hodiny a půl po příjezdu do porodnice byla na světě, takže jsem jen tak tak stačili klistýr, záchod po něm a z WC do sprchy jsem se už nedostala, prostě jsem myslela, že porodím v chodbičce před záchodem 😀 😀

leni84
18. srp 2011

@hankamamka
Já doporučuji mamatest citlivost 10. S tím mám moc dobrou zkušenost..Vždycky byl výsledek pravdivý..🙂 Svou vysokou citlivostí je hooodně spolehlivý a pokud už pár dní meškáš a byl by stále negativní, tak je bohužel pravděpodobnější, že se ms někde toulá - asi z nervů..Pokud těhu jsi, tak tam budeš mít, troufnu si říct na 100% pěkné dvě dálnice..🙂

miky
18. srp 2011

@leni84 ještě ne, ale už jsem dala i na dveře ceduli, že nejsme pro MS doma 😀 😀

hankamamka
18. srp 2011

@leni84 díky, vyskúšam to 🙂 zatiaľ meškám 3 deň

leni84
18. srp 2011

Jo, taky jsem slyšela, že v těhu se horké koupele nedoporučují..Po potratu, když jsem byla v "šestinedělí", tak jsem koupání měla vyloženě zakázané..

leni84
18. srp 2011

@hankamamka Pokud máš cyklus pravidelný a meškáš už třetí den, tak by těhotenství měly potvrdit nebo vyvrátit téměř všechny tt. Ale mamatest 100% 😉 Držím palečky hrozně moc!

bujanda
18. srp 2011

@leni84 no tak to je blbý, já jsem každý den naložená ve vaně 🙂 to nevím jak to jednou přežiju.....ale pro mimi to zvládnu 😉