Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
19. srp 2011

@miky ne ne nezkoušela

alisi001
19. srp 2011

ta která to prolomí bude plivat těhu bacil na každou zvlášť 😀

mochenkaa
19. srp 2011

hlavně ať už to někdo je 😀

miky
19. srp 2011

@alisi001 já jsem na ní teď narazila na slovenským modrkým koníkovi a tam si jí dost holky chváli, tak jsem byla zvědavá jestli s ní nemáš také zkušenosti. A s tím prolomováním, mám takový pocit, že já ten průlomník rozhodně nebudu, takže se nechám také poplivat 😀 😀

kd23
19. srp 2011

Jestli se mohu zařadit do fronty, tak prosím poplivat mě co nejdřív !!!! Tak holky, přiznejte se, že máte ten bacil 😀 😀 😀

anabella_lee
19. srp 2011

Tak v tom případě tady bude fronta na bacil😀

miky
19. srp 2011

tak prrr, zase všechny do fronty na těhu bacil nesmíme, dyť ho tu taky některá musí začít roznášet 😀 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@miky hlásíš se?

alisi001
19. srp 2011

no já stojím taky ve frontě ale uplně vzadu 😀 tak snad na mě něco zbyde 😉

miky
19. srp 2011

@mochenkaa vzhledem k tomu, že jsem v tabulce na posledním místě co se DC týče, tak věřím, že některá z Vás bude těhu určitě dřív jak já. Ale pokud se nám co nejdřív povede a pár snažilek tu ještě bude, tak budu prskat o 106 😀 😀 😀

alisi001
19. srp 2011

i když já minuly měsíc na jednu plivla a ona je opravdu těhu 😀 ale asi jsem plivla moc že to u mě nevydrželo ☹

alisi001
19. srp 2011

@miky ted jsi sice na poslednim mistě ale ja se co nevidět zařadím za tebe

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 tak to příště plivej míň 😀

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa budu a nebo se nechám poplivat víckrát 😀

miky
19. srp 2011

@alisi001 tak ať ti ten těhu bacil zasejc vrátí nazpátek - tedy samo, ať ona zůstane taky těhu a rozdělíse, přeci nemůže všechno schrábnout pro sebe 😀 😀

kd23
19. srp 2011

No ona vlastně ta naše tabulka taková fronta je 😅 😅 😅 Tak to jsem taky vzadu 😀

alisi001
19. srp 2011

@miky když ona má rizikový tak to nebudu pokoušet taky si zažila svoje 😉 ja si počkám na bacil od vás tady 😀

mochenkaa
19. srp 2011

já jsem sice v první části fronty, ale spíš budu příští týden za váma 😒

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 tak to radši nee, takový rizikový bacil nebrat

kd23
19. srp 2011

Umřu hlady. Čekám na kolegu, až mi přinese obídek. Ufff. Ať dělám co dělám pořád na TO myslím. Kdy to vyjde, jak mi bude, přeci jen je to poprvé a já nevím... Jdu do neznáma... Jsem z toho nervózní, ale zároveň se nemůžu dočkat... 🙂 Nedokážu si představit ty pocity... Představuju si je, ale vím, že realita bude naprosto jiná KRÁSNÁ 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@kd23 je to těžké co? na to nemyslet 🙂

anabella_lee
19. srp 2011

@kd23 Tak to ti přeji aby jsi se brzy dočkala oběda a pěkně se najdela, tak přeji dobrou chuť🙂
Ty pocity má asi každý smíšené, je to něco nového, neznámené, ale krásného a člověk se nemůže dočkat😀

kd23
19. srp 2011

Už papám salátek 🙂 To je spokojenost 🙂 Holky, vím, že je to takové divné téma nebo spíš otázka, každý chceme samozřejmě miminko zdravé a je nám jedno pohlaví - hlavně aby bylo zdravé, ale přeci jen, mezi námi, v hloubi duše, přejete si holčičku nebo spíš chlapečka? Někomu je to opravdu jedno, ale já se ve skrytu duše trošku přikláním k holčičce... Nějak to citím 🙂 😅 😅 😅 😅 Co vy? 😕

alisi001
19. srp 2011

@kd23 hlavně aby bylo zdravé ale taky si přeji holčičku 😉

miky
19. srp 2011

my bychom s manžou chtěli také holčičku, ale jak říkáš co to bude za pohlaví není nakonec vůbec důležité hlavní je, aby to bylo zdravé! Ale věřte mi a holky maminky určitě potvrdí, že je to něco nepopsatelného, když ucítíte první kopaneček od miminka a když vám ten malý uzlíček dají na porodním sále do náručí, nic se tomu pocitu být máma nevyrovná

kd23
19. srp 2011

@alisi001 A manžel kluka - tak to vidím na dvojčatka, aby to bylo spravedlivé. Jen jsem se ptala, protože mě zajímá, jestli by byla převaha 🙂 Zatím 2:0 pro holčičky 🙂

alisi001
19. srp 2011

@miky já už to chci taky zažít ☹

kd23
19. srp 2011

@miky 3:0 holčičky, přesně jak píšeš. Vždy čtu deníčky nebo diskuze a šíleně tyhle pocity všem závidím a nemůžu se dočkat, až to poznám na vlastní pocit..... 🙂

alisi001
19. srp 2011

@kd23 já se v podstatě nebráním ničemu klidně budu mít i 4 děti když to pujde 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@kd23 vesměs je mi to jedno, ale radši bych holku, máme se sestrou spoustu mattel hraček pro barbíny a různé jiné holčičí hračky, tak by byla škoda to nevyužít, navíc kluci v přítelově rodině mají oblíbené zvířátko takové, jakého se maminka nejvíc bojí, a to fakt ne. Ale jména mám v užším výběru na kluka, holku vůbec (vždy jsem chtěla Lilien, ale ségra taky a jelikož ví, že dítě zatím neplánuje - je jí 17, tak si jméno zabrala tím že tak pojmenovala kočku Lili 😠 )