Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
19. srp 2011

já bych chtěla mít 3 ale partner tvrdí, že 2, oba máme jednoho sourozence 🙂 chtěla bych mít i holku i kluka. ale v tom snu mi test ukázal holku 😀

kd23
19. srp 2011

4:0 holčičky To je hezkýýýý 🙂
To bude sranda, až si budeme psát, že čekáme kluky 😀

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa u nás je to tak že ja jsem chtěla jakuba ale švagrová mě předběhla ale manža chce aby se kluk jmenoval po něm pepík a holku si prej mužu vybrat sama 😀 ale mám 3 jména pro holčičku a kdyý jsem mu je řekla tak se mu nelíbí ani jedno 😠 tak že u nás je to těžké 😀

anabella_lee
19. srp 2011

Tak manžel by taky rád kluka, hned by z něj dělal cyklistu😀DD a já jako většina z nás bych raději holčičku🙂ale je mi to jinak v podstatě jedno, hlavně at je to zdravé, a kéž by po zdravotní stránce nebylo po mě......

alisi001
19. srp 2011

tak jsem mooc zvědavá které z nás se to splní 😀 😀 nakonec budeme mít všechny do jedné kluka 😀 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 tak mi se schodli, že jména po rodičích nebrat. Samotnou mě štve, že se jmenuju Gabriela, to jméno se mi hrozně líbí a moc jich není tak by to bylo krásný mít tak pojmenovanou holčičku, ale nechci mít stejné jména 😒

mochenkaa
19. srp 2011

@kd23 @alisi001 i to je možné 🙂 hlavně ať už něco máme 😀

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa budeš se divit ale tohle jméno je jedním ze 3 které jsem si vybrala 😀 ještě Sofie , Adriana

kd23
19. srp 2011

@alisi001 Adriana je super. Já bych chtěla po prababičce Anežku a manžel Elišku - jenže to je 2.nejpoužívanější jméno ☹

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 já hlasuju za Gábinku 😀

miky
19. srp 2011

a hlavně mimi holčičky se dají, tak krásně parádit. Na klučíky toho podle mě moc není. A já se přiznám, že spíš čekám, že tentokrát budeme mít klučíka, takže všechnu výbavičku co se oblečení týče budeme kupovat novou.

Stejnak je to zlvášní, já už od základky říkala, že chci mít tři děti. Manžel říkal, že jsem se zbláznila, že v dnešní době dvě stačí a jestli to dobře všechno půjde, tak opravdu jednou ty tři děti mít budu. Hlavně, ať už se neopakuje to co s Baruškou, ať už žádné z mých potencionálních dětí nemusí tak trpět

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa 😀

alisi001
19. srp 2011

@miky myslím si že to špatné už máš za sebou a ted už tě čeká jen to dobré a ty 3 děti jsou ti přány 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

my chceme mezinárodní jména, taková, která jsou stejná tady i v zahraničí
@miky Barunka už na to dohlídne a nebude se nic takového opakovat 😉

miky
19. srp 2011

@alisi001 @mochenkaa snad máte pravdu. Byla to moc šikovná holčička a dává na nás z nebíčka pozor. Možná tam teď už nějaké to mimi přemlouvá, aby k nám šlo 🙂

anabella_lee
19. srp 2011

Mi se třeba moc libí Simonka, Silvie....a pro kluka Ondra a na tom jsme se už i shodly🙂

alisi001
19. srp 2011

@anabella_lee tak Simonka je taky hezké jméno ale já už ted vím předem že ani moji rodiče a manžovi nebudou souhlasit a budou mi to rozmlouvat 😠

miky
19. srp 2011

Mně se líbí Veronika, takže jestli by se nám podařila zasejc holčička chtěla bych Verču 😉 , kluka nevím. Když jsme museli napsat nějaké klučičí jménu u prvního těhu, tak jsme měli na prohlášení o jméně Tomáška, ale teď bysme vybírali něco jiného. A holky necháte si říct co čekáte, nebo to bude překvápko?

kd23
19. srp 2011

@alisi001 Ať si rozmlouvají co si rozmlouvají 🙂 Bude to tak jak to budete chtít vy 🙂

kd23
19. srp 2011

Já to asi nevydržím, takže si to necháme říct, ale nevím, jestli to pak řekneme veřejně.... Možná bysme mohli dělat tajný před ostatníma 🙂 Vám to samozřejmě řeknu!!! .-)

anabella_lee
19. srp 2011

@alisi001 Ono hodně záleží i jaké bude příjmení, jak to zní a jak se to bude vyslovovat. A k našemu příjmení to jde krásně, je to takové pěkné jméno. Hlavně se mi líbí taková jména, u kterých můžeš zvolit několik způsobů oslovění např.: Simona, Simonka, Simča, Simi.... Ondřej, Ondra, Ondrášek, Ondrula....

anabella_lee
19. srp 2011

@miky No tak Verunku mi už vzal bráška, mají 4 měsíční Verunku 😀 tak mám smůlu🙂

kd23
19. srp 2011

@miky Veronika je krásné jméno 🙂

anabella_lee
19. srp 2011

Taky bych to nevydržela🙂 Necháme si to říct

kd23
19. srp 2011

@anabella_lee Jo to u Anežky ani Elišky opravdu nejde ☹

anabella_lee
19. srp 2011

@kd23 No tak u Anežky to fakt nejde, to je takové jméno kdy nejde jinak říct, ale u Eličky ani: Eliška, Ela, Eli, Elo.

leni84
19. srp 2011

My bychom s manželem určitě chtěli dvě děti, nejlépe tři, tak uvidíme, jak to půjde..chtěla bych chlapečka i holčičku, ale u první by se mi asi o malinko víc líbila princezna.. 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

určitě si to necháme říct, ale jestli to říct rodině a kamarádům? to nechám na situaci.
přítel má slovenské příjmení se šť takže to bude potřebovat jednoduché jméno, třeba Adam, David no a tu babu netuším, tam nemám ani nápad

leni84
19. srp 2011

@miky Určitě už máte všechno zlé za sebou..Nevěřím, že by se tohle mohlo stát dvakrát..Brzy bude na cestě krásné zdravé miminko!!!

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 Simča je hezké jméno a má svátek mezi Mikulášem a Vánocema 😉 navíc není tak časté
@miky Verča je fajn, ale osobně jich znám moc
@kd23 Eliška má dost tvarů. Elinka, Elča, Ela, Eli..