Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
19. srp 2011

@kd23 Budiž jim přáno.. 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@leni84 užij si víkend
@bujanda užij si poslední svobodný víkend 😉 a v pondělí testnem 🙂
@tumik krásnou svatební cestu 🙂

kd23
19. srp 2011

@mochenkaa Přesne tak! Všem krásný víkend! @tumik Taky krásnou a romantickou cestu! Já počkám až přestane pršet a hurá k domovu a pak na chalupu 🙂

kd23
19. srp 2011

Asi si přestanu prohlížet ty fotoblogy tady, fotky začínají //, pak rostoucí bříško, fotky z porodnice... no zase jsem na měkko 😖 😖 😖 . Prosím ať jsou Vááánoce 🙂

kd23
19. srp 2011

Nikde nikdo. Všem krásný víkend a v pondělí se moc těším na samé dobré zprávy!!! Mizííím 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

tak já tu zůstala samotinká ☹ 🙂

lucik1986
19. srp 2011

@mishule12 me se hlavne nejvic libi to ze si konecne delame svoje bydleni 🙂) ne nejaky pronajem 🙂))

lucik1986
19. srp 2011

Ahoj holciny 🙂 jak se dnes mate 🙂
chtela jsme se zeptat stalo se vam nekomu ze vas uprostred cyklu bolel podbrisek jako pred MS. Me dneska cely den a jsem z toho nějaká přepadlá nikdy se mi to nestalo ☹

hankamamka
19. srp 2011

@lucik1986 mna ano, plus krize a celkovo ako PMS, ale bolo to uprostred tyzdna, po niekolkyh dnoch to preslo, dnes som 28DC a menstruacia este neprisla... ale bojim sa, ze pride :-/

blazu
19. srp 2011

@mishule: líbilo se na beremku, svatba klapla, tak doufám, že to stejně klapne i tady 🙂

lucik1986
19. srp 2011

@mishule12 a pokud mam vybrat z beremka,strechy a konika tak jednoznacne konik 🙂

lucik1986
19. srp 2011

@hankamamka no mě to hrozně překvapilo až jsem si říkala, co to moje tělo blbne 🙂) tak uvidíme co se bude dít dál 🙂

hankamamka
19. srp 2011

@lucik1986 ano, aj mna, drzime si palce! 🙂

lucik1986
19. srp 2011

teda ale dneska jsem byla nakupovat a těch kočárků a maminek s bříškem to je až k neuvěření 🙂

miky
19. srp 2011

@lucik1986 podle toho co tu popisují holky, tak se jim takhle projevuje ovulka, tak třeba je to ono a poznáš jí takhle bez jakýchkoliv testů 😉

mochenkaa
19. srp 2011

holky co si myslíte o tom co jsem psala do tématu příznaky těhu krátce po ovu? už mi fakt hrabe 😒

hankamamka
19. srp 2011

@mochenkaa a ty si pozoruješ čípok? akože je teraz "iný" ako pred MS? Tu som sa nieco docitala, ze zalezi, ci je otvoreny alebo zatvoreny ... neviem, ci to pomoze, ale posielam: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm

lucik1986
19. srp 2011

uf tak jsme docetla vsechno to co jsme tu nebyla 🙂 ja si snad do prace budunosit notebook aby mi to vsechno neuteklo 🙂 koukala jsem ze jste resili pohlavi a jmena 🙂

verka_motylek
19. srp 2011

ahoj holky!!! Můžu se také přidat? My se taky tento měsíc intenzivně snažili!!!!a všera měla přijít MS a nic a dnes jsem zjistila, že už mám dvě čárky:D takže holčiny moc držím palce aby vám to vyšlo jako nám!!! 😉

mochenkaa
19. srp 2011

@hankamamka právě že všechno až tento měsíc (no jo no, první měsíc snažení) tak jsem ze všeho paf 🙂 já netuším jestli je otevřený nebo ne, já si tam nedosáhnu 😀 ale včera jsem normálně dosáhla a byl zavřený, ale podle tohoto to bude spíš ms 😠

mochenkaa
19. srp 2011

@verka_motylek velká gratulace k pozitivnímu testu. Kolikátý DPO jsi měla //?

hankamamka
19. srp 2011
blazu
19. srp 2011

@verka_motylek ¨gratuluju k pozittivnímu testíku 🙂

lucik1986
19. srp 2011

@verka_motylek veliká gratulace víc takových zpráv 🙂

baptisia
19. srp 2011

@verka_motylek gratulacéé 😀

baptisia
19. srp 2011

tak doufám,že bude takových krásných zpráv víííc a vííc...a všem přeju krásný slunečný víkend 😀 já dnes testíkovala a brzy bude ovu..tak už to snad tentokrát vyjde... 😒 a propo jakou máte zkušenost s ovu testama a jaké požíváte?Ty klasické nebo ty mikroskopové? 🙂

alisi001
20. srp 2011

mishule12................. 37DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 32 DC
luci_inka.....................31 DC
stares..........................30DC(listovka)
hankamamka............29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda.......................28 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................27 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 24DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................23DC (listovka)
leni84......................... 23DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 22 DC
tumik............................22 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................21 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............20DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 19 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................19 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 19DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................18 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................17 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................17 DC(listovka)
baibies....................... 17DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................16 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 15 DC (listovka)
martinan4 ................... 12 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 12 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................11 DC
verik19.......................... 9 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 8 DC
galigula .........................8DC
helousek1......................8DC
kd23............................... 7 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
miky.................................3DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

alisi001
20. srp 2011

Dobré ránko tak jsk se máte dnes nějaké novinky 😀 už některá testuje 😉

miky
20. srp 2011

@alisi001 já bych testovala jak divá, ale nemám co 😀 😀
Jinak přeji všem krásný víkend, zdá se, že bude zase pořádný pařák. Ještě, že dneska nikam nemusím, rozvalím se u bazénu a ani se nehnu 😀

alisi001
20. srp 2011

@miky ahoj 😀 no ja večer zjistila že mám ovulku 😀 sice čárka nebyla uplně stejná ale tuleníčko bylo 😀 tak snas se zadařilo a MS už nedojde ale je to jen moje přání ona se přemluvit nedá 😠 rani test byl už slabší 😉 jinak mi máme bazén ale koupat se nedá je to studené 😀