Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
20. srp 2011

no to snad není pravda, tak držím palce, aby to bylo úspěšné a MS už ani po vyvolávačce nedorazila

alisi001
20. srp 2011

@miky díky taky jsme na to s manžem koukali 😀 byl to jeho nápad abych si test udělala bolelo mě totiž břicho a vaječníky když jsme došli z večírku a ke všemu to byl ten za 1 kč 😀 ale jak říkám ještě mám na MS čas do pondělí tak se uvidí jak moc se snažil možná se zase přepíšu v tabulce 😉

dilemma
20. srp 2011

@alisi001 ahojik jak tak sem cetla taky cekas na to vysnene pondeli? uz bay tady bylo vid??:( ja zase budu mit silenou noc v nedeli zase budu myslet na to aby potvora neprisla:(

veveruska0504
20. srp 2011

Ahojte holky a přeji vám krásné slunečné ráno, tedy aspoň u nás tady je,

přidávám se k vám, pokud můžu. Domluvili jsme se s manželem, že se začneme snažit o druhé bábo 😅 , tak doufám, že se to brzo podaří...

dilemma
20. srp 2011

@veveruska0504 ahoj🙂 a vitam te tady🙂 a preji brzke zadareni🙂

veveruska0504
20. srp 2011

@dilemma děkuji, tobě taky 😵

anabella.lee
20. srp 2011

Teda člověk tady chivli není a už tady máme těhulku🙂))) To je bezvadný, tak doufám jak se tady mrknu v pondělí že holky budete další hlásit tak skvělé zprávy🙂)))

alisi001
20. srp 2011

@veveruska0504 ahoj kolikáty DC jsi zapíšu tě do tabulky a ještě jméno a věk 😀 jinak vítej snažilko 😉

alisi001
20. srp 2011

@dilemma jj v pondělí by měla dojít ( nedojít 😀 ) MS

dilemma
20. srp 2011

tak si budeme navzajem drzet palce:D az je budeme mit fialovy:(:D ale preju aby ti to vyslo🙂

alisi001
20. srp 2011

@dilemma ty máš tak krátky cyklus 😒

mochenkaa
20. srp 2011

@alisi001 hurá, konečně se ukázala. Ale mrška potrápila co? 🙂

jinak já se do pondělí nebudu koumat 😖 včera čípek ve výšinách a měkký a dnes níž, tvrdší a - to jsem včera nedokázala zjistit - zavřený 😕 tak to v pondělí rozsekne test a doktor 🙂
a navíc jsem praštěná hysterka 😅 včera jsem se příteli rozbrečela vlastně bez důvodu 😔

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa no tak třeba jsi fakt v tom 🙂 když brečíš bez důvodů tak už si hormony asi zbláznily 🙂
Já měla včera večer taky bolesti břicha jak kdybych to měla dostat ale čekám ji až v pondělí-nevím jestli to může souviset i s tím že jsem vysadila o týden dřív...

ili08
20. srp 2011

a ještě jsem si dneska vzala 2x listovku,jsem zapoměla že jsem si jeden prášek už brala tak jsem si ho vzala ještě jednou 🙂 tak doufám že z toho nic nebude ale tak je to vitamín tak by to nijak ublížit nemělo ne?

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 byla bych ráda kdyby to byla pravda, ale fakt tomu nevěřím (jen doufám 🙂 )
možné to je, že tě břicho bolí z dřívějšího vysazení. Ségra bere 3 platíčko po sobě a byla s bolestma břicha a silným zánětem u doktorky a ta jí sice dala antibiotika, ale prášky má dobrat do konce plata. Jsi vysadila ať se můžete dřív snažit, jo? 😉 😀

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 určitě ti to ublížit nemůže, co nespotřebuješ tělo vyloučí. Hlavně, podívej se do tabulky, většina má listovku a jiné vitamíny kde je listovka taky obsažená, třeba Babyplan má listovku 400 a moje samostatná listovka taky, ale vitamíny zatím beru každý druhý den a ne každý. dává ta věta smysl? 🙂

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa to ne ale jak jsem psala kdybych to dojedla tak by mi MS vyšla přímo na naše první výročí svatby a to nechci 🙂
já taky jedla vždycky 3 balení v kuse a pak vysadila takže bolesti a MS byly jen jeden týden za 3 měsíce...

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa jj,chápu jak to myslíš 🙂 v práci?

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 jé promiň to jsem si s tím výročím neuvědomila, já to taky dřív tak brala, ale ségře to možná nesedí tak má smůlu
jo v práci, zahlídla jsem tě v trajflu 🙂

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa 🙂 no já tu budu až do pondělka tak jsem z toho happy 🙂 a jsem zvědavá jak to bude dneska vypadat když je to trnkobraní.Zatím je to bída..
Tak já ty prášky v kuse brala jen kvůli těm bolestem z endošky,někdy jsem měla takové stavy že jsem se jen choulila a bez ibalginu bych to nedala-no jsem zvědavá jak to bude probíhat teď

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 taky dělám celý víkend, v pondělí už mám volno a jedem do úterý večera na chatu. Tento víkend je Trnkobranní? Vidíš, já ani nevím 🙂 tak to bude nuda nuda nuda
já ty prášky tak brala abych neměla ms 😅 ale vůbec poprvé jsem HA začala brát kvůli bolestem při ms, mamka pro mě jezdila do školy, protože jsem zvracívala a omdlívala a jak ty říkáš schoulit se do klubíčka a umřít, musím zaklapat po tom co jsem je vysadila tak takové stavy nemám 🙂

dilemma
20. srp 2011

@alisi001 jou jou uz od te doby co se snazime o miminko vzdy jen max25dnu:( 24 je normalka u me nevim proc to tak mama le je to tak:(

mochenkaa
20. srp 2011

@dilemma to naštve mít tak často ms, ale na druhé straně nemusíš tak douho čekat od ovu na výsledek 😉

veveruska0504
20. srp 2011

@alisi001 ahoj,

prosím prosím, pro nás neznalé, co je to DC??? MS je menstruace, to vím, ale DC???

Veronika 27 let, mám to na blogu 🙂

lucik1986
20. srp 2011

dobré ráno snažilky 🙂 my máme s manželem dnes 1. výročí svatby tak jsme si tak říkala, že by bylo fajn kdyby to vyšlo🙂 jinak podbřišek mě pobolívá pořád jako před MS. ☹ ale ta má ještě moooře času tak nevím

alisi001
20. srp 2011

@veveruska0504 Dc je den cyklu počíta se do prvniho dne MS 😀

veveruska0504
20. srp 2011

bože, snažím se dojít na to, co je to DC a kukám na tu tabulku tady jako puk 😀 , holky mohly byste prosím pro mě napsat nějaké rychlo školení, ať se k vám chytnu??? Děkuji moc, vím jsem otravná jako svítiplyn 😝

A nevyplňuje si některá z vás nějaký super online kalendář, já mám papírový a nevyplňuji si jej řádně, ani vlastně nevím kde zase je. Online by byl lepší, prosím, prosím...

verik19
20. srp 2011

@alisi001 držím palce aby MS nedorazila 🙂

veveruska0504
20. srp 2011

@alisi001 jakože začátek MS. no já to právě mám 😢 , tak čekám na konec dostala jsem to 16.8., pomůže ti to, nějak????

mochenkaa
20. srp 2011

@veveruska0504 holky mají na netu graf s BT (bazální teplota) a jestli je klasický kalendář to nevím, já si udělala excelovskou tabulku 😉 a mám ji na flash.