Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
20. srp 2011

@veveruska0504 takže dnes jsi 5 DC 🙂

veveruska0504
20. srp 2011

JJ už mi to docvaklo 😎 , už se začínám chytat...

Tak poprvé to pro nás bylo překvapení, chtěli jsme bábo, ale nijak jsem to neřešila, prostě až to příjde, tak to bude.
Teď je to jiné a tyto věci, nové, ale chytám se...

verik19
20. srp 2011

@veveruska0504 DC-den cyklu(1 DC je den kdy začla menstruce) 🙂

mochenkaa
20. srp 2011

@veveruska0504 jak jsi udělala že sis řekla až to přijde tak to přijde? Nějak si neumím ovlivnit hlavu 🙂

blazu
20. srp 2011

@alisi001 jeee, teď jsem si vzpoměla, že jsem ještě nedoplnila info u mě, můžeš mě prosím dopsat do tabulky??? Zuzana 25, díky 🙂

veveruska0504
20. srp 2011

@mochenkaa já jsem od přírody celkem flegmatik 😀
Moc jsme s mojím mužíckem chtěli miminko, ale vážně jsme to nechali náhodě. Rozhodnutí padlo v lednu a v unoru, kolem 9tého jsem otěhotněla. Zjistila jsem to 11.3. 😀 .
Nechtěla jsem na to myslet a raději ani nemyslela. Mám dost kamarádek, co to děsně prožívaly, týraly se tom myšlenkou a až to přestaly řešit, tak to vyšlo. Jedna dokonce čekala 2 roky, byla na všech možných testech.
Uplně až posedlá. No a jak už přestala doufat bum a teď čeká dvojčata 😀 😀 😀 .
Myslím na druhé, ale v tom smyslu, jak jsem myslela na první. Představuji si, jaké to malé bude a jak to bude fajn.

dilemma
20. srp 2011

@mochenkaa to je fakt:D ale ja stejnak ovu na sobe nepoznam:D sem asi blazen ale nepoznam to na sobe a s pritelem spolu spime ob den da se rict takze se snazime porad a zatim 2mesice bez uspechu tak uvidime co tenhle 3 mesic prinese🙂 a jinak teda sme rikala kdyb to po pul roce neslo tak zkusime ty ovulacni testy🙂 jinak tedy tak kratky ciklus mi ani neva🙂 uz sem si zvykla🙂

mochenkaa
20. srp 2011

@veveruska0504 já si říkám, že to nemám hrotit, že je minimální šance že se povede hned poprvé 🙂

@dilemma já mám ms přesně po měsíci 🙂 tak prošvihnout to nemůžete¨, takže se to podaří 🙂

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa no tak na nudu to moc nevypadá,zastavila jsem se až teď 🙂

veveruska0504
20. srp 2011

@mochenkaa divej se jsi zdravá jsi. Mladá, hezká ženská, jako každá na tomto světě a kažná ženská na tomto světě taky otěhotněla a otěhotní 😀 .

Z rodinné zkušenosti vím, že pokud to nejde přirozeně, jde to uměle 😀 , tak že klid babenky 😉 , podaří se to každé, z vás, věřím tomu.

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 já jak jsem šla teď na wc tak je všude kotel lidí 😕 taky hledím 😕

@veveruska0504 máš pravdu že buď samo nebo s pomocí se to podaří 😀

dilemma
20. srp 2011

@mochenkaa no uz aby to bylo:D tenhle mesic na to vubec ne,yslim🙂 jne sme tam tady nakouknu🙂

mochenkaa
20. srp 2011

@dilemma tak to jo 🙂

dilemma
20. srp 2011

@mochenkaa no ja bych rekla ze tenhle mesic sem na to nemela ani moc casu:D nejdrive sme tady mela moje rodice i s neteri takze bylo hlidaniho az az aby sjem ty dva rarachy uhlidaly:D pak parkrat s malym venku shaneni darku k narozeninama ated mam zase v hlave peceni dortu pro pucifalka🙂 v pondeli ma narozeniny a ja si dala ukol ze mu upecu dortika:D a pak na to nebudu uz mit asi myslenky protoze bych to v to pondeli mela dostat :(

mochenkaa
20. srp 2011

@dilemma tak to byl napěchovaný měsíc 🙂 jaký budeš péct dort?

alisi001
20. srp 2011

mishule12................. 37DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 32 DC
luci_inka.....................31 DC
stares..........................30DC(listovka)
hankamamka............29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda.......................28 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................27 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 24DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................23DC (listovka)
leni84......................... 23DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 22 DC
tumik............................22 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................21 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............20DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 19 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................19 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 19DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................18 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................17 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................17 DC(listovka)
baibies....................... 17DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................16 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 15 DC (listovka)
martinan4 ................... 12 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 12 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................11 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 9 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 8 DC
galigula .........................8DC
helousek1......................8DC
kd23............................... 7 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
veveruska0504...............5 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................3DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

alisi001
20. srp 2011

@veveruska0504 tady máš odkaz na graf bazalni teploty i na kalendář 😀 http://www.womenzone.cz/

veveruska0504
20. srp 2011

@alisi001 moc moc děkuji 🙂

alisi001
20. srp 2011

@veveruska0504 není zač 😉

mochenkaa
20. srp 2011

@alisi001 tak ¨jsem si tam taky udělala kalendář, ale dá se tam nějak ovlivnit délka cyklu? mě tu furt trvá na 28 dnech 🙂

alisi001
20. srp 2011

@mochenkaa neboj hned jak zažneš novy cyklus tak by se ti to mělo ukončit a začneš novy nezaleží kolik dni tam zadaš alespon u mě to tak funguje

mochenkaa
20. srp 2011

@alisi001 tak to jo. no uvidím co nakonec bude 😉

dilemma
20. srp 2011

@mochenkaa rozhodla jsme s epro kakaovy s naplni take kakaovounahore bude polity horkou cokoladkou a z marcipanu nahoru vytvorim vlacka ktary bude mit v zavesu dvojku svicku🙂 proste uplne obycejny treny🙂

mochenkaa
20. srp 2011

@dilemma ten bude mooc dobrý 🙂

dilemma
20. srp 2011

@mochenkaa no to doufam:D budu ho pect poprve tak doufam ze se zadari:D ale tak uz sme parkrat zkousela dotika jen tak obycejneho tak doufam ze se povede:D

mochenkaa
20. srp 2011

@dilemma určitě. Když umíš normální, tak tento se ti taky povede 🙂

dilemma
20. srp 2011

dnad ju dam pak vedet jestli jsme to nezprznila:D

hankamamka
20. srp 2011

Tak ZIAL musim prepisat tabulku. Buaaa ☹

mishule12................. 37DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 32 DC
luci_inka.....................31 DC
stares..........................30DC(listovka)
bujanda.......................28 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................27 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 24DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................23DC (listovka)
leni84......................... 23DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 22 DC
tumik............................22 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................21 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............20DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 19 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................19 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 19DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................18 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................17 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................17 DC(listovka)
baibies....................... 17DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................16 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 15 DC (listovka)
martinan4 ................... 12 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 12 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................11 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 9 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 8 DC
galigula .........................8DC
helousek1......................8DC
kd23............................... 7 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
veveruska0504...............5 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................3DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
hankamamka............1DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

alisi001
20. srp 2011

@hankamamka to né holky co mi to děláte proč té mrše MS otvíráte ☹

alisi001
20. srp 2011

koukám že tu nikdo není 🙂