Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 to neber jako odrazení 😉 jen jestli je to tak potřeba složitě počítat, tak to je k ničemu. Jedině Půa naučit vstávat vždy ve stený čas (haha)

@verka_motylek je super, že se Vám zadařilo tak brzo 🙂

ili08
20. srp 2011

@alisi001 tak můj vstává už v pět ale já jsem fakt schopná jít na záchod už ve dvě takže to asi fakt nemá smysl...no nic,budu doufat že ovulku poznám jako většina holek tady...a po skončení MS se budeme snažit každý druhý den a to přece nemůžeme prošvihnout 😀

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 já jednak sama v noci chodím na wc, protože mám u poslete skleničku s pitím a jednak mě ten náš ťuňťa budí (holky musím budit já).
Dobrá metoda, my to takto provozovali do ovu, pak mu začaly noční (hezky nám to vyšlo 😀 )

alisi001
20. srp 2011

@ili08 tak ja poprve ani nevěděla jak jsem k tomu přišla 😀 a po druhe už jsem měřila teplotu 😀 a vyšlo to taky jen škoda že jsem to ani jednou nedotáhla do konce ☹

ili08
20. srp 2011

@alisi001 teď už to určitě víjde 🙂 všichni ti tady moc držíme palečky,vždyť víš.. 😉

alisi001
20. srp 2011

@ili08 spolíhám na to 😀

alisi001
21. srp 2011

dnes takto 😀
mishule12................. 38DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 33 DC
alisi001..................... .32DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
luci_inka.....................32 DC
stares..........................31DC(listovka)
bujanda.......................29DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................28 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 25DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................24DC (listovka)
leni84......................... 24DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 23 DC
tumik............................23 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................22 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............21DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 20 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................20 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 20DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................19 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................18 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................18 DC(listovka)
baibies....................... 18DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................17 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 16 DC (listovka)
martinan4 ................... 13 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 13 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................12 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 10 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 9 DC
galigula .........................9DC
helousek1......................9DC
kd23............................... 8 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
veveruska0504...............6 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................4DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
hankamamka............2DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

alisi001
21. srp 2011

já dnes takto 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... podle FF ovu vyznačena 18.8 nevím proč mi to tady neviznačí taky ☹

alisi001
21. srp 2011
carrynka
21. srp 2011

@alisi001 tak ja setaky hlasim 🙂 ach jo, ted 3.DC, 27 let a beru listovku 🙂))

alisi001
21. srp 2011

mishule12................. 38DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 33 DC
alisi001..................... .32DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
luci_inka.....................32 DC
stares..........................31DC(listovka)
bujanda.......................29DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................28 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 25DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................24DC (listovka)
leni84......................... 24DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 23 DC
tumik............................23 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................22 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............21DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 20 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................20 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 20DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................19 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................18 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................18 DC(listovka)
baibies....................... 18DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................17 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 16 DC (listovka)
martinan4 ................... 13 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 13 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................12 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 10 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 9 DC
galigula .........................9DC
helousek1......................9DC
kd23............................... 8 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
veveruska0504...............6 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................4DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................3 DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka............2DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

ili08
21. srp 2011

@alisi001 tak já těm vašim grafům ještě moc nerozumím ale teplotka je hezky nahoře tak to vypadá nadějně no ne? 😉

dilemma
21. srp 2011

Holky ja vam tak zavidim tak dlouhy ciklus teda normalne cumim:D

mochenkaa
21. srp 2011

@alisi001 důležité je, jestli jste se snažili 😀
jinak co se týče BT. Rozhodla jsem se, že se do začátku nového cyklu naučím v noci nepít a nechodit na wc a odnaučím kočky spát s náma. Snad se to povede a já budu spát celou noc ať ráno můžu měřit 🙂

miky
21. srp 2011

@mochenkaa já měřím každý den v těch 6:30, nehtěle na to jestli jdu třeba v 5 na záchod, prostě měřím vždycky ve stejný čas - tedy plus minus 15 min.

miky
21. srp 2011

jo a vtěch 6.30 od té naměřené teploty nic neodčítám 😉

mochenkaa
21. srp 2011

@miky jo? a sedí ti ty teploty?

miky
21. srp 2011

@alisi001 tak super! Teď ještě, aby se teplota držela stále nahoře a žádný pokles už nebyl. Třeba ta vyvolávačka tentorkát opravdu bude mít pozitivní vliv a mimísek se tentokrát udrží! To by bylo super!

miky
21. srp 2011

@mochenkaa já bych řekla, že ano - ovulku mi to ukázalo ve stejný den jako mi jí vyznačil program. Já ani neslyšela, že když se jde dřív na záchod, že by se měla měřit v tu dobu. Dyť se člověk dojde jenom vyčurat a zase zaleze do peřin, takže se teplota podle mě nestihne vůbec zvýšit. Já jdu opravdu třeba v 5:50 na záchod a teplotu měřím až v 6:30 a řekla bych žádný problém 😉

mochenkaa
21. srp 2011

@miky tak to zkusím a uvidím 🙂 ale mile jsi mě potěšila

ili08
21. srp 2011

To není fééér!!venku krásně,ve Sluškách dostihy a já musím trčet v práci kde kromě security a prodavaček nikdo není!!

@mochenkaa určitě to zkus a zbytečně se netrap nějakým přeučováním mazlíků...max.to nebude úplně přesné.Ale tak možná to ani nebudeš potřebovat,třeba zítra na testu uvidíš to co si nejvíce přeješ 🙂

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 tady tou naší uličkou snad prošli tak 3 lidi!!! za hodinu a půl! 😠
že seto tento měsíc povedlo fakt nevěřím, mám těžké ms příznaky 😉 hlavně neuvěřitelnou chuť na čokoládu kterou jinak v měsíci nejím

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa tak to já naopak pevně doufám že nám to klapne hned ten první měsíc 🙂 tak naděje umírá poslední no ne?každopádně na tebe budu zítra myslet a musíš dát pak vědět jak jsi dopadla...

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 určitě napíšu ještě od doktora 🙂 já taky doufala že se to hned první měsíc povede, ale teď už tomu nevěřím 😒 protože v podstatě žádný náznak kromě toho 6 - 9 DPO kdy jsem měla snad všechny 😀 není.

alisi001
21. srp 2011


mishule12................. 38DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 33 DC
luci_inka.....................32 DC
stares..........................31DC(listovka)
bujanda.......................29DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................28 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 25DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................24DC (listovka)
leni84......................... 24DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 23 DC
tumik............................23 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................22 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............21DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 20 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................20 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 20DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................19 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................18 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................18 DC(listovka)
baibies....................... 18DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................17 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 16 DC (listovka)
martinan4 ................... 13 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 13 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................12 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 10 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 9 DC
galigula .........................9DC
helousek1......................9DC
kd23............................... 8 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
veveruska0504...............6 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................4DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................3 DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka............2DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... .1DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

TAK A JE TO TADY ZAČALA JSEM ŠPINIT JEN MI NEJDE DO HLAVY TA VYSOKÁ TEPLOTA 😒 JSEM Z TOHO BLÁZEN 😅

mochenkaa
21. srp 2011

@alisi001 a na uhnižďování je ještě brzo, co? uvidíš jestli se to rozběhne 😉
holky, já za váma nechcu na konec tabulky.. ☹ 🙂

alisi001
21. srp 2011

@mochenkaa no uvidím jestli se spustí protože ty teplota je dost vysoká

mochenkaa
21. srp 2011

@alisi001 a normálně ti teplota klesá před ms nebo až v průběhu?

alisi001
21. srp 2011

@mochenkaa no naposled jsem měla před MS 36,8 tak uvidím ale asi se to rozjede ☹

mochenkaa
21. srp 2011

@alisi001 a teď máš kolik? vůbec ti nepřeju to rozjetí. zakázala bych jí aby nechodila ani k jedné z nás co tu jsme 🙂