Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
21. srp 2011

víš jak to je 😉 ale zase někdy jezdíme na infocesty. To znamená, že pár dní jsi v destinaci a máš denně třeba 10 hotelů na prohlídku - už u 4tého nevíš 😒

ili08
21. srp 2011

Snažilky co říkáte na tento článek? 🙂
http://www.rodina.cz/clanek3050.htm

@alisi001 držím palce ať se zítra ta mrška už neukáže 😉 já se jí naopak nemůžu dočkat ale zatím žádné příznaky-dokonce mě ani nebolí břicho..

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 já to zkoušela tak na půl 😅 hlavně mi to nejde samotné (PO se čípek posune kamsi dozadu a já mám malé ruky 😀 )a mojemu jsem to zatím neříkala.
jinak se těším na středu na ms, už cítím že bude 😠 já do té doby totiž asi sežeru kamion sladkého 😠

lucik1986
21. srp 2011

@alisi001 já ti tak moc držím palce aby to vyšlo a určitě taky vyjde 🙂

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa tak já sladkého sežeru taky kotel a ani nemusím mít před menstruací 🙂

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 já právě jinak čokoládu nerada. a dnes mě vesele honí msná na sladké i slané. a to budu ještě na zítra péct jak přijdu dneska z práce buchtu - ještě že mi nechutná 🙂 já jím sladké fakt tak 4-5 dní před ms a pak zas ne

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa tak to se máš,já tady v Bille za takové kravinky utrácím nejvíce peněz...ale tak třeba už se ti utváří chutě 🙂 a když to nevíjde tento měsíc tak prostě v září!

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 jo, menstruační chutě 😀 jinak tu billu chápu, já tam dneska nechala za 7days a malé brambůrky 😠 😅 doufám v to září, musím zítra gyndařovi říct, že můj měl v 21 podruhé příušnice tak jestli to nechá tak nebo ho pošle na nějakou kontrolu

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa a kam chodíš na GNG?

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 do zlína na polikliniku. ale můj doktor šel do důchodu a je tam nový tak nevím co mám čekat

miky
21. srp 2011

@ili08 zajímavý článek, dám manželovi přečíst, aby nastudoval. Teď máme cca 20 dní na trénink této metody, tak ať jsme pak připravení 😎

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 @miky já mám právě strach aby mě s tím neposlal do háje 😀

miky
21. srp 2011

@mochenkaa manžel mi před porodem masíroval i hráz, takže tohle jistě taky dá 😀 😀

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa třeba se mu to naopak bude líbit,co ty víš 🙂 taky vyzkoušíme...

mochenkaa
21. srp 2011

@miky ale tady je problém v tom, že před by to klidně dělal hodiny ale po nevím nevím 🙂 to vždycky uskočí aby náhodou nebyl taky zalepenej 😀 😀 a to de stejně pak do sprchy takže to nechápu 😀

miky
21. srp 2011

@mochenkaa postav ho před hotovou věc, ty si tam nedosáhneš a hotovo 😀 😀 Já jsem o téhle metodě slyšela prvně asi před třemi dny (v jiné sickuzi) a když jsem to doma říkala, tak manžel přišel i s tím, že zkusí prstem odměřit, kde ten čípek je a pak, aby před koncem byl přibližně v tom místě, aby spermijky neměli tak dalekou cestu 😀 😀 😀

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa já chodím do Malenovic k Obržálkové a nemůžu si stěžovat-je fakt skvělá,mám ji děsně ráda.Když jsem u ní byla poprvé tak jak jsem lezla do křesla tak jsem ji kopla do hlavy(se vždycky všude skvěle uvedu 🙂 ).Říkala že se jí to za celou praxi ještě nestalo 😀 Ale hlavní je že to mám blízko,žádný zbytečný kodrcání trajflem...

ili08
21. srp 2011

@miky vynalézavej to manžel 😀

mochenkaa
21. srp 2011

@miky ten je sladkej 🙂 no, dám mu to přečíst a uvidím co mi řekne. jen on je celkem flegmoš a moc to nehrotí, šak je to první měsíc. ale já už chcu minimálně 2-3 roky a čekala jsem na něj až se rozhoupe tak teď ať hezky spolupracuje 😀

miky
21. srp 2011

@ili08 jj, takový malý vynálejzce 😀 😀 😀
@mochenkaa uvidíš, že manže bude určitě rád pomáhat, dyť co by pro mrňouska neudělal 😎

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 já vyrostla v centru zlína, takže mi vyhovovalo tam zůstat a navíc jsme byt v malenovicích brali jen jako startovní bydlení s tím, že se pak stejně chceme stěhovat do většího a nemělo pro mě smysl se hlásit do malen. ale ten můj nový gyndař je prý dobrý, mamce ho moc chválila ta známá PA když mamka ségře hledala gyndaře, jen ségra nechtěla k chlapovi

miky
21. srp 2011

Holky mějte se, vydržte to v práci a zítra papa 😉

mochenkaa
21. srp 2011

@miky to je fakt, když sem mu řekla že horká vana není dobrá pro spermie - on tak rád s knížkou do horké vany - tak si chudák napustil vlažnou aby náhodou něco nepokazil 😀

leni84
21. srp 2011

Ahoj holky, teda vy jste toho přes víkend zase nakecaly..🙂
@alisi001moc držím palce, aby to bylo těhu!!! Teplota vypadá výborně, tak snad jo..

mochenkaa
21. srp 2011

@leni84 počítám s tím, že já budu mít co dočítat ve středu. zítra sem jen skočím říct jak dopadla gynda a hurá na chatu 🙂

ili08
21. srp 2011

@mochenkaa já bych k chlapovi taky nešla,každý říká jak jsou jemní ale když jsem kdysi začala z ničeho nic krvácet a jeli jsme na pohotovost tak to byl pěkný řezník-odcházela jsem od něj jak po prvním sexu 😒
Já taky chodila do Zlína do nemocnice ale moje tehdejší GNG byla absolutně neschopná,když jsem měla pořád bolesti tak mě léčila na nějaké záněty atd.až Obdžálková mi zjistila tu endošku tak už k ní mám asi nějaký citový vztah 😀
Ještě hoďku a jde se domů,hurrááá 🙂

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 já měla takového super dědulu 😀 vždycky si hezky povykládal, zeptal se kdy jsem měla měsíčky (ten výraz jsem slyšela vždy jen od něj) a bylo, jen má strašnou krávu sestřičku. uvidím co tady ten nový a kdyžtak budu řešit někoho jiného

megy
21. srp 2011

ahooj holky, tak se hlásím z víkendu doma 🙂 koukám, že jste tady toho pekelně napsaly 🙂

ili08
21. srp 2011

@miky a kam chodíš na jiné diskuze?já se dívala ještě na e-mimino ale nakonec jsem si řekla že bych v tom už měla děsný guláš tak zůstanu jen u toho modrého koníka

mochenkaa
21. srp 2011

@ili08 v kolik jedeš dom?