Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kammka
23. srp 2011

@kd23 no tak před odjezdem, ne?? sperma vydrží v těle ženy živé cca 3 dny, takže no problem..

ili08
23. srp 2011

ahoj holky,i já vítám nově příchozí 🙂

@bujanda buď ráda že jsi na zkoušce měla vedro,já na finální zkoušce mrzla-už týden lilo jak z konve,kosa byla neuvěřitelná až mi pak paní řekla že mi mohla přitopit 🙂 Dokonce i majitel salonu se přišel podívat a trochu mě uklidnit že do pátku se to určitě vyčasí-no moc jsem mu to nevěřila ale nakonec měl pravdu 🙂

@alisi001 no teplotka se krásně drží,budu držet palce ať mrška nepříjde a v neděli máš na testu // 🙂
A jinak co se týče té "výroby" miminek manža už se těší-když jsem mu řekla že se budeme tulit ob den tak se zeptal proč ob den proč ne každý den 🙂 Tak s vysvětlním že si spermie musí odpočinout aby pak byli rychlejší 😀 se spokojil..Spíš jsem zvědavá jak to budu zvládat já tohle tempo..

kammka
23. srp 2011

@nemo1985 nebo hlava.. mně tohle dělaly nervy.. na to pomohlo den po termínu ms si udělat test a mrcha dorazila s velkou oarádou 😀
fakt nemá smysl se stresovat před ms, nebo o tom nějak uvažovat. ale ono se to lehko řekne, co?? 😉

kd23
23. srp 2011

@kammka Jo asi jo. 🙂 Ale je to prostě škoda, když si člověk něco nějak naplánuje a pak to musí přizpůsobovat situaci ☹ Už to není tak přirozené ☹ Než honem, než sedneme do auta 😀

kammka
23. srp 2011

@kd23 no takhle jsem to nemyslela, jakože zabalíme a pak na to hupnem.. normálně, v noci před odjzedem, žádná křeč..a hele, buď v klidu, si představ, že bys rodila před létem.. mít novorozence doma na tyhle pařáky je peklo.. a ani rozkrok se nehojí, jak by měl..nemůžeš se jít vykoupat, nic...

kd23
23. srp 2011

@kammka Jo máš pravdu - moc to hrotím, ale já se na to tak trošku těšila a plánovala.... Vždycky když něco plánuju, tak se to po....... ALE "Nevím, jestli mít novorozence doma na tyhle pařáky je peklo.. a ani rozkrok se nehojí, jak by měl..nemůžeš se jít vykoupat, nic..." Zase nevím, jestli chci 8. a 9. měsíc koulet se v těhle pařákách 🙂 Ale letní mimi, je prostě letní mimi. Pro něj cokoli - i koupat se klidně nebudu 🙂 Zase čtu deníčky na emiminu a jsem na měkko. ☹

alisi001
23. srp 2011

TEDA HOLKY VY NA TO MIMI MYSLÍTE V KUSE 😀 SNAD I PŘI JÍDLE CO ? 😀 😀

kd23
23. srp 2011

@alisi001 Jo. 😎 Je to silnější než jídlo !!! 😀 😀 😀

alisi001
23. srp 2011

@kd23 JE MI TO JASNY 😀

kammka
23. srp 2011

@kd23 no já to přežila.. malá je 19.9... pak jak se jí blížil rok, byla jsem vděčná, že se narodila na podzim. byla už skoro batole a i tak byla samý pupínek, zpocená jak čuně, opruzená.. a u novorozence by to bylo ještě horší..

mihaji
23. srp 2011

@nemo1985 Ahojky, já mám takovéhle příznaky pokaždé cca týden před MS, takže já asi jednou těhotenství fakt nepoznám. 😀

kd23
23. srp 2011

@kammka Jo to je taky pravda.... Vidíš, na to jsem nepomyslela. 🙂

kammka
23. srp 2011

@kd23 ..jenže každé období v roce má svá pro a proti. akorát v těhle vedrech je to spíš proti..všemu.. :-P
zas když otěhotníš v zimě, aby ses bála, že si někde dřeopneš na ledě a potratíš.. nebo chytíš v mhd chřipajznu.. nebo... ono je to nakonec jedno...

anabella_lee
23. srp 2011

Jak vám holky zároveň přeji tak i závidím tu spolupráci u partnera či manžela......já chtít po manžovi obden sex tak mě asi vystěhuje☹ Co nadělám.....jsem zvědavá kdy se nám zadaří s takovou tedy....nutít ho moc nehcci, to nikam nevede jen pak k hádce, a to je o ničem....tak fakt nevím

alisi001
23. srp 2011

@anabella_lee v tom případě ti poradím jenom to aby byl sexík jen o době kdy by měla být ovulka pokud ho budeš chtít moc často tak ho tím možná odradíš pokud on sám nechce 😒

anabella_lee
23. srp 2011

@alisi001 no nad tím jsem taky přemýšlela, ale když jsem chtěla sex přes ovu, odkad od 10-17 dne tak cca to bylo 6 krát a i to mi příjde že se dvakrát netvářil...no tak ted ho nechám, nebot už asi by z toho stejěn nic nebylo, a další měsíc před ovu obden a uvidíme no...

alisi001
23. srp 2011

@anabella_lee koukni na muj gryf hvězdičky jsou sexík kdyby to bylo podle manže tak jsou hvězdičky všude 😀

kd23
23. srp 2011

@anabella_lee To mě mrzí, mám kamarádku, kde manžel chodil hodně pozdě domů a byl dost unavený ☹ Taky radím naplánovat si to jen přes ovulku a ob den. Prostě ho svedeš, nebo znásilníš, zkus mu vyhrožovat 😎 . Určitě se povede !!! 🙂 Jinak kamarádka už má roční mimi 🙂

alisi001
23. srp 2011
anabella_lee
23. srp 2011

@alisi001 no tak to samé by ti řekl i můj že jsou úplně všude😀

anabella_lee
23. srp 2011

@kd23 No ale takové to moc plánovaní se mu taky moc nelíbí, tak bud mu nic neříkat a prostě na něj skočit a hotovo🙂)))

kd23
23. srp 2011

@anabella_lee Správně! Nic mu neříkej, jestli ho to má nějak stresovat.

alisi001
23. srp 2011

@anabella_lee ja to myslela tak že kdybych neudělal pauzu ja tak manža by na tom ležel každej den 😀 😀 a hvězdičky by pak byli všude

anabella_lee
23. srp 2011

@alisi001 Jo aha😀 tak to máš super teda🙂))ale zase jak se to vezme že.-)

anabella_lee
23. srp 2011

@kd23 No budu to tak muset udělat, neříkat nic, příští měsíc vyzkouším🙂))

alisi001
23. srp 2011

tak holky asi je to tu ☹ ta mrcha MS si mě našla začalo se to zpouštět ☹ ☹ já nechci 😠 jenom nechápu pořád ty moje BT 37

alisi001
23. srp 2011

mishule12.................. 40DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 35 DC
luci_inka......................34DC
zandi78........................32 DC
mochenkaa.................30 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................30 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 27DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................26DC (listovka)
leni84.......................... 26DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 25 DC
tumik.............................25 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................24 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............23DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 22 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................22 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 21C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................21 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................20 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................20DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................19 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 18 DC (listovka)
martinan4 ................... 15 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 15 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................14 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................14DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................13 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 12 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 11 DC
galigula .........................11DC
helousek1......................11DC
kd23............................... .10 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................9DC
veveruska0504..............8 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................6DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................6DC(listovka)
carrynka..........................5DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................4 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................4 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................2 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .....1 DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC

kd23
23. srp 2011

To mě mrzí ☹ Moc. ☹ Nechápu to. Nemůže to být tím, že je venku takový vedro? ☹

alisi001
23. srp 2011

@kd23 sama to neumím vysvětlit ☹ ajak jsem říkala jsem posledni v tabulce ☹

mihaji
23. srp 2011

@anabella_lee Koukám, že máš stejný problém jako já. Taky mě stojí dost úsilí, ho přesvědčit v ty správné dny. Zrovna tento týden bychom se měli usilovně snažit. Jenže manžel má odpolední, do toho je nachcípaný a je vedro na umření. Tak se obávám, že tento měsíc nic nezplodíme 😒 😀 . A to tlačení na pilu taky vede maximálně tak k hádce. Přitom by si miminko taky přál, ale samo se neudělá 😒