Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji No ja jsem se mykóz zbavila tak že jsem užívala Grepové kapky a rok či dva v pohodě, ale po vysazení HA se to tělíčko nějak mění a dělá co chce☹

anabella_lee
24. srp 2011

@martinan4 Asi tak🙂 i ja se divím že je to u nás naopak, že já uháním, až si připadám jako nějaká nynfomanka 😀 a přitom cíl je jasný že 😀

kd23
24. srp 2011

@anabella_lee @martinan4 Jo, jsme na tom stejně holky. Zatím se manžel nebrání, ale vždycky tak divně kouká, jestli mě někdo nevyměnil za nějaké dvojče. Přiznávám, že jsem při braní HA byla asi opravdu frigidní.... 😒

mochenkaa
24. srp 2011

mishule12.................. 41DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 36 DC
luci_inka......................35DC
zandi78........................33 DC
ninucha........................31 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 28DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................27DC (listovka)
leni84.......................... 27DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 26 DC
tumik.............................26 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................25 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............24DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 23DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................23 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 22C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................22 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................21 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................21DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................20 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 19 DC (listovka)
kammka.........................18 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 16 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 16 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................15 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................14 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 13 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 12 DC
galigula .........................12DC
helousek1......................12DC
kd23............................... .11 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
hopeful............................11 DC(listovka)...............................................................................................30 let
sarinkac..........................10DC
veveruska0504..............9DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................7DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................7DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................6DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................5 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................5 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................3 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................3 DC
alisi001..................... ..... 2DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................2 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC

dámy tak já takto 😠

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee Tak snad se to brzy nějak umoudří.
Taky si připadám jak nymfomanka, aby se člověk pomalu doprošoval 😒 .

Mně ti chlapi stejně připadají nějak "cimprlich", člověk, aby kolem nich chodil pomalu po špičkáš, všechno jim sděloval opatrně a přitom by oni měli být ti "silnější". Mám pocit, že to je nějak naopak.

mochenkaa
24. srp 2011

já o tom, kdy mám plodné dny mlčím jak partizán 😀 nic se nemá pokoušet a radši se tvářím, že mám prostě véélkou chuť aby se necítil že "musí". Ale zdá se mi, že si teď jak se snažíme víc začínám já než on - lenoch 😀

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa Mám to stejně. OVU testy budu dělat když nebude doma. Ale taky začínám víc. 🙂 Nezaložíme ještě klub NYMFOMANEK ? 😀

anabella_lee
24. srp 2011

@kd23
@mihaji No je to s tím jiným druhém zvané ,,muž,, někdy fakt složité😀
Je to fakt divný pocit si tak o to říkat☹ Oni to ale nepochopí jak je to důležité, že to opravdu není hned a je třeba se aktivně zapojovat🙂

Člověk aby pořád když chce něco sdělit drahé polovičce, byl takový stratég aby to podal nejspravnějí v jejich slova smyslu jak to jen jde.-)Já takový stratég nejsem☹ někdy jsem jak se říká prudká jako ,,sračka,, 😀 ale čím jsem starší, tak už občas vím jak na něj....ale i překvapí no.

bujanda
24. srp 2011

@kd23 díky moc!!
jsem zvědavá na testy 🙂

anabella_lee
24. srp 2011

@mochenkaa
@kd23 no tak vidím že nás bude v klubu hodně😀
Dělat jen jako že mám chuť, nemám tu záruku že to klapne, neboť se můžu dočkat reakce tipy: Lásko dneska jsem moc unavený, dnes ne..atd..no jsem zvědavá kdy si vyslechu výmluvu : Miláčku, bolímě hrozně hlava 😀

mihaji
24. srp 2011

@kd23 No, v tom případě se můžu rovnou přihlásit do klubu 😀

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 klidně 😀
@anabella_lee taky si připadám blbě a je těžké mu něco sdělit tak abych dosáhla svého 🙂
jinak asi se brzo na gyndu objednám znova. Dnes 2 DC a včera dopoledne fofr - silný tampon vydržel 2 hodiny, odpoledne už normálka a dnes tak aby se teda neřeklo. Takže pokud se to nerozjede tak to budu hrotit, protože takto asi neotěhotním 😖

mochenkaa
24. srp 2011

@anabella_lee tak on se naštěstí nakonec nechá upusinkovat tak aby tu chuť dostal, to není můj problém že by nechtěl, ale že si musím začínat já, on by jinak šel spát 😠 🙂

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee Taky nejsem moc diplomatická a ani mě to po pravdě nebaví si na něco hrát, ale ono to asi jinak fakt nepůjde. 😒

martinan4
24. srp 2011

@anabella_lee 😀 Tak až do přijde, tak mu dám brufen a bude 🙂

A strategie taky snažím vymýšlet, ale nějak už mi dochází invence.. Navíc u nás přes týden bydlí kamarád, takže nějaké producírování v prádýlku u nás není úplně možné... ☹

Prostě to nějak berou na lehkou váhu, že prý zbytečně plaším, že to bude hned a v pohodě... tak uvidíme 🙂

@kd23 Já chci taky do klubu nymfomanek!!! 😀 Taky jsem koukala, jaký byl rozdíl před a po HA 🙂

hankamamka
24. srp 2011

Ahojte! Neviete niektora, ako dopadla mishule12? Myslím, že si chcela robiť TT, dúfam, že jej to vyšlo a že to tu pekne naštartuje ... a že potom jedna za druhou otehotníme.

bujanda
24. srp 2011

@martinan4 souhlas, rozdíl před HA a po HA je uplně obrat o 😀 180 stupňů a my to teď máme ještě tak, že se vídáme jen víkendy, ale jsme domluvený, že pokud by ovu byla v týdnu, tak se prostě přijede podívat na návštěvu... 😉

hankamamka
24. srp 2011

@bujanda a ako daleko od seba byvate?

alisi001
24. srp 2011

@mochenkaa ahoj tak ted koukám že jsi na tom uplně stejně jako já 😉 ☹

anabella_lee
24. srp 2011

@mochenkaa NO musím říct že návštěva gynekologa pro mne byla vždy velice nepříjemná, ale co jsem tam narazila na jednoho celkem mladého a velice symptíckého se kterým se dá i popovídat normálně, tak si připadám jak v Ordinaci v růžové zahradě 😀 Tak aspon už tam nechodím s takovým hnusným pocitem.... ale i tak je lepší jak tam člověk nemusí chodit často☹

bujanda
24. srp 2011

@hankamamka no byt máme spolu v Praze, ale teď přítel musel nastoupit do rodinné firmy a dělá tam - je to v Karlových Varech....(odkud oba pocházíme). Ale je dobré, že je to rodinná firma, takže přeci jen může přijet když je třeba 🙂 ale cestu Praha - Vary jezdím autem za 1 hod a 40 min, takže pohoda 😀

anabella_lee
24. srp 2011

@mochenkaa No tak někdy nadhodí jen takovou větu : bude sex? že se člověk diví zda to myslí vážně či si dělá srandu nebo se ujišťuje když zearaguju divně při takovém sdělení že bude mít klid 😀 Je to náročné ta tvorba mimča...

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji Vymýšlet různé strategie, být krok před nima, je hrozně vyčerpávájící, pokud na to člověk nemá buňky☹ a přetvařovat se či si na něco hrát, to snad neeee...taky na to nejsem no...ale sem tam udělat nějaký fýgl asi budu muset

mochenkaa
24. srp 2011

jé holky, musím vám říct včerejší zážitek. Byli jsme s našima na výletě v Čachticích a cestou zpátky jsme potkali 2 blond holky v karioletu a mamka "jé jaké kočky ve fáru". Můj přítel vychrlil značka auta, typ, objem motoru, počet koní,... tak jsem se ho s úsměvem zeptala jakou barvu vlasů měly ty holky a on že neví ale auto bylo tmavě šedé 😀 není zlatý? 😀 😀

hankamamka
24. srp 2011

@bujanda Karlove Vary su pekne, musim tam niekedy zasa ist ... tak super, to znie dobre, ze pride, ked je potrebny 🙂

anabella_lee
24. srp 2011

@martinan4 Jo no 🙂 a nebo ho hned nachystat ibalgin k posteli a když se zeptá proč to tam je? ,,NO miláčku to jsem ti tady nachystala, aby tě nebolela hlavička,, 😀 Masakr fakt🙂
Člověk musí vymýšlet finty na chlapi, pak jak se zadaří tak budeme od znova začínat s fintama u malých 😀 Ale na to se už moc těším🙂 Tak snad se s takovou dočkáme no....

martinan4
24. srp 2011

@mochenkaa To je krásný!!! 🙂

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee Já mám naštěstí taky gynekologa docela fajn. Ne, že bych se v návštěvách bůhvíjak vyžívala, ale není to pro mě ani nijak stresující. Za což jsem ráda, obzvlášť, když se teď budeme asi vídat častěji.

Čoveče, nemáš ty doma mého chlapa? 😀 Ten má někdy takové řeči, že dokáže od chuti na sex odradit i mě. 😒

bujanda
24. srp 2011

@hankamamka jj je to tam krásné, svatbu máme taky tam....kousek za Puppem v lázeňské části....bude to tam super...
je dobře že přijede, zatím my ale ovu vycházela (ten 1 měsíc snažení) na víkend, takže nebylo třeba....a teď by to vlastně mělo vyjít taky kolem svatby a víkendu, takže tím líp....no a možná je dobře že teď spolu nejsme každý den, o to je pak lepší to snažení, protože jinak by přede mnou asi taky utíkal... 😉

alisi001
24. srp 2011

tak holky nemusím se ani ptát kdo u vás začíná s tulením je jasny jako facka že mi ženský 😀 chlapy jsou lenoši 😉 a jak to tak čtu že jsou unaveni pořád je něco bolí a nebo nemají chut 😀 nemaji oni náhodou taky nějakou mužskou periodu 😀 😀 já mám štěstí že ten muj i když je unavenej tak si to tuleni nenechá ujít 😉