Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
25. srp 2011

zdravím dievčatá, ja konečne po MS, tak dnes kúpim nový teplomer a začnem merať ... aj keď teda, zrejme sa neobídem bez vašich rád, lebo sama tie grafy asi nepochopím :D

mihaji
25. srp 2011

@kd23 Tak to jsem netušila, díky za info. Taky mám plísňové sýry moc ráda, ale vzhledem k tomu, že se snažím i něco shodit, tak se jim budu stejně vyhýbat.
Já jdu po práci ještě plavat, takže to dnes budu asi zkoušet později.

kd23
25. srp 2011

@mihaji Ještě tuším, že se nesmí majonéza, kde nejsou pasterizované vaječné žloutky. Takže koupit si jen tak vajíčkový chlebíček s majonézou někde v masně..pá pá pá
Je to ještě víc, ale to budu muset teprve proštudovat, nebo se zeptat už těhotných kamarádek, což se mi moc nechce, aby se nevyptávali, proč se vyptávám... 😎

mochenkaa
25. srp 2011

dnes jsem poprvé měřila teplotu.ale jsem z toho zmatená. když si měřím teplotu pod paží tak mám normálně 35,9 - 36,4 a ta onde měřená teplota byla 36,8 je to v normě nebo ne? Jinak včera ms podobně jako Alisi, chvilku nic a chvilku trochu. dnes jen aby se neřeklo špinění.. já chci normální 😒

anabella_lee
25. srp 2011

@mochenkaa Teploty jsou samozdřejmě rozdílne od podpaží jak jsem se dočetla😀 Měřit by jses měla v ústech, konečníku či v pochvě je to jedno. No ja jsem se do měření zatím nepustila, neměla bych na to asi nervy 😀 Vylečím mykózu, pak příjde menstruace a budeme snažilkovat na novo 🙂

mochenkaa
25. srp 2011

@anabella_lee to vím že je rozdílná ale zdálo se mi to dost 😀 já se rozhodla měřit ať vím co a jak když mám teda nízkou tu sliznici ať to nějak podchytíme 😉

ili08
25. srp 2011

Zdravím...nemáte problémy s připojením sem?já to od rána zkoušela a připojila se až před chvilkou,furt mi to háže nějakou chybu!
a to jsem myslela že se ráno zabavím,ještě že existuje FB a hry na něm 🙂

makak32
25. srp 2011

@kd23 tak já taky hezmelín zbožňuju v jakékovliv podobě. A já jsem v těhu žádné omezování nedodržovala... jsem hleděla jak jste to tady psaly. Já přestala jen kouřit, pít alkohol a vyhýbala jsem se kofejnu, ale taky jsem sem tam zhřešila a dala si colu nebo dvojku vinka, které jsem cucala celý večer.
A jaký mají vliv ty plísňové sýry na těhu??

kd23
25. srp 2011

@ili08 Ahojky. Jo, ráno mi taky nešlo vůbec robrazit stránky. Jinak přiznávám, že já jsem ANTI FB - je to pro mě ztráta soukromí a nějak mi to nejde pod kůži, takže já jsem proti. Je tu taky někdo takový? 🙂 Jo a ještě jsem nenapsala,že jsem asi ráno vstala pr......., tak de . . . ní náladu jsem neměla ani nemapatuju ☹ Snad dneska ten OVU test dopadne třeba trošku pozitivně ☹

mochenkaa
25. srp 2011

@ili08 taky mi to hodilo error ale pak mi sem přišla praktikantka tak to bylo jedno 🙂

kd23
25. srp 2011

@makak32 Podruhé : 😀 U plýsňových sýrů je zvýšené riziko nákazy listeriózou, která může způsobit potrat nebo předčasný porod... ☹ Jinak myslím, že se taky nevyhnu cucání decky vínka.... občas....

anabella_lee
25. srp 2011

@mochenkaa Jo tak to jo😀

baibies
autor
25. srp 2011

@kd23 Ta k to jsem ani netušila, že se nesmí sýry... To by mě taky zajímalo co všechnoí se nesmí.. ale tak daleko ještě nejsme :D

ili08
25. srp 2011

@kd23 tak já jsem si FB zřídila hlavně kvůli ségře která už je nějaký pátek v Anglii...a proč ztráta soukromí?dá se to blokovat a přátelé si vybíráš ty,pokud tam něco nedáš nebo nenapíšeš tak se nikdo nic nedozví 🙂

mochenkaa
25. srp 2011

co se týče těch sýrů: může se i plíšňový pokud prošel tepelnou úpravou. tzn. na pizzu - ok, sýrová omáčka - ok, plněné maso - ok, na chlebíček - ne 🙂

kd23
25. srp 2011

@ili08 Jo, tak kvůli rodině bych si ho určo zřídila, to chápu. Jojo, vím, že si určíš, kdo tě uvidí a neuvidí, ale jsem pořád nějak proti 🙂 🙂 🙂 Samozřejmě jsem to nemyslela tak, že kdo ho má je divnej 😀 Spíš jsem divná já, protože jsem snad jediná, kdo ho ještě nemá- včetně mé babičky samozřejmě 😀

mochenkaa
25. srp 2011

@kd23 já ho mám ale chodím tak tak jednou za měsíc možná dýl 😀

anabella_lee
25. srp 2011

Měj te se moc krásně holky, mizím na rehabilitace s kolenama. Tak si pěkně povídejte ať mám zítra co číst🙂

mihaji
25. srp 2011

@kd23 Tak to budu muset taky nastudovat, až se zadaří. Já tedy poslední dobou skoro nepiju, takže vynechat alkohol pro mě nebude žádný problém.
@mochenkaa Teplota se má měřit pořád na tom stejném místě, pro které ses rozhodla (pochva, konečník, ústa), právě proto, že je ta teplota jiná.
@kd23 Já tedy na FB jsem, právě proto, abych byla v kontaktu s přáteli, kteří jsou po celé ČR i v zahraničí a vyhovuje mi. Soukromí si nastavíš dle libosti a nikdo tě nenutí, abys tam vkládala nebo sdělovala cokoliv, co nechceš. Ale myslím, že i bez FB se dá spokojeně žít 😀
Jo a pr...í napřed jsem vstala včera, takže vím, o čem mluvíš. To přejde.....

mochenkaa
25. srp 2011

@baptisia když jsi taková bylinková, co bys mi doporučila nejvíc na růst sliznice? Našla jsem si Femigard, Gynex, Estrozin a mateří kašičku. Teď mám kontryhel.

hankamamka
25. srp 2011

je to možné, že čas medzi MS a ovuláciu plynie rýchlejšie ako čas po ovulácii? 🙂

dilemma
25. srp 2011

Ahoj holky🙂 vcera ms nedosla ani dneska ne a vcera vecer sem si delala test a je tam neviditelna carecka skoro a dneska rano kdyz sme ho zkousela tak take skoro neviditelna carka tak uvidime co se z toho vyklube jinak mam dneska 2 dne zpozneni ms tak uvidiam a dam dalsi info zase🙂

ili08
25. srp 2011

No já mám dneska taky takovou divnou náladu,řekla bych že spící-normálně spím v sedě..A od rána mě bolí hlava!a to musím trčet v rachotě...no prostě dneska děs..

@mochenkaa kolik jsi měla od rána lidí?u nás jeden velký omyl za druhým...

ili08
25. srp 2011

@dilemma že by první těhulka? vlastně už druhá-první je meggy,ne?tak držím palce ať čárka sílí 🙂

hankamamka
25. srp 2011

@dilemma jeeej!

dilemma
25. srp 2011

@ili08 je dekuji ja prave nevim jestli se nekomu uz zadarilo nebyla jsme tady 4 dny nemela jsme tolik casu tak sme sem jen nakoukla a podala info jelikoz muj ciklus trva jen 24 dnu nekdy 25 tak jsme to uz zkusila a je tam potvurka ale slaboulinka takze uvidime a zase nejake to info zase sem hodim tak ahooj a dekuji🙂

mochenkaa
25. srp 2011

@hankamamka taky bych řekla že před OVU to utíká rychlej než po 🙂
@dilemma držím pěsti ať není skoro neiditelná, ale ať je krásně viditelná 😉
@ili08 slovy dva lidi. asi se tu brzo zblázním

hankamamka
25. srp 2011

@dilemma drzim palce! a potom ukáž fotečku, aby sme sa inspirovali 🙂

ili08
25. srp 2011

@mochenkaa ale tak já se těm lidem ani nedivím,který normální člověk by lezl dobrovolně do OC když je venku na padnutí..nemuset tu být tak tu nejsem 😝

miky
25. srp 2011

@mochenkaa zvýšená teplota tam dole je naprosto normální 😉 , když měříš miminku teplotu v zadečku, tak také odečítáš 0,5 stupně, ale do grafíku napíšeš teplotu, kterounaměříš - nec neodečítáš 😉