Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
26. srp 2011

Ahoj holky, přeji dobré ráno. Tak jsem byla uz dneska nedočkavá..MS má dorazit dnes nebo zítra..Zkusila jsem tedy ráno test a byly tam //..🙂 Druhá čárka je si sice ještě dost světlá, ale je tam..🙂 Tak zkusím test třeba v neděli ráno znovu, jestli se vybarví..

hankamamka
26. srp 2011

@leni84 odpadávám a gratulujeeeem. Jeeej, kolko dobrych sprav dneska!!!!

alisi001
26. srp 2011

@leni84 no paráda gratuluji začíná se to tu hemžit těhulkama to bude ale spousta těhu bacilů 😀 a já chci od kažné 😀

alisi001
26. srp 2011

holky mám otázku kouří některá z vás

mihaji
26. srp 2011

@leni84 Jůůůů, super, tak velká gratulace, ať čárečka pěkně sílí.

leni84
26. srp 2011

Děkuji moc..Ale já si to zatím ještě moc nepřipouštím..Po zamlklém těhotenství se budu radovat, až uvidím že mimi roste jak má a bije mu srdíčko..
@alisi001 Já jsem naštěstí nikdy kouřit nezačala..Ale můj manžel kouří..Sice není silný kuřák, ale i tak..Je to komín.. 😀

mihaji
26. srp 2011

@leni84 Tak to chápu, přeju hodně štěstí.
@alisi001 Já kouřila dřív, teď už cca 3 roky ne. Manžel ale kouří.

veveruska0504
26. srp 2011

@alisi001 já kouřím i můj mužíček...

leni84
26. srp 2011

@alisi001 Třeba moje sestra kouří docela dost..i její manžel..ségra bohužel úplně nepřestala kouřit ani v jednom těhotenství..Sice to hooodně omezila, ale úplně to nezvládla..a obě těhu měla úplně v pohodě a děti má zdravé..

alisi001
26. srp 2011

tak to jsem ráda že tu nejsem jediná kdo kouří i když jsem to hodně omezila 😉
@veveruska0504 🙂

mihaji
26. srp 2011

A můžu se zeptat holky, to budete kouřit i v těhotenství?

alisi001
26. srp 2011

@leni84 to i moje ségra kouřila v těhu a má 3 děti i mě Dr. řek že se nemá přestat ze dne na den že je to pro tělo velká zátěž (šok ) 😀

dilemma
26. srp 2011

@leni84 ahoj tak to jsme na tom stejne take tam tu druhou carku ma ale take uplne slabouckou🙂 jinak i tobe preji hodne stesti a gratuluji🙂)

carrynka
26. srp 2011

@leni84 taky gratuluji a tiše závidím 🙂

alisi001
26. srp 2011

@mihaji no ja když jsem zjistila že jsem těhu poprvé tak jsem kouřila jen 2 cigára denně a musím říct že jsem měla dost velkej absták po potratu jesm zase kouřila jak prokopli kamna 😀 😀 po druhé jsem přestala uplně a stejně to nevyšlo pak mi dr. právě řekl že mám kouřit dál a nezatěžovat tělo jen to omezit na polovinu a postupem času uplně 😉

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 Tak to jo, jedna moje známá je totiž těhotná a hulí jak továrna, ani se nesnaží to nějak omezovat a to jí i přítel řekl, že by přestal s ní, aby ji nepokoušel a měla větší motivaci. Přijde mi to strašně sobecký vůči dítěti. Chápu, že když je někdo silný kuřák, nejde to přestat ze dne na den, ale člověk by se měl aspoň snažit to nějak omezit a postupně třeba přestat úplně.

leni84
26. srp 2011

@dilemma Jojo, já vím..🙂 Já jsem si říkala, že s testem počkám až budu mít aspoň dva dny zpoždění..Ale on to člověk prostě nevydrží..Teď mám strach, abych se neradovala předčasně, ale tak..Teď to je už jen na přírodě a já to stejně neovlivním..Tak prostě uvidím..Doufám, že nebudu mít smůlu dvakrát po sobě a podruhé mě zamlklé těhu nepotká.. 😠

makak32
26. srp 2011

@leni84 no néééé to je nádhera. Tak to vypadá že se konečně začíná dařit 🙂 A příznaky??? Jupííííí

veveruska0504
26. srp 2011

@mihaji jasně že ano, kouřila jsem i u Bellinky. Když jsem otěhotněla, tak jsem to celkem dost řešila a byla z toho na prášky, ale jelikoř vykouřím cca 7 cigaret denně, tak mi doktor řekl, ať to neřeším.
Radši ať si zapálím a malá má v pohodě klidnou maminku, než se stresovat a stresovat malou, že 7 cigaret není nic a stejně ty negativní látky už jsou ve mě. Jen jsem se vyhývala barům, diskotékám, kvůli pasivnímu kouření.
No a v druhé polovině těhu mi bylo tak zle, až jsem lozila po zdi a to jsem vykouřila 3 za den a někdy jsem i vynechala, že jsem třeba 2 dny neměla ani jednu.
Malá je zdravá, v pohodě, jakože, nehrotila bych to tak 😉 a ani jsem to nehrotila.

makak32
26. srp 2011

@alisi001 třetí týden se držím nekouřit 🙂 ale je to fuška. Ty kouříš???

mihaji
26. srp 2011

@veveruska0504 Tak hlavně, že je malá v pořádku. Já jsem fakt ráda, že jsem přestala už dřív a teď to řešit nemusím. I když já bych asi přestala okamžitě, nebyla jsem závislá fyzicky.

leni84
26. srp 2011

@ Děkuju..Já příznaky nemám žádné..🙂 Kromě zatimního nedostavení ms..Ale já jsem příznaky takhle brzy neměla ani poprvé..To se dostavily až tak kolem 7 tt. Asi to máme v rodině..ségra taky takhle brzy neměla příznaky ani u jednoho dítěte..

veveruska0504
26. srp 2011

@mihaji tak to je ta známá pěkná k..... víme co, sice kuřačka jsem, ale nejsem blbá, což s prominutím asi nemůžu říci o té známé. Všeho moc škodí. Sice kouřit v těhu není nic moc dobrýho, ale já to omezila, potom přestala a šlo to samo. Páč mi bylo tak zle, že cigareta bylo to poslední, na co jsem si vzpomněla.

alisi001
26. srp 2011

@makak32 bohužel jo 😕 ale asi se budu taky snažit s tím praštit 😉

makak32
26. srp 2011

v prvím těhu jsem kouřila jednu denně potají 🙂 kvůli manži, a malá byla v pohodě. Taky si myslím že ten stres je pro mimi horší.

veveruska0504
26. srp 2011

@mihaji Maličká je miláček 😀 , ale chci ještě i toho druhého miláčka. To jsem zvědavá, kdy to klapne a budou tam ty čárky 😕

makak32
26. srp 2011

@leni84 To ráda slyším 🙂 protože já se pořád kontoluju a nic neshledávám 😀

mihaji
26. srp 2011

@veveruska0504 Já si to myslím taky, hrozně mě to u ní rozčiluje a jejího přítele taky. A to nemluvím o tom, že se sem tam i napije. Se mi prostě otevírá kudla v kapse. 😒

mihaji
26. srp 2011

@veveruska0504 Je fakt hezoučká 🙂

leni84
26. srp 2011

@makak32 Já jsem poprvé otěhotněla na čtvrtý pokus a to jsme tomu dali vyloženě volný průběh..Ale první dva měsíce jsem byla přesvědčená, že se zadařilo..Viděla jsem na sobě miliony přiznaků a tou psychikou jsem si nejspíš i o pár dní posunula ms a nikdy nic a já pak byla "zklamaná". Pak jsem se hodila do klidu a ten měsíc kdy jsem otěhotněla, tak jsem to vůbec nečekala..Byl to zrovna měsíc, kdy jsme na sebe s manželem neměli ani moc času, pořád jsme byli na horách, spoustů akcí a sex byl asi dvakrát za celý měsíc..tak jsem si řekla, že ani nemá smysl kupovat test..a když ms nejela, tak jsem to jentak zkusila a koukala jsem jako puk na krááásné dvě dálnice..A příznak ani jeden..🙂 Pak jsem ale na konci dubna musela na revizi a po revizi mi bylo doporučeno 3 cykly počkat..No a teď jsme dostali povolenku na nové snažení, ale nemyslela jsem si, že by se to povedlo hned..a ono asi jo..🙂 a zase žáááádný příznak..🙂