Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

luciesofi
26. srp 2011

Ahoj všem, jsem tu nová, přesídlila jsem z beremese.cz. V červenci jsem se vdávala a teď se začínáme snažit o miminko..🙂

alisi001
26. srp 2011

@luciesofi ahoj vítej zařadím tě do tabulky kolikáty DC jsi jaké bereš vitmíny kolik je ti let a jak se jmenuješ 😀 vím je to jak u výslechu 😀 😀

kd23
26. srp 2011

@luciesofi Ahoj, vítej. Ona tě @alisi001 nechtěla vystrašit, je to hrozně vtipné, fakt jak u výslechu 🙂 Ale tabulka je holt tabulka! 🙂 Držíme palce, ať máš brzy // a 😀. K

luciesofi
26. srp 2011

@alisi001 Ahoj🙂 Děkuju za přivítání! Jmenuju se Lucka, je mi 25 a jsem 26 DC.. A beru jen kyselinu listovou🙂

luciesofi
26. srp 2011

@kd23 Ahoj, děkuji! Já jsem se nelekla...chápu 🙂))))

ili08
26. srp 2011

@luciesofi taky tě vítám...ať se ti tu s náma líbí 🙂

@alisi001 šikulka,dort vypadá opět skvěle,hned bych si kousek dala 🙂

ili08
26. srp 2011

A už někdo zjistil co se pujuli tak hrozného stalo že nás opustila?

luciesofi
26. srp 2011

@ili08 Děkuju za přivítání!🙂

hopeful
26. srp 2011

Tedy, clovek sem den nejde a tady se toho napovida. Jsem uplne z obrazu. Myslim, ze jsou matky, ktere se za cely zivot diteti nevenuji tolik, jako my (ok, ted jsem tu chvili nebyla) diskusim o jejich poceti . 😀

Velke blahoprani tehotnym! Uzasne! Moc obema preju, aby jste to dotahly do zdarneho zakonceni! Snad to bude mit na ostatni blahodarny vliv.

@kd23. @makak32 Take jsem na vinko. Nebo na vinny strik s limonadou (bile s citronovou). Zalezi na vine, nektera redit by byl hrich. Ale ted jsem uz pres tyden nic nepila. Nalila jsem si sklenku vina a po dvou napitich jsem zjistila, ze mi to vlastne nechutna (citove vydirana vlastnim svedomim). Tak ted se budu jeste dva tydny drzet a pak "zapiju zal", kdyz nevyjde test. Alespon nejake pozitivum to kdyztak bude mit. 🙂

@alisi001 - dort je teda uzasnej. Ja budu dnes take pect a zdobit - mrkvovy dort (naprosto uzasny), ale zdobim jen kremem, cokoladou a tak, na ala marcipan (nebo marcipan) jsem se zatim nezmohla. Takze mas muj velky obdiv.
A ad Tvuj dotaz o koureni, ja nekourim a nastavajici jen velmi vyjimecne.
A kdyz uz jsme u koureni - nekdo v nasi malebne anglicke visce pali neco na zahrade, do toho prsi a vypada to tady jako u Rakosnicka (za "mlhou" hustou tak, ze by se dala krajet).

Dneska rano jsem resila nejake predsvatebni veci, musim s tim pohnout. Porad mi prijde, ze casu dost a je to az kdovikdy a pak mrknu do kalendare a zpanikarim. Jeste, ze uz mam alespon letenku (vzhledem k tomu, ze nastavajici jeste ne, tak abych se vubec vdala) 🙂

@mihaji drzim palce!

Koukam, ze jsem tady jedna z mala, ktera ma v profilu tu vysmatou Pipi misto fotky... Ale s nastavajicim jsme se domluvili, ze kdyby se nam postestilo, tak to nikomu (rodine a pratelum - vas beru jako doktora, haha) az do 12. tydne nerekneme (nikdo ani nevi, ze se snazime, aby nas nestresovali dotazy), tak se bojim, aby sem nezabrousila nejaka moje snaziva kamaradka a bylo by. 🙂
Navic jsem tu tajne - ma draha polovicka by asi nebyla nadsena, ze tady propiram nase snazeni. A co vy?

kd23
26. srp 2011

Holky, dneska se fakt nedá pracovat v tomhle horku. Takže já to pomalu balím, doma udělám OVU testík, doufám, že už konečně pozitivní ☹ ☹ ☹ . Sbalím a hurá s manžílkem na chalupu a zítra na moto na Šumavu. Těším se. Těším se i na to ochlazení. Konečně 😅 .

verik19
26. srp 2011

@alisi001 já jsem před 2 mesíci přestala ale přítel kouří

kd23
26. srp 2011

@hopeful Ahojky, jaká byla návštěva skoro tchýně? 🙂 Já jsem tady taky tajně - proto sem chodím jen v práci - doma je u PC manža a ten je moooc zvědavej 🙂. Taky jsme domluveni, že to nikomu neřekneme. Jen jedna moje kamarádka ví o všem. Prožila si před rokem to samé, tak mě naprosto chápe a co je hlavní PŘEJE to z celého srdce. 🙂 jsem zvědavá, až budeme //, jak dlouho to půjde utajit... někdy to totiž prostě nejde ani přes výmluvy.... 🙂

kd23
26. srp 2011

@verik19 To jsi dobrá! Super !!! Jen tak dál. Mně hrozně pomáhalo psát si čísla do kalendáře, kolik dnů už nekouřím, přestala jsem asi u 225. dne.... do té doby mě to hodně motivovalo. 🙂

alisi001
26. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀

mishule12.................. 43DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 38DC
luci_inka......................37DC
zandi78........................35 DC
ninucha........................33 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 30DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................29DC (listovka)
karkulka_17............... 28 DC
tumik.............................28DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............26DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................26 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 25DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................25 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 24C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................24 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................23 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 23DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................23DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................22 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 21DC (listovka)
kammka.........................20 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 18 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 18 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................17DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................16DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................16 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 15DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................15DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 14 DC
galigula .........................14DC
hopeful............................14DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .13 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................12DC
veveruska0504..............10DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................9DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................9DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................8DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................7 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................7DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................5 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................5 DC
alisi001..................... ..... 4DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................4 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC

verik19
26. srp 2011

Dnes se mi zdálo, že jsem ve 4 měsíci.Už mi z toho normálně hrabe 😀

alisi001
26. srp 2011

@ili08 posílala jsem ji email ale nema to doručené má plnou schránku ☹ taky nevím proč nás opustila

kd23
26. srp 2011

Všem krásný víkend! Už teď se na vás v pondělí těším. 🙂 😵

makak32
26. srp 2011

@alisi001 taky jsem psala a nic, to je mi ale záhada, co tak závažného se mohlo stát???

makak32
26. srp 2011

@kd23 Taky si užij víkend a v pondělí hurá zase tady 🙂

mihaji
26. srp 2011

@kd23 Jsem ráda, že vím, že aspoň po této stránce funguju 🙂 , ale asi mi to bude k ničemu, protože manžel bude v práci až do rána ☹
Holky, myslíte, že je ještě šance v neděli, když je dnes čárka taková slabší? Já totiž pro změnu zítra ráno jedu k našim a vracím se v neděli.

makak32
26. srp 2011

Holky pěkný víkend všem, když se urvu ozvu se. Pa 🙂

hopeful
26. srp 2011

@kd23 krasny vikend a at to vyjde!
Horko kdyztak poslete k nam, ja sedim v mikine a mrznu, je to na teply ponozky.
Navsteva byla fajn, tchyne nas rano vzala na prochazku (sedime jinak cele dny jako pecky, tak jsem byla rada, ze nas nekdo nakopnul). Vecer jsme si zasli na vecu do mistni hospudky, idylka.
Zitra jedeme za skorosvagrovou podivat se na jejich sestinedelnatko, naposled jsem ho videla, kdyz mu byl ani ne tyden, tak se moc tesim.

@alisi001 ad ta slecna/pani co nas opustila, nevim, co se ji prihodilo, ale podle stylu jejiho rozlouceni usuzuji, ze ji nekde smazali prispevek nebo fotku z alba, nebo se na ni nekdo v jine diskusi utrhnul.
Na tu notu bych chtela dodat, ze je tady strasne fajn, vsechny jste moc prijemne (a hlavne normalni) holky. Asi pred tydnem jsem nahledla do nekolika jinych diskusi a tam to tedy vrelo, i hystericky zachvat jsem tam zahledla... sileny.

ili08
26. srp 2011

@mihaji takže se ráno vůbec neuvidíte?jak bych na něho skočila hned jak dojde z práce 🙂 pro jistotu..

martinan4
26. srp 2011

@mihaji Gratuluji k ovu a taky bych to zbytečně neodkládala... Šance si myslím je 🙂 Když ukáže čárku, tak ovu by měla proběhnout do 48 hodin... Takže v neděli budeš max den po, a to ještě šance je 🙂

@alisi001 Můj obdiv, děláš jeden dort krásnější než druhý 🙂

@hopeful Já jsem tady tajně... resp. přešla jsem plynule z beremese, takže si manžel myslí, že asi pořád řeším svatbu, protože vzhled vypadá na první pohled dost podobně 🙂 Jinak bych to chtěla taky tajit, ale asi to půjde těžko, protože se s přáteli scházíme každý týden, a když budu konstantně odmítat alkohol, tak jim to dojde 🙂

alisi001
26. srp 2011

@martinan4 díky až se červenám za tu chválu 😀

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 No páááni, jsi fakt šikulka, dortík je krásnej. 🙂

mihaji
26. srp 2011

@ili08 No já ho uvidím možná spícího a to mu fakt nemůžu udělat, je po tom týdnu úplně hotovej.....přiznám se, že mi to tedy nedalo a lehce jsem se zmínila a hned ať na to zapomenu, takže to fakt nepřipadá v úvahu 😒 😀 .
No uvidíme, zkusíme neděli a když nic, tak to bude aspoň příjemně strávena chvíle 🙂

hopeful
26. srp 2011

Muj drahy usoudil, ze je potreba vyprat. Tak se ted probiram svymi svetlounce ruzovymi svetriky a kosilemi, ktere maji nyni nadech sedomodre (protoze ty nove tmave ponozky take potrebovaly vyprat). Ale pry si to mam nejdriv vyzkouset, nez to vsechno zatratim, protoze to vubec neni videt. 🙂 Na vsem se da ale najit neco pozitivniho. Kdybychom v budoucnu cekali holcicku a byl z toho kluk, vim, na koho se obratit.
Krasny vikend vsem!

hopeful
26. srp 2011

@verik19 Mne se spis leta zdavalo o tom, ze rodim, nebo, ze se mi akorat narodilo dítko. Docela casto. Ale naposledy tak pred 3 roky. Pak uz to se mnou moje hlava asi vzdala. 😉 V zadnem vykladu snu jsem to radeji nikdy nehledala, jsem sice racionalni, ale trochu poverciva - takze co nevim, to me netrapi. Verme, ze je to dobre znameni.

mihaji
26. srp 2011

@hopeful Mně se kolikrát zase zdálo, že mám dítě nebo děti, ale vůbec jsem ho neporodila. Bylo moje, ale vůbec nevím, kde jsem k němu přišla. 😀 Jednou jsem takhle měla dokonce dvojčata.