Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
29. srp 2011

@lukaterka Já si myslím, že záleží na domluvě s doktorem..Já jsem prodělala ZT v 7 týdnu v dubnu..Bohužel jsem musela i na revizi dělohy a doktor mi dopručoval neschopenku na dva týdny..Já jsem ale neměla žádné zdravotní problémy a doma jsem sama být nechtěla a jelikož nemám fyzicky náročnou práci, tak jsem nakonec neměla žádnou..Ale třeba kamarádka, kterou potkalo to samé, byla doma přes tři týdny, hlavně kvůli psychice..Měla neschopenku s vycházkami, takže v pohodě..A pro povzbuzení..Revizi prodělala v prosinci 2010 a teď končí šestý měsíc bezproblémového těhu..🙂

leni84
29. srp 2011

@kd23 Nechtěla jsem tě vyděsit!!! Tohle je hodně individální..Někomu po vysazení naběhne ovulace hned, ale někdy to chvíli trvá, takže pár cyklů může být bez ovu..Ale pokud je žena zdravá, tak se to během pár měsíců srovná..Držím palečky!! 🙂

alisi001
29. srp 2011

@lukaterka odešlo to samo naštěstí a dr, mi řekl sám at na nic nečekáme

lukaterka
29. srp 2011

@leni84 Tak to je krásné že se jí to povedlo 🙂! Já mám teď pořád myšlenky co bylo špatně,nemám žádné zdravotní problémy,ale když se to znovu nepovede,vco nedoufám tak bych musela na genetiku. Uvidím co mi opoledne řekne dr.

miky
29. srp 2011

@kd23 teď jsi měla přeci délku cyklu upravenou tím, že jsi užívala antikoncepci, takže je možné, že teď budeš mít cyklus delší než s ní a tím pádem bude i ovu někdy později, takže určitě neházej flintu do žita. Vem si, že alisi měla ovu 29DC a já 26DC, takže není vůbec nic ztraceno, když u tebe ještě nebyla. A jak říkáš stejnak tenhle víkend by pro snaženíčko nebyly ty nejlepší podmínky, tak je vlastně dobře, že ještě nebyla a vy se jí, až přijde, budete moci naplno věnovat 😉

lukaterka
29. srp 2011

@alisi001 Tak se snad taky brzy budeme moc snažit. Teď mám ale hrozný bolesti břicha a dost krvácím,ale to mi říkala dr do telefonu že je normální stav,že to bude trvat ještě tak týden než se děloha pořádně pročistí.

alisi001
29. srp 2011

holky jak to že vás dr, posíla na genetiku a ten muj nic ☹ po tolika letech co se snažime a 2 potratech mi řek že tam posílá až po 3 potratu ☹

kd23
29. srp 2011

@leni84 Já vím, že jsi to tak nemyslela 🙂 Jinak doufám, že jsem ji měla hned po vysazení 😀 😀 😀 , jak psala @mochenkaa 🙂. Vím, že kolem 6DC mě bolel vaječník, jak jsem to sem psala... tak možná už jsem ji fakt měla... Doufám....

miky
29. srp 2011

@leni84 a nepošle Váš doktor třeba na nějaké genetické testy, když jsi už 2x v takhle krátké době přišla o miminko? Ale jak říkáš, když to k tomu nemělo být, tak je lepší, že se to stalo teď a ne někdy později......já si také říkám, že když jsem byla těhotná s Barunkou, tak jsem ve 12tt byla týden v nemocnici kvůli velkému krvácení. Prý tam byl hematom, ale tak si říkám jestli už to nebyl náznak k těm našim dalším problémům....těžko říct, ale člověk se chytá každého kdyby....

miky
29. srp 2011

@alisi001 a to jste ještě neabsolvovali ani žádné umělé oplodnění?

lukaterka
29. srp 2011

@kd23 Pro mě je nejhorší to,že v práci všichni věděli že se už delší dobu snažíme a když jsem pak musela jít na neschopenku,tak jsem to byla říct vedoucímu a ostatním v práci a i ten kdo byl na dovolené mi psal sms a gratuloval k těhu. Psala jsem obraten že na gratulace je ještě brzy a taky že jo,to jsem to tím pěkně zakřikla ☹! A teď se vrátit a každýmu říkat že se to nepovedlo,na to nemám!

mochenkaa
29. srp 2011

@alisi001 a co změnit doktora?
@kd23 je možné že už jsi ji měla ale podle mě je víc pravděpodobné, že se jen vaječníky probouzely po HA 😉

leni84
29. srp 2011

@lukaterka Já to tak měla úplně stejně..Já jsem celý život zdravá, nikdy jsem neměla žádný problém a otěhotněla jsem bez problémů, takže mě ani nenapadlo, že by se mi něco takového mohlo stát..A jak jsem pak čuměla..☹ Prostě člověk nikdy neví..Buď ráda, že jsi nemusela na revizi..To se aspoň můžete snažit hned po první ms..Po revizi ti navíc doporučí 3-6 měsíců čekat, než znovu otěhotníš..Příště to určitě dobře dopadně. Mě taky moje doktorka uklidňovala tím, že tohle se většinou stane jen jednou..Tak musíme věřit..🙂

kd23
29. srp 2011

@lukaterka To chápu. Hlavně se v okolí vždy najdou lidé, kteří nemají vychování a budou mít hodně nepatřičné otázky. S tím je bohužel potřeba dopředu počítat... A nebo si prostě vymýšlet a lhát. Nakonec do toho nikomu nic není, ale jestli se to už rozkřiklo... ☹ Tak uvidíš, co ti řekne doktor...

leni84
29. srp 2011

@miky Mně moje doktorka říkala, že gynekolog má povinnost posílat na vyšetření, pokud třikrát po sobě potratíš..Ale moje doktorka s ohledem na psychiku posílá už po druhém nezdaru..Jinak, tohle moje druhé těhu jsem v podstatě ani neměla vědět..Kdybych nechvátala s testíkem, tak to nevím..Takže to řešit nebudu..Tyhle brzké potraty se prostě stávají hodně často..Já si říkám, že jsem třeba ještě po revizi neměla děložní sliznici dostatečně silnou na správné zakuklení..To je taky možné..☹ Doktorka mi doporučovala čekat 3-4 měsíce po revizi a já vlastně otěhotněla ten třetí měsíc..Takže já teď dělám, že nic nevím..🙂

miky
29. srp 2011

@leni84 @lukaterka - holky buďte moc silné, příště se to už prostě povéct musí a všechno dobře dopadne! Důležité je to, že otěhotnět vám přirozeně jde

miky
29. srp 2011

@leni84 takže jestli tomu dobře rozumím, tak teď se můžete už snažit zase hned, nemusíte tvému tělu dávat nějaký prostor na očištění?

lukaterka
29. srp 2011

@leni84 No to já ale ještě nevím,zda nebudu muset na revizi,uvidím odpo,třeba mi tam ještě něco zůstalo. Včera večer to byl ale šok,volala jsem ze záchodu na přítele,ze ze mě asi vyšel ten gest. váček a on že se jde podívat,tak na něj volám nechoď to není hezkej pohled,je tam hodně krve,ale on že to chce vidět,byla to taková malá průhledná kulička ☹! Podle dr na pohotovosti tam ale embrijko nebylo,bylo to prázné. Taky mě utěšoval že při prvním těhu to dost často takto dopadne,ale že se na podruhé určitě povede,tak budu věřit 🙂.

leni84
29. srp 2011

@miky Jinak já jsem po gynekologické stránce naprosto v pořádku, nemám žádné problémy ani abnormality, takže moje dr mi říkala, že nevidí žádný důvod, proč bych neměla počít a donosit zdravé dítě a jelikož s manželem s plodností pravděpodobně problémy nemáme, když jsme dvakrát přirozeně počali, tak to zatím nechci řešit nějak radikálně..Těď tomu asi dám chvíli čas, takže se nějak vyloženě snažit nebudeme a kdyby náhodou došlo k dalšímu nezdaru, tak to bychom na vyšetření určitě šli..A aspoň poučení pro mě - testovat až týden po vynechání..🙂 JJ, kdyby jsou hrozná..Naprosto chápu..☹ Moc ti držím palečky!!!

kd23
29. srp 2011

@leni84 Máš správný přistup!!! 🙂 Asi je pravda, že dělat testy brzy není dobré, ale kdo by to vydržel, když na to čekáme jak malé dítě na dárek.... ☹ 😖 😅

mochenkaa
29. srp 2011

@leni84 @kd23 fakt netestovat dřív. 😉

lukaterka
29. srp 2011

@miky To je jasné musíme věřit 🙂! Ano je dobře že to jde přirozenou cestou,měla jsem strach i z mimoděložního a jak to pak ze mě spadlo když mi dr řekla že je to v děloze 🙂. Škoda jen že se to neudrželo. Ještě že jsme to vydrželi a neřekli to rodině,to by bylo ještě horší zklamání. Naši a přítelovo rodiče už vytouženě čekají vnoučátko 🙂!
Jen jsem jim teď musela trošičku lhát,proč jsem vlasně doma ne neschopence,mám jako zánět močového měchýře. Chtěla jsem to po tom potratu zavolat aspoň mamce,vypovídat se,ale přítel mě prosil ať to nedělám,že by o mě měla zbytečný starosti,tak jsem to nechala být.

leni84
29. srp 2011

@miky Jojo..v mém případě to teď je tak, že se vajíčko chybně zavrtalo do dělohy a nebylo schopné dalšího vývoje, takže vlastně odejde s menstruační krví, jako kdyby bylo neoplodněné..Takže není potřeba žádné lékařské vyšetření nebo tak a vlastně ani není co zachraňovat..Kdyby to bylo pozdější těhu, tak to by bylo něco jiného..Takže jak jsem psala, já to beru tak, že jsem těhotná nebyla..Na jednu stranu to je hrozné napsat, ale prostě to tak vlastně je..☹ Po revizi ti vlastně vyškrábou děložní sliznici, a pak několik cyklů trvá, než doroste tak, aby byla vhodná pro další těhu..takže proto doporučují 3-6 měsíců vyčkat..Ale zase to je hodně individální..jsou případy, kdy ženy tu "čekací lhůtu" nedodržely, otěhotněly první měsíc a měly bezproblémové těhu..Ale obecně se to takhle rychle nedoporučuje..
@lukaterka Držím palce, abys byla krásně čistá a nikam nemusela!!!

leni84
29. srp 2011

Jo holky, je to těžké vydržet..Ale já jsem měla tušení, že to nebude dobré..Dělala jsem si test v pátek - to bylo den před ms a čáraka byla sice viditelná, ale dost slabá..takže radost..ale v neděli jsem zkoušela testík znovu a čárka byla úplně stejně slabá..a to už jsem tušila, že to nebude dobrý..protože za dva dny by měla nárůstem hcg zesílit, takže bylo na 99% jasné, že hcg neroste..a v neděli večer začalo krvácení a dneska se teda rozjelo pořádně..Takže pro mě to je ponaučení a nepátrat dřív než je dobré..🙂 I když to je obtížné vydržet, ale to zklamání pak za to nestojí..Fakt lepší počkat a zbytečně netestovat ještě před ms..🙂

mihaji
29. srp 2011

@kd23 No a zase spousta holek otěhotněla hned po vysazení HA, nevěš hlavu 😉

alisi001
29. srp 2011

@miky to už máme 3x za sebou a neuspěšně ☹ ☹

alisi001
29. srp 2011

@lukaterka já měla bolesti jen ten den než to ze mě odešlo tak už jen obyč MS bolesti a krvácela jsem je 6 dni

mautas11
29. srp 2011

ahoj, zdravím Vás po týdnu co jsem tady nebyla a užívala dovči, je toho tady tolik na čtení 🙂, tento měsíc jsem měla MS a za 14dní jsem ji dostala znova takže tedka vůbec nevím kdy dojde přístě (už by tedy přijít nemusela) a jak to bude s OVU( testy nedělám.)mějte se hezky

kd23
29. srp 2011

@mihaji Díky, snad budu patřit mezi ty, co otěhotněly hned po HA, jak píšeš. Díky! 🙂 Už se nemůžu dočkat 17:00 hodin, kdy si budu dělat další OVU testík... Už by se tam mohlo něco objevit....

mihaji
29. srp 2011

@kd23 Jo a ještě jsem si dělala 2 různé typy testů. Na jednom nebyla čárka skoro vidět a na tom druhém byla krásně viditelná. Takže asi dost udělá i tohle.