Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
30. srp 2011

@hopeful poradím ti jen že v nastaveni si najet na Nastavení menstruačního kalendáře tam si zadej delku a je to hotovo a ještě označ 😀 Zobrazovat grafy všem uživatelkám 😀 😀

alisi001
30. srp 2011

@joeyne ahoj vítej 😀 a jak psala
@kd23 ještě doplň 😀 jméno věk a jaké bereš vitamíny 😀 hned těpřidám do tabulky

hopeful
30. srp 2011

@alisi001 ok, nez se zacnu rozepisovat o mem nefungujicim kalendari, cetla jsem tady o Tvem usili a strasne moc drzim palce - fakt hrozne moc. Ne nadarmo se rika do tretice vseho dobreho!

Ad kalendar - nemuzu prijit na to, jak se vyznaci delka cyklu a take ruzne udalosti se mi vzdycky ukazi o den driv, nez jak jsem je tam napsala - treba kdyz pridam neco 23.8., zobrazi se mi to jako 22.8. - nevim, mozna ten kalendar vi vic nez ja! Ale jak jsem psala, je to fakt divny, protoze kdyz na ten (spravny) den kliknu, vsechno je tam zaskrtnute jak chci, ale na tom kalendari je to pak vyznacene o den driv, ale kdyz kliknu na ten den, kde je viditelna udalost, nic v nem zaneseno neni...

A jinak, o Tobe ja tady vzdycky rec - kdyz prijde nekdo novy, okamzite je informovan o tom, kdo tomu tady "veli"! 😀 Mame Te moc rady.

alisi001
30. srp 2011

@hopeful děkuji 😀 delku cyklu zadáš v tom nastaveni jak jsem ti psala 😉 co se týče kalendáře 🙂 pokud zadáš třeba dnes nějakou poznámku a pak na ten den klikneš tak by se ti to tam mělo ukázat třeba když vyznačíš sexik tak v grafu bude hvězdička vyzkoušej to

mochenkaa
30. srp 2011

@alisi001 myslím, že jsme hlavně všechny rády že tabulku děláš ty, že to nemusíme dělat my 😀 😀

baptisia
30. srp 2011

@alisi001 ahojky až budeš prosím upravovat tabulku tak u mě smazat magnezium a maliník a přidat pupalku s éčkem děkujíííí 😀

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa ooooo díky za důvěru 😀 😀

alisi001
30. srp 2011

ABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 47DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 42DC
luci_inka......................41DC
zandi78........................39DC
ninucha........................37DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................33DC (listovka)
tumik.............................32DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............30DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 29DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................29DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................29DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 28C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................28DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................27DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 27DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................27DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................26 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................26 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 25DC (listovka)
kammka.........................24 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 22 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 22 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................21DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................20DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................20 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 19DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................19DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 18 DC
galigula .........................18DC
hopeful............................18DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .17 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................16DC
melliss.............................15 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............14DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................13DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................13DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................12DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................11 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................11DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................9 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................9 DC
alisi001..................... ..... 8DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................8 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................4 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................4DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz .............................3 DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
hanulik88.................... ....2DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................2 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let

alisi001
30. srp 2011

@hopeful tak co jde to 😀

mochenkaa
30. srp 2011

@alisi001 počkej, první sexuje a pak bude přidávat hvězdičku 😀

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa 😀 😀 😀 😀 😀 no já na tom budu stejně 😀 😝

mochenkaa
30. srp 2011

@alisi001 M už má na chvilku klidnější směny tak snad už taky přidám hvězdičku 😀

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa no to bys měla 😀 a né jednu ale aspoň 13 za cyklus 😉

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa já do ovulky pod 13 nejdu a po ovu už neznačím 😀 😀

hopeful
30. srp 2011

@mochenkaa Teda, ty jsi takovej drzoun. 😀 Po kom to dite jednou bude. 😉 No to me fakt pobavilo.
@alisi001 zkusim to zitra, musim jet nakoupit. Ale dik moc!

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa je tu nějak mrtvo to všichni děláte hvězdičky 😀 😀

mochenkaa
30. srp 2011

@hopeful 😀 no a né?

@alisi001 jé, tak to já budu ráda když fakt tolik bude za celý cyklus 😔 ale jak jsem dnes říkala, když jsem si rýpla že se mi zá že si začínám jen já tak obrat, jen doufám že mu to vyrží o nejdýl 😀

jinak dnes už poslední miminkovské pití - kontryhelový čaj

mochenkaa
30. srp 2011

@alisi001 bžel to v práci nejde a navíc su tu sama 🙂

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa vydrž prťka vydrž 😀

mochenkaa
30. srp 2011

@alisi001 tu hodinu a půl už to tu doklepu a mám v plánu udělat večer hvězdičku tak snad to klapne 😀

alisi001
30. srp 2011

@mochenkaa budu držet vše co mám at tu hvězdičku máš 😀 ja se s váma pro dnešek loučím taky musím nějakou udělat 😀 😉 tak snad toho zítar nebudu moc dočítat i když při tomhle tempu asi ne 😅 tak hezkou hvězdičkovou noc 😉

mochenkaa
30. srp 2011

@alisi001 tobě taky 😉

lucik1986
30. srp 2011

Ahoj holky, to je zase čtení 🙂

@alisi001 prosím do tabulky doplnit 1DC ☹

tutu1
30. srp 2011

Ahoj holky, nejsem úplně snažilka, před 3 týdny jsem potratila a chvilku bude trvat než-li budeme moc znovu zkoušet, prý tak 3 měsíce, tak uvidím, ale spíš bych potřebovala poradit, jak brát kontryhelový čaj, nechápu proč se má pít jen v první polovině měsíce, do ovulace, vysvětlí mi to někdo? Děkuji za pomoc, hledala jsem na netu a nikde nic...

kcvrcekz
30. srp 2011

Holky je tu někdo z Brna?

kcvrcekz
30. srp 2011

alisi001: Prosím oprava DC 4 ne tři špatně jsem to spočítala..🙂

verik19
31. srp 2011

Dobré ráno 🙂

mihaji
31. srp 2011

Dobré ránko všem 🙂

mihaji
31. srp 2011

@alisi001 Tak jsem včera jen tak zkusila ten ovu testík a asi byl nějaký "porouchaný", protože jsem měla slabou testovací i kontrolní čárku, tak jsem to dál nějak neřešila. Teplota stoupá, ale nějak pozvolně, uvidíme, co zítra, jestli zase neklesne. Nějak tomu už fakt nerozumím. 😀
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy...

alisi001
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 48DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 43DC
luci_inka......................42DC
zandi78........................40DC
ninucha........................38DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................34DC (listovka)
tumik.............................33DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............31DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 30DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................30DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................30DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 29C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................29DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
baibies........................ 28DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................28DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................27DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................27 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 26DC (listovka)
kammka.........................25 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 23 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 23 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................22DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................21DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................21 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 20DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................20DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 19 DC
galigula .........................19DC
hopeful............................19DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .18 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................17DC
melliss.............................16 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............15DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................14DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................14DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................13DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................12 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................12DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................10 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................10 DC
alisi001..................... ..... 9DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................9 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................5DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................5DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz .............................5DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
hanulik88.................... ....3DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................3 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 ........................1 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let