Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
2. zář 2011

@kammka mamatest 10 Uml

alisi001
2. zář 2011

@mihaji no dělám si stupínky mám to jak noty na buben bum pauza bum pauza 😀

kammka
2. zář 2011

@alisi001 díky 🙂
koukám, že jsem tu nejstarší bréca, tak mám na revmabolesti nárok 😀 no možná bych se měla přemístit do jiné diskuze, třeba Snažilky nad 30 :-/

alisi001
2. zář 2011

@kammka ale proč je nás tu celkem 9 nad 30 😀 a aspon se mezi těma mladejma stratíme 😀 😀 😀

kammka
2. zář 2011

@alisi001 no nevím, ještě bych si na to revmatický rameno posadila kočku a bylo by to přesný.. no vlastně to není blbej nápad, krom image čarodějnice bych měla rameno v teple, že 🙂
holky, ale mně tak píchá chvílema v podbřišku.. nejhorší na tom je, že tohle fakt nemívám.. prostě začnu špinit nebo krvácet a za čtyři dni je po ms.. i když toto mám po potratu loni, předtím to taky bylo tak různě...

mihaji
2. zář 2011

@kammka Já spala dnes kočkama obložená, revma asi nemá šanci 😀

alisi001
2. zář 2011

@kammka
@mihaji
tak já kočky nemám ale mám dva pejsky a ten menší se mnou spává a zahřívá mě tak asi taky revma mít nebudu 😀

kammka
2. zář 2011

@mihaji no já mám kocoura a kočinu, oba kastráti, ale jsou to víceméně venkovní kočky, občas klíště, blechy..cpe se to hlodavcema..takže maj průběžně pořád nějaký červíky.. do ložnice se dobejvaj běžně, ale do postelí nesměj.. vědí to, ale co je to platný,, tak aspoň po tom, co je podvacátý skopnu z postele spěj vedle mně na koberci..ale ráno začne bengál, honěj se po ložnici, rvou se, tak musej na vzduch..😀

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 Tak to je taky pěkný. Jaký pejsky máte?

kammka
2. zář 2011

@alisi001 ale nebude z tebe ani pořádná čarodějnice..

mihaji
2. zář 2011

@kammka Tak my máme kočičky vyloženě jen domácí. Dva kocourky a kočičku. Kluci se mnou běžně spí v posteli, holčička občas taky, ale jen v nohách, nebo pak v pelíšku. A řádit umí tedy taky pěkně 😀

alisi001
2. zář 2011

@kammka čarodějnice je ze mě poránu když vztanu 😀

miky
2. zář 2011

Dobré ránko snažilky, tak já jsem se s teplotou nějak zasekla 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

kammka
2. zář 2011

my máme ještě jezevčíka.. zrovná hárá. večra jsem metlou ze dvora hnala dva čokly.. hrůza.. myslela jsem pak, že čuba chrní v pelechu, ale najdenou přiběhla zvenku a byla nějaká mokrá...brrrr.. teda jestli budem těhotný obě, tak mně trefí. je jí 9 let, nikdy štěňata neměla a ti psi nejsou žádní drobci, musela by pod kudlu a to nejlépe v půli březosti, v podstatě potrat, porod by jí zabil, i císař

miky
2. zář 2011

@mihaji tedy, tak to chování té prodavačky je opravdu až neuvěřitelné a jestli to byla opravdu ještě ke všemu majitelka.....nechápu 😠 No vidíš, však jsme ti říkali, že ovulka dorazí a je to tady 😉 , tak teď držet palce, aby vše dopadlo, tak jak má a byl z toho mimísek 🙂

alisi001
2. zář 2011

@mihaji buldočka a druhej je yorkšír s bišonkem 😀

mihaji
2. zář 2011

@kammka Ježiš, tak budu držet palce, ať z toho nic není 😒 . Ono je nejlepší ty zvířátka dát vykastrovat, když nechcete do chovu, pak mají klid oni i vy.

miky
2. zář 2011

@alisi001 tedy, tak ten tvůj grafík je fak šílenost 😀 , ale řekla bych, že teď to konečně vypadá na tu ovu, takže podle mě super a držím rovněž pěsti 😉

miky
2. zář 2011

@alisi001 jůůůůů to jsou krásní pejskové! My máme doma také yoršíří miminko, tedy maminka je jorkšírka a tatínek čívava s kníračem 😀

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 Jééé, ti jsou krásní. Hlavně z buldočků jsem poslední dobou nějaká hotová a to se mi dřív nějak extra nelíbili. Oni jsou tak "oškliví", až jsou krásní. A chrochtají jako malinký prasátka 😀
Až budu doma, hodím vám sem fotky těch našich "obludek" na ukázku.

alisi001
2. zář 2011

@kammka náše se taky hárá jedna přestala a druhá začala a to máme na dvoře ještě psa dalmatyna tak že taky hlídání jinak štěnata už jsme měli bylo jich 7 a málem to taky nepřežila ted už je moc stará má 9 let a další by taky nezvládla

alisi001
2. zář 2011

@mihaji děsně chrápou je to horší jak chlap 😀

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 Já musím spát se špuntama i kvůli chlapovi 😀 a kočičky umějí taky občas pěkně zařezávat. I když na buldočka asi nemají.

alisi001
2. zář 2011

já už dalšího psa nechtěla ale toho malého jsem zachránila před utracením bylo mi ho líto 😉

alisi001
2. zář 2011

@mihaji no to nemaji 😀 na toho nemá ani muj manža 😀

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 Když jsem byla malá, tak jsme měli křížence pekinéze, takže taky placatej čumák a ten chrápal, až se okna otřásala. Chudák máma 😀

miky
2. zář 2011

@alisi001 prosím tě jak mohl někdo chtít takového krásného hafíka nechat utratit? To nechápu 😠

alisi001
2. zář 2011

@mihaji tak pekinéze chce manža a to mi tvrdí že ti nechrápou 😠 nic už žádnýho psa co chrápe 😀

alisi001
2. zář 2011

@miky měli jich 6 a už ho nikdo nechtěl tak říkali že ho utratí ☹ jenže mě ho bylo táááák líto že jsem si ho vzala domů aniž bych to manžovi řekla 😀 no a hned jak ji uviděl tak si ji zamiloval 😀 je to skoro jako se mnou 😀 😀 😀 😀

miky
2. zář 2011

@alisi001 zkrátka láska na první pohled v obou případech 😀