Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

verik19
7. zář 2011

Dobré ráno,
@kcvrcekz to je mi moc líto,ale lepší než aby jsi se trápila. ☹
Holky tak jsem si dělala test a bohužel jen /. ☹ jinak graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/verik19/graf.... Tak uvidíme co z toho bude.Přeji hezký den 🙂

anabella_lee
7. zář 2011

@kcvrcekz Teď to sice bolí ale přebolí to, co by jsi z takového chlapa měla. Jak už tady zaznělo, něco kočí proto aby něco hezkého začlo....takové věci se čtou sice momentálně špatně, ale věř že to bude dobré, soustřeď se jen sama na sebe, dělej co tě baví a klidně můžeš určo písnout i tak🙂Drž se!

anabella_lee
7. zář 2011

přeji pěkné ráno🙂

dinulka
7. zář 2011

Krásne sluníčkové dobré ráno všem 🙂

alisi001
7. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

mishule12.................55DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................45DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................40DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................37DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................37DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................36DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................35DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................34DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................34DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
mihaji.............................28 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 27DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................27DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 26DC
galigula .........................26DC
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .25DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................24DC
melliss...........................23DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............22DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................21DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................21DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................21 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................20DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................19DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................17DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................17 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................17 DC
alisi001..................... .....16DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................16DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................15 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................13 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................12DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................12DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................12DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................12DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................12 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................11DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....10DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................10 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................8DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..7DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........7DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................7 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................6DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................4DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................3DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..2DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................2DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................2DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................2 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let

alisi001
7. zář 2011

dobré ránko holky dnes takto už mi to tak neskáče 😀 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

alisi001
7. zář 2011

@verik19 vypadá to dobře dnes jsi teprve 9 DPO a to se ti nemusí ještě nic ukázat skus testnout v sobotu nebo v neděli a uvidíš že tam budou // 😀

alisi001
7. zář 2011

@nini19 ahoj vítej už jsi v tabulce díky za info tak by to měla hlásit každá 😀 😀

@mischako ahoj vítej kolikáty jsi DC jaké bereš vitamíny jméno a věk

kcvrcekz
7. zář 2011

@ mihaji to focení určo zvládneš nebuď s toho nervozní a moooc držím pěstičky ať výjde //..Ale zatím potichoučku..🙂

verik19
7. zář 2011

@alisi001 děkuju za podporu 🙂 v tvém grafu aby se člověk taky vyznal! 😀 Nahoru,dolu,nahoru ,dolu 😒

alisi001
7. zář 2011

@verik19 přesně ale zdá se mi že to skákání pomalinku ustává 😀 třeba už jen vyskočí nahoru a zustane tam 😉

kcvrcekz
7. zář 2011

Tak vám nevím, zda tu s vámi ještě můžu prndat když už nejsem snažilka...? 😒 Hooolky já vám tak přeju aby vám to všem vyšlo co nejdřív...🙂

verik19
7. zář 2011

@alisi001 to by bylo fajn 🙂 Tak šup nahoru!!!!! 🙂

verik19
7. zář 2011

@kcvrcekz jasně,že můžeš!

mihaji
7. zář 2011

@kcvrcekz Děkuju, snad to dobře dopadne, docela se na to i těším, tak snad bude kamarádka s výsledkem spokojená.
Jo a buď tady s námi dál . 🙂

alisi001
7. zář 2011

@kcvrcekz nemůžeš - MUSÍŠ 😀

alisi001
7. zář 2011

@verik19 kdyby to tak šlo ovlivnit tak jse nahoře už dávno 😀 😀

verik19
7. zář 2011

@alisi001 😀 😀 😀

miky
7. zář 2011

@mihaji podle mě MS tedy určo už nedorazí, dyť ten tvůj grafík je naprosto ukázkový!

mihaji
7. zář 2011

@miky Kéž bys měla pravdu 🙂 . Jsem napnutá jak struna. I když se přiznám, že ve mě trochu hlodají i obavy.

alisi001
7. zář 2011

@miky a co ta jak jsi na tom s grafem 😉

miky
7. zář 2011

Dobré ránko 😉 tak u nás dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47, tak uvidíme co z toho bude. Když vydržím dopoledne nepít, tak zkusím ještě ovu testík i dneska 🤐

alisi001
7. zář 2011

@miky tak a ted už jen nahoru 🙂
holky ani nevíte jak vám ty vaše grafy závidím jestli se ovu dostaví a udržím se nahoře tak budu štastná jak blech a 😀

mihaji
7. zář 2011

@miky Tak na tvůj graf se tu bohužel nekouknu, mám to zablokované. Jinak já, když jsem si minule dělala ten poslední testík, tak jsem předtím zapomněla nepít (pila jsem tedy míň, ale napila jsem se) a čárečka se mi taky ukázala.

@alisi001 Ani nevíš jak moc bych ti to přála. Držím palce.

elvis12
7. zář 2011

Ahoj holky! Tak jsem Vás dočetla. Všem nově // velká gratulace!
@kcvrcekz je mi líto, že to takhle dopadlo. Ale holky to píšou skvěle. teď to moc bolí, ale až to přebolí a ty potkáš toho správnýho chlapa, tak budeš ráda, že to takhle skončilo. Buď silná a určitě to brzo přebolí...

alisi001
7. zář 2011

@mihaji když už si myslím že je pokles před ovulkou tak druhej den se to zase celé rozháže je to fakt na nervy 😠 zjistila jsem že se stresuji ovulkou víc než těhu testama 😀 mám takové tušení že to tentokrát opět nevíjde MS byla divná skoro jen špinění z toho den normální tak nevím co bude dál včera jsem zase zašpinila většinou to mám při ovu ale testík negativní ☹

miky
7. zář 2011

@alisi001 já jsem se to teploměru snažila také ráno vysvětli, že ta teplota ode dneška bude už jenom stoupat a žádný pokles 😀

alisi001
7. zář 2011

@miky no já mu promlouvám do rtuti každej den a nic 😀

kcvrcekz
7. zář 2011

@elvis12 Děkuji moc...🙂 Musím to nějak přežít...

miky
7. zář 2011

@kcvrcekz ach jo, tak to je mi moc líto, že to takhle dopadlo ☹ . Ale jak píšou holky, nejspíšje dobře, že když se to mělo stát stalo se to teď a ne až po svatbě a po tom co byste měli mimíska. Určitě bude za čas zase dobře a nad takovou holkou jako jsi ty jistě čeká ve frontě min. 10 chlapů na každém prstu, takže si jenom vybrat 😉