Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

verik19
8. zář 2011

Přesně jak to píše @lucianas, ten kdo by za miminko dal i život tak má problémy a ten kdo ho nechce tak ho má.Znám několik případů z mého okolí ☹ Tohle je bohužel realita! ☹

ili08
8. zář 2011

@anabella_lee tak to má koník pěkný věk,23 to je fakt slušný.My měli v maštali kobylku která měla 25 let,byla strašně zlatá 🙂 Se zachraňováním toho máme hodně společného,teď jsem dokonce zachraňovala vosu ze skleničky z limonádou a když jsme jeli po dálnici a o přední skoo se nám rozplácl motýl tak jsem to málem ořvala...no no coment se mnou 🙂

@mihaji do jakého penzionu jedete?moc si to užíjte,já bych si to hned zopákla,Šumava je fakt nádherná 🙂

markitka
8. zář 2011

@lucianas Děkuju. Jedeme s kamarádkou na poznávací zájezd do Budapešti 🙂

meea
8. zář 2011

@lucianas
no tá holka čo tam bola predomnou mala iba // a doktor nevidel vôbec nič, takže čaká na výsledky krvi....(viem to len s rozprávania, lebo to bola kamarátka sestričky a sa o tom bavili v čakárni)
silno silno dúfam, že bude všetko ok a že to je len tento mesiac nejaké pozabudnuté.... :( to moje vajíčko zatúlané....

ili08
8. zář 2011

@kcvrcekz tak jsem tady z toho pochopila že to s přítelem asi neklaplo co?hlavu vzhůru,bude líp a moc ti přeju za nějaký čas až se to zahojí nějakýho fajnýho chlapa který si tě bude vážit a nosit na rukou 😉 První měsíc asi bude katastrofa ale pak to bude už jen a jen lepší,tak se drž!

anabella_lee
8. zář 2011

@ili08 no má se čile k světu až na to že má nějakou alergii že mu něco oteče v krku a nemůže kousat, tak mu sekáme seno na 2 cm kousky aby se nežral a močíme řepné granule. Ale jiank je v pohodě tak čekáme co bude dál. Těžko se určije hranice kdy zachranuješ a kdy už týráš. Nerada bych ho držela jen proto abych byla spokojenaá že ho mám pořád. Když by mu bylo něco tak bych ho už netrápila a nechala uspat, boužel mě to jednou čeká☹
No já zachranila naposledy na vyjíždce kotě, které řvalo z řeky, ale nebylo vidět, tak sjem sesedla, mamča hlídala koně a já šla zachranovat😀
Nebo jsem kvůli kotěti zastavovala dopravu, nebot se krčilo na přerušované bílé čáře a kolem jezdily auta, tak mi mamča zastavila jak to šlo a ja opět zasahovala😀
Jo motýla jsem jednou lovila poloutopeného ze záchodu😀
No to bych mohla vyprávět taky plno příběhů 😀 I ježky jsem měli doma na přezimování syrotky jedny atd...

lucianas
8. zář 2011

@verik19 ... přesně, dost častá realita.

@markitka ... júúú, tak to závidím. to bude opravdu fajn. užijte si to. a hlavně, ať vyjde počasí, ať vám to neproprší.

@meea .... jj, bude to v pořádku. uvidíš, že se zadaří, ať už teď s opožděnou ovulkou, nebo v brzké budoucnosti!!!

meea
8. zář 2011

DAKUJEM DAKUJEM 🙂

kd23
8. zář 2011

@lucianas No jo, manželův koníček, kterému jsem taky neodolala 😀 V červnu jsme tam byli a ještě na konci září chceme jet znovu a třeba se vrátit na ve třech, snad nás tak motorka uveze 😀

markitka
8. zář 2011

@lucianas Děkuju, čeká nás i plavba lodí, takže musí být hezky..
Škoda, že nejedu s manžou,mohli jsme snažilkovat 😀 Ale my si to vynahradíme 🙂

markitka
8. zář 2011

@kd23 Je to hezký koníček, i když trochu nebezpečný 🙂 Kamarádka s přítelem taky jezdí 🙂

ili08
8. zář 2011

@anabella_lee no my když byly se ségrou malé tak jsme měly ve sklepě laboratorní krysy které někdo vyhodil-to byl skandál když to prasklo 🙂 Jinak máš pravdu s tím zachraňováním a týráním-já se taky děsím dne kdy budu muset Sendyho nechat uspat,naštěstí je to ještě mlaďoch tak snad to ještě nějaký čas potrvá..

ili08
8. zář 2011

@alisi001 tak my jsme taky z Moravy i když ne z jížní ale spíše jiho-východní.Miluju své rodné město a stěhovat bych se asi nemohla,ale ta Šumava v Čechách byla tak skvělá že bych nad tím snad i uvažovala 🙂 Jenom velké mínus pro mě je ta děsná zima-zimu nemám ráda tak to byl jediný problém,ráno sjme tam chodili v mikině a bundě a když jsme dojeli domů tak bylo na tričko 🙂

mochenkaa
8. zář 2011

tak praktikantka odešla, takže jsem zpět 😀

@alisi001 kéž bys měla pravdu a ovu přišla, ta tvoje dojde taky a snad nebude tak dlouho trucovat jako minule 😉
@anabella_lee on není vyloženě kazišuk 😀 včera sice ležel s náma v posteli i při * ale jak se mu zdálo že se moc hýbeme tak se uklidil do bezpečí M na papuče 😀 ale po * si ho M stejně znovu narval do postele 😠 a pak spolu spali skoro do rána oba hlavama na polštáři... ještě že mě zase nevystrnaďovali z mojí půlky postele 😀
@meea třeba se jen posunul cyklus a vajíčko si dává na čas 😉

jinak vám musím říct jak miluju když se chlap chová jako puboš 😖 včera dělal blbosti a udělal mi cucfleka na krku 🙄 (ví že mi to vadilo vždycky) a vítězoslavně hlásí že za dalších 10 - 15 let mi udělá zase... a že si to musí zapsat ať na to nezapomene 😝 . Nevím jestli mám být naštvaná za modřinu na krku nebo být ráda mi chce i po x letech projevovat lásku jako na začátku 😅 (kdysi to udělal jednou, já pak zatrhla takové blbosti 😀 )

markitka
8. zář 2011

@mochenkaa Tak modřina se dá zamaskovat 🙂 Je to hezké, že projevuje lásku, ale jinak by to bylo asi lepší 😀

mochenkaa
8. zář 2011

@markitka to by určitě bylo lepší jinak 😀 teď si připadám jak patnáctka 😅 natěstí ta modřina není velká tak šla schovat ale aj tak... (smajl vrtící hlavou). A to tvrdí že je dospělý 😀

markitka
8. zář 2011

@mochenkaa 😀 😀 😀 😀 Občas se chlapi chovají jak puberťáci... 😀

alisi001
8. zář 2011

@mochenkaa no podle mě není žádnej chlap dospělej ten muj si třeba včera hrál se synovcem a vzal mu autíčko malej ho chtěl zpatky a začili se o něj hádat 😀 slyšela jsem jen moje autí moje autí ? ale ted si s nim hraju já! nééééééééééé moje autíííííííííí blééééééééééééééééééééééééé no komedie 😅

mihaji
8. zář 2011

@lucianas No uvidíme příště, snad si s náma osud nějak nepohraje a zadaří se. 🙂

mihaji
8. zář 2011

@ili08 Jedeme na Andělský dvůr, mají tam spoustu zvířátek, tak se těším.

@mochenkaa To je tak hezké 🙂 , myslím, že i za tu modřinu to stojí. 😉

mochenkaa
8. zář 2011

@alisi001 😀 😀 víš, já jsem v práci a nemůžu se smát nahlas 😀 😀 ale chlámu se tu jak praštěná. Uplně živě jsem si kluky představila s tím autíčkem 😀 no, budeš mít potom veselo 😀

alisi001
8. zář 2011

@mochenkaa toho se právě bojím 😀 každou chvilku se o něco hádají a manžovi se to strašně líbí když se malej vzteká nedávno mu říká ukradnu ti nos a malej že ne tak mu na něj jen šáhl a v ten moment malej běhal po baráku a brečel že chce nos spatky a když mu řekl že mu ho nevrátí tak ten hajzlík přiběhl ke mě a normálně mě kopl do nohy a řval nos nos jako kdybych za to mohla já ( asi si v duchu říkal at mi ten blbec vrátí můj nosánek nebo tě kopnu ještě jednou ) 😀 tak jsem to musela uklidnit 😉

mochenkaa
8. zář 2011

@alisi001 tak říkej si, že to dělá proto že to není vaše dítě. Snad vlastní nebude tak zlobit 😉

alisi001
8. zář 2011

@mochenkaa právě aby to nebylo ještě horší 😀

alisi001
8. zář 2011

proto si přeju víc holčičku té sned panenky brát nebude 😀 😀 😀

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 Aby ses nedivila 😀 .Taky bych si přála víc holčičku, u druhého by mi to pak už bylo jedno. Ale hlavně, aby se povedlo nějaké a hlavně bylo zdravé.

mochenkaa
8. zář 2011

@alisi001 teď si to po sobě čtu a je to myšleno jako - snad tvůj manžel nebude tak moc zlobit vlastní dítě. 😀
tu holčičku plně chápu. U M v rodině kluci nosí mamince zvířátka kterých se mamka bojí 😝 holčičky nikdy nic takového nedělaly. Takže to prostě musí být holka 😀 😀

markitka
8. zář 2011

Švagr čekají holčičku, u nás to prý bude kluk...Je mi asi jedno, co to bude..i když holek je v naší rodině nějak moc..vlastně jen samé holky...tak by bylo príma, kdyby my jsme měli prvního kluka 😀 😀 😀 Ale to nejdůl. je zdraví...

alisi001
8. zář 2011

tak holky já se jdu vrhnout do uklidu at to mám už dneska z krku moc se mi teda nechce ale musím nikdo jinej to neudělá 😅 dokonce jsem si zatopila v krbu je mi dneska nějaká zima
😉

alisi001
8. zář 2011

joo holky která z vás má facebook 🙂 někdy na pokec 😉