Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
9. zář 2011

@alisi001 Kolikrát máš OVU za cyklus? 🙂

alisi001
9. zář 2011

@kd23 jednou 😒 já to beru až podle teploty ty ovu testy hned po MS byli nějaký zblblý že ukázali ovulku 😠 jsem na to zvědavá jestli zjistím že mám ovu podle teploty a testy budou negativní tak se na ovu testy vykašlu a bude to 😠

mochenkaa
9. zář 2011

@alisi001 snad ti konečně jde 😉 vypadá to nadějně 😉
já ležím pod peřinou na gauči a čumím na kriminálky. Ani dnes nevařím 😅

kd23
9. zář 2011

@alisi001 Tak to mi pak dej vědět. V tom případě bych byla klidná, protože podle testů jsem ji neměla vůbec ☹

kd23
9. zář 2011

@kd23 Ty se máš! Já ještě v práci, ale těším se na večer. Budeme dělat buřty! Snad to nebudou letos poslední buřty a na konci měsíce bude i babí léto 🙂

alisi001
9. zář 2011

@kd23 taky se obávám testy mají určitou citlivost na LH a co když mám ovulku ale toho LH nemám tolik aby mi to test ukázal 😖

kd23
9. zář 2011

@alisi001 Tohle mě taky napadlo, když jsem si dělala 10.test..... 🙂 Nevím ☹

alisi001
9. zář 2011

@kd23 no stát se může všechno ale že by jsme byli dvě z mnoha 😀 kterým to test neukáže 😉 nechám se překvapit počkám do toho 28 DC a uvidím to většinou ovu dorazí a pak ti písnu 😉 a jestli je to tak tak se picnu tolik peněz za ovu testy a oni by na mě nefungovali 😀

kd23
9. zář 2011

Tak pozor, teď mě začalo hodně bolet v podbřišku... Ale jako fest... ☹ 27DC ☹

alisi001
9. zář 2011

@kd23 co tím chceš naznačit snad né že se blíží MS 😉 nebo ovu 😀

kd23
9. zář 2011

OVU asi ne... spíš MS, podle HA to padlo vždy na neděli, tak uvidím, kdy to bude teď.... Těhu to asi nebude.... ☹

alisi001
9. zář 2011

@kd23

mochenkaa
9. zář 2011

@kd23 ☹ ale když by to byla ms, tak aspoň víš že se tělo probouzí 😉

lovelylady
9. zář 2011

@dilemma gratuluju, to je super zpráva.

lovelylady
9. zář 2011

Ahojky holky, mam 13DC, včera byla hvězdička 😀
..mam delší cyklus 31-33 dní, žádné příznaky ovu na sobě necítím...myslíte že mam testovat ovu testy nebo ještě počkat?? 😕

kd23
9. zář 2011

@lovelylady @lovelylady No pokud máš MS 4 dny, tak bys podle téhle kalkulačky http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=13148... měla testovat od pondělka nebo úterka....

lovelylady
9. zář 2011

@kd23 děkuju moc, MS mam teď kolem 6 dní, s HA jsem měla jen 4, podle toho co tady čtu si říkám jestli tu ovulaci vůbec mam šanci zjistit.. 😀
příznaky ovu teda jsem na sobě nepozorovala nikdy, od 17 jsme brala HA nonstop, takže to žádná ovulace nebyla, a do 17 jsem se nesledovala, to mě otěhotnění jaksi nebralo. No a po vysazení HA ( mám vysazeno od dubna) mam tu mrchu takovou slabou, a ovulaci jsem pozorovala podle hlenu a pocitů - zatím, a vysledovala jsem teda velký kulový 😀

esila
9. zář 2011

@alisi001
@kd23 mne tie ovu testy zafungovali minuly mesiac (ukazali ako ukazoval aj kalendar na nete - 14 dni pred MS, teplotu si nemeriam). Tak tento mesiac od dnes skusam znovu testy a mali by ukazat bud zajtra alebo pozajtra, tak uvidim a dam vediet.

blazu
9. zář 2011

ahoj holky, dnes jsem do večera v práci, tak nestíhám dočítat....@dilema:moc gratuluju !! 🙂, @morchenka, @lusianas na Mužích v naději a bylo to super 🙂

kd23
9. zář 2011

@esila Tak to ráda slyším, že fungovaly 🙂 Snad mi budou už fungovat další měsíc!

Všem holky přeji krásný víkend!!! Tak v pondělí dám zprávu, co nového 🙂 Pa

kd23
9. zář 2011

Juuu. To už jsme na 200 stránce !!! Teda my jedeme 😀 KRÁSNÝ VÍKEND, HOLKY!

kcvrcekz
9. zář 2011

@dilemma Taky moc gratuluju..🙂

ili08
9. zář 2011

Tak krev dopadla dobře ale hořčík ještě pořád musí baštit..
Vím že se to tu už někde psalo ale nechce se mi to hledat,co v případě těhotenství nejíst?Pamatuju si jen plísňové sýry...A po jak dlouhé době od početí jde rozpoznat na testu zda se zadařilo?

baptisia
9. zář 2011

@alisi001
@kd23 Ahoj holky...já mám ovu testy zase pozitivní pořád celý cyklus i při ms(ze zvědavosti jsem to zkusila)...takže si z toho nic nedělejte 😀

mischako
9. zář 2011

@baptisia jako obě čárky stejně silný?? tak to je síla....

markitka
9. zář 2011

Ahoj snažilky kecalky 🙂
Hlásím, že jsem před chvílí dorazila domů..včera jsem se zbalila a jela s manžou ke kamarádce (já jen na noc) poňuchňat si měsíční miminko 🙂 Matyášek je úžasnej, roztomilej a hrooozně hodnej. Vůbec nepláče 🙂 Já chci takyyyyyy!!!!!!!! 😀
Ani vás nestihnu dočísti, musím jít nakrmit tu naši dravou zvěř, zabalit si, najíst se, vykoupat a vyjíždíme v 1:20 h. Má být krásně, těším se moc 🙂

alisi001
9. zář 2011

@baptisia uplně pozitivní nebo je ta testovaci čárka slabší 😕

mischako
9. zář 2011

@alisi001 taky máš pocit, že někdo bere výsledek stejně jako na těhotenském???

Holky měli ste někdo teplotu kolem 37 po vysazení, ještě mám návaly horka a na zvracení, nevím jestli to souvisí s vysazením, nebo co to je, ale už se mi i motá hlava

alisi001
9. zář 2011

@mischako podle mě je blbost aby byli testy pořát pozitivní 😨 já tam mám taky pořád čárku ale slabou občas trošku zesílí ale není to pozitivni 😉

mischako
9. zář 2011

@alisi001 já zase chytla jen ducha a po 2 dnech už vůbec nic a nic a nic, takže ani nevím, jestli nějaká OVU byla 😒