Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

danda81
13. zář 2011

@miky dobré ráno, dneska jsem si to taky říkala po změření 😒 je to tak na hranici, že tomu moc nedávám.

kcvrcekz
13. zář 2011

@miky Přidávám se k alisi, jen samé dobé zprávičky...🙂

mihaji
13. zář 2011

@miky Taky přeju jen dobré zprávy, ať už jde o cokoliv.

anabella_lee
13. zář 2011

@miky také držím pěsti, at už je jen a jen líp🙂

danda81
13. zář 2011

@miky taky držím palce 😉

mochenkaa
13. zář 2011

dobré ráno dámy, já dneska žádný vzestup
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

@miky snad už jste si špatné zprávy vybrali

ili08
13. zář 2011

@miky sice nevím co vám řekli ale držím palce ať už to jsou od teď jen samé dobré zprávy,moc ti přeju aby jsi byla zase šťastná 😔

ili08
13. zář 2011

@mochenkaa co v tom grafu znamenají ty červené tečky?

kd23
13. zář 2011

Ahoj holky, všem přeji pěkné úterý 🙂
@miky Veřím, že ať jste tam jeli a čekali cokoli, stejně vás to zasáhlo. Držte se! Moc na vás myslíme! Je těžké vracet se ve vzpomínkách a pokud vám naznačili nějaká "kdyby", zkuste se zaměřit na budoucí miminko... Barunka už vám ho vyhlíží !!! 🙂

mochenkaa
13. zář 2011

@ili08 dny. pod hvězdičkou jsou taky ty tečky 😉

alisi001
13. zář 2011

@mochenkaa 😀 pod těma hvězdičkama ty tečky nejdou vidět 😀 😀 😀

mochenkaa
13. zář 2011

@alisi001 no šak jsou zakryté hvězdičkama 😀

alisi001
13. zář 2011

@mochenkaa já vím 😀 jen jsem zrovna koukala na muj gryf a počítala tečky 😀 😀 😀 😀 😀

ili08
13. zář 2011

@mochenkaa takže to jsou jednotlivé dny?já přemýšlím že od příštího měsíce asi začnu měřit BT.
Jaký používáte teploměr?

mochenkaa
13. zář 2011

@alisi001 😅 😅 jsme břídilové 😀 na vás nemáme ani omylem 😅 😀

alisi001
13. zář 2011

@ili08 já rtuťový 🙂

mochenkaa
13. zář 2011

@ili08 ano, jednotlivé dny. Pokud bych si neznačila sex, tak tam nebudou hvězdičky ale jen ty červené tečky. Já používám klasický rtuťový teploměr (střežím ho jako oko v hlavě protože už se nedá koupit), zkoušela jsem klasickou digitálku ale byl tam moc velký rozdíl teplot..

alisi001
13. zář 2011

@mochenkaa no neboj myslím si že příští měsíc na tom budu stejně jako ty 😀

kd23
13. zář 2011

Jinak jsem včera po příchodu z práce objevila hleník-úplný bílek, takže ovulka fakt o víkendu asi byla. Jeden testík slabá čárka a druhá trošku silnější. Jak psala @ili08, buď se tělo probouzí za HA, nebo nějaká hodně opožděná ovulka... V pátek hvězdička proběhla, tak třeba jsme se trefili... Uvidím, jestli MS přijde nebo ne... Teď mám takové čekací období... ☹ Buď přijde MS, nebo půjdu na vyvolávačku, nebo objevím //... To nejlepší nakonec přece 🙂

ili08
13. zář 2011

@alisi001 u něho to trvá ale aspoň těch 5 minut ne? já přemýšlím že vletím do lékárny a koupím digitální,kolik to tak stojí?Jeden máme doma ale vzhledem k tomu kam to budu strkat raději koupím nový 😀

alisi001
13. zář 2011

@mochenkaa tady jde ještě v poho koupit 🙂

alisi001
13. zář 2011

@ili08 přesně má se měřit minimálně 5 minut 😉

ili08
13. zář 2011

@kd23 no já věřím že už brzo objevíš // 🙂 a to myslím fakt vážně!

mochenkaa
13. zář 2011

@alisi001 já už minule měla problém ho sehnat
@kd23 tak držím palce aby jste se trefili
@ili08 jo, 5 minut. Jak mi zazvoní budík a dám si teploměr, tak budík dám na 5 minut dospat a než se změří teplota tak mám čas se probrat 🙂

dilemma
13. zář 2011

Ahooooj holky🙂

To me mrzi ze se k nam nepridlala dalsi tehule:( ale tak snad tomu nedate moc casu a zapisete se taky uz konecne mela bych z vas silenou radot🙂

@alisi001 jesti muzes dopises mi tam GS Mamavit zacla sjme uzivat vytaminy dekuji🙂

Holjky a co s temi 61dc a podobne????????????? 😖

dilemma
13. zář 2011

@kd23 ahojjjj kocko moje🙂 tak ja doufam ze obevis // bez debat🙂 a ms neprijde j eto potvora a ted se ti stoprocentne vyhne🙂 budu tomu veriot a drzet pesti🙂

ili08
13. zář 2011

@mochenkaa no já přemýšlím že bych si teplotu měřila kolem páté ráno když jde Paťa do práce,pak stejně chodím skoro vždycky na záchod...a pak můžu ještě zadřímnout 🙂 až mi dojde brigádnice tak zkusím vletět do lékárny...

alisi001
13. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................61 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................51DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................46DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................43DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................43DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................41DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................40DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................33DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 32DC
galigula .........................32DC
kd23.............................. .31DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................30DC
melliss...........................29DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................29 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............28DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................27DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................27DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................27DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................26DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................25DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................23DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................23DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................23DC
alisi001..................... .....22DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................22DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................21 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................19DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................18DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................18DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................18DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................18DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................18DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................17DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....16DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................16 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................14DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................13DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........13DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................13DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................12DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................10DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................9DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..8DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................8DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................8DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................8DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................7DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................6DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................5DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 3DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let

mochenkaa
13. zář 2011

@ili08 mě by to třeba probralo takže měřím jak vstávám do práce. Tak kup teploměr a přidej se k nám 😉 😀

ili08
13. zář 2011

@mochenkaa jj,ale nevím jestli začít hned nebo počkat na další cyklus...