Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
14. zář 2011

@miky myslím že to nebude zachumláním 😉

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 Jo aha, tak to jo. Já mám právě utrogestan. S clostylbegytem mě taky strašil, tak jsem zvědavá, co tentokrát vyfasuju. Jak jsi ten clostylbegyt snášela? Četla jsem, že to je docela hnus. Jinak mi dal i Metformin a zatím se mi daří spíš hubnout (asi i kvůli němu) i přes tu listovku a hormony, tak snad to tak půjde dál.

alisi001
14. zář 2011

@mihaji snašela jsem to dobře až na to přibírání 😀

miky
14. zář 2011

@alisi001 no uvidíme co se z toho vyklube 😉 Jenom by mě zajímalo kdy by měla přijít tenhle měsíc MS. Protože minulý cyklus byla ovu 26DC a mrcha přišla 35DC no a tentokrát byla MS už 21DC, tak uvidíme co si na mě tentokrát moje tělíčko připraví 😉

JInak včera jsem volala do toho Gennetu a jsme objednaní na příští středu na 16hod.

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 Tak snad to bude v pohodě. Mně napadlo, že to jak mi bylo před MS blbě, mohlo být klidně tím utrogestanem.

hankamamka
14. zář 2011

ďakujem ... je super, že tu ste ...

alisi001
14. zář 2011

@miky tentokrám už MS nedorazí 😉 prostě už nesmí řekly jsme že září to jistí 😀
jinak ve středu budu držet palečky

mihaji
14. zář 2011

@miky Ty máš ty cykly taky zajímavé. Třeba ale MS opravdu nepřijde, to by bylo moc fajn. A palečky držím taky, moc moc. 😉

kcvrcekz
14. zář 2011

@mischako Juj tak to je mi líto určitě tady s náma buď ono se to zlepší a pak budeš určo zase snažilka..🙂

kcvrcekz
14. zář 2011

@hankamamka Ahojky opravdu nesmutni, já když jsem vysadila HA tak jsem měla DC tak jednou 28 pak 31 a nakonec i 24..Teď můžu říct, že jsem se ustálila na 28-29..Uvidíš, že to bude v pohodě a pokud to nevyšlo teď výjde to příště..🙂 😉

miky
14. zář 2011

@mihaji taky jsem se divila, že tentokrát byla ovu, tak brzy, ale jak řekla bych, že je možné to, že si teprve těho zvyká. Tohle byl teprve druhý regulérní cyklus po tom co jsme museli ukončit kojení no a během kojení jsem byla bez MS což byla taková paráda 😀 😀

miky
14. zář 2011

@alisi001 no, když by to klaplo, tak by to byla paráda! nebudu říkat, že ne 😎 , ale já jsem prostě byla vždycky spíš takový pesimista a teď vůbec.....říkám si prostě jestli máme nárok být vůbec ještě někdy šťastní. Ale vím, že pokud se máme ještě někdy nějakého mimi dočkat, tak nám ho Baruška v ten pravý čas pošle a bude na něj určitě dávat pozor, dyť to bude jeho nebo její velká sestřička 😉

kcvrcekz
14. zář 2011

Ahojky holky tak jsem vás konečně dočetla...Musela jsem odběhnout pro snídani našim technikům a jsem tu...🙂 jinak @miki držím pěstičky...🙂 @alisi001 bylo by fajn kdyby to byla ovul...
Jinak holky nevím co to je jestli změny počasí, ale krutě mě bolí v kříži, přesně tak jak když mám dostat MS i podbřišek mě bobolívá, je to nějaký divný....☹ Prostě úplně jak kdybych měla dostat MS a přitom mám času habaděj..Tak vám nevím co to je...☹
Jinak vám přeji pěkný den....🙂

alisi001
14. zář 2011

@miky přesně 😉 kdo si počká ten se dočká zrovna včera jsem se bavila s manžou o mimi a o snaženíčku je toho názoru že ted to klapne dokonce mi po sexíku dává polštář pod zadek prej aby se tam ty mršky udržely ale to že mě bolijou záda to už ho nezajímá prej musím taky něco vytrpět 😀 prostě to mimi chce čím dál víc a udělá pro to cokoliv tak jsem mu ze srandy řekla že pokud to ted nevyjde tak co kdyby příští měsíc bylo snaženíčko každej den a ten můj pakoš 😀 s tím souhlasí 😖

alisi001
14. zář 2011

@kcvrcekz snad 😉 to ovu bude 😀

miky
14. zář 2011

@alisi001 tedy, manžílek by si opravdu zasloužil metál za výdrž! To je až obdivuhodný taková energie! Ale zase říkají, že každý den není taky dobře, ale teď co si vybrat....taky mi přijde v době, když vím, že mám ovu ob den málo a říkám si, že přeci nějaká ta spermijka tam musela za těch 24hod. dozrát 😀 😀

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 Teda, manžel by si opravdu zasloužil metál. By měl tomu udělat školení. 😀 Jsem zvědavá, jak dopadnu tenhle měsíc.

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 Ty jo tak to máš snažení i za mě..🙂

alisi001
14. zář 2011

@miky
@mihaji
@kcvrcekz
no taky jsem to řekla jen ze srandy 😀 v žádným případě to nepodstoupím 😨 je pravda že i když je utahanej tak na sexík prej ještě nějakou energii najde 😒 což u mě se to říct nedá 😀

alisi001
14. zář 2011

u nás je tak sexík min 14 x a max 18 x za měsíc 😖 což si myslím že to není ani málo ani moc 😎

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 No je fakt dobrej, obdivuju ho a tiše závidím.

alisi001
14. zář 2011

@mihaji myslím že není co závidět kdyby jste se snažili tak dlouho jak mi tak by jste na tom byli stejně 😀 to by pro to vaši manžové udělali taky maximum 😉

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 No tak to se přidávám k @mihaji klobouk dolů pře manžou....Řekla bych že je to pěkná vyjímka..🙂

stares
14. zář 2011

Tak dnes 1DC 😠 🙂

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 Já mám spíš pocit, že by můj manžel rezignoval a přestal se snažit úplně 😒 . A nenavrhovali vám zkusit umělé oplodnění, když se snažíte už tak dlouho?

alisi001
14. zář 2011

třeba moje kámoška si stěžuje když to má 1x do měsíce a když to má 10x tak si taky stěžuje že už je to moc 😖 tak já nevím 😕 😀

alisi001
14. zář 2011

@mihaji to už máme 3x za sebou a bezůspěšně ☹

alisi001
14. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................62 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................52DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................47DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................44DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................44DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................42DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................41DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................34DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 33DC
galigula .........................33DC
kd23.............................. .32DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................31DC
melliss...........................30DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................30 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............29DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................28DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
pejullka............................28DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................27DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................26DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................25 DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................24DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................24DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................24DC
alisi001..................... .....23DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................23DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................22 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................20DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................19DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................19DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................19DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................19DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................19DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................18DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....17DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................17 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................15DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................14DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........14DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................14DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................13DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................11DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................10DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..9DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................9DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................9DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................9DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................8DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................7DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................6DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 4DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares..............................1DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 Ty jo a co nějaká další možnost? Je? Nebo co vám řekl doktor?

miky
14. zář 2011

@stares 😨 cože? To není možný, já byla opravdu snad i na 200% přesvědčená, že je to u tebe jasné těhu