Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
15. zář 2011

@mihaji Jojo, dělal mi vnitřní ultrazvuk a zjistil, že ty vaječníky vůbec nefungujou ☹

alisi001
15. zář 2011

@leeena_4 jo jo já ji vedu jsem jejich tabulátor 😀 😀 😀

mihaji
15. zář 2011

@kd23 Aha, tak to mně dělá ultrazvuk pokaždé a říká, že je vše v pořádku, tak to snad tak opravdu je. Budu ti moc držet palce. Jestli se nezadaří, tak mě to bude čekat taky.

leeena_4
15. zář 2011

@alisi001 tak tabulátore, já bych se ráda přidala 😉

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji PCO by z utz určitě poznali 😉

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 No mně totiž pořád vrtá hlavou, proč mi hned navrhoval takovouhle operaci.

alisi001
15. zář 2011

@leeena_4 jméno věk kolikáty Dc jsi a jestli bereš nějaké vitamíny 😀

kd23
15. zář 2011

@leeena_4 , je mi jasné, že jsou i jiné léčby... Doktorovi důvěřuji, tak to neřeším. Chtěli bychom letní mimi, tak snad to bude rychlejší než jiná léčba... 🙂 Jen se mi nechce pod tu narkozu ☹

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji Protože málokterý doktor ví pořádně o všech metodách PCO. Je to docela složité přijít tomu na kloub. Já se pídila u několika doktorů a jestli můžu poradit, řekni si o clostilbegyt a utrogestan. (Clostík na ovulaci a utroš na to, aby hezky rostla sliznice a přišla ms) 😉. Určitě je spoustu způsobů, co jde zkusit před laparkou 😉. Dobré je taky vyšetření na endokrinologii, tam se může zjistit, co to PCO způsobuje 😉.

@alisi001 Je to se mnou trošku složitější. Jsem 21 dní po revizi 🙂 a beru mamavit

leeena_4
15. zář 2011

@kd23 pokud s tím vnitřeně souhlasíš s tímhle postupem, tak je to v pořádku a přeju jen hodně štěstí. Mě už je dávno jedno, kdy se miminko narodí. 🙂

alisi001
15. zář 2011

@leeena_4 to je mi líto ☹ napiš mi ještě jméno a věk zařadím tě 😉

ili08
15. zář 2011

@mihaji tak to mě by vrtalo taky...já měla v poslední době tlaky v podbříšku ale to jsem ještě brala HA tak jsem tam byla docela často,dala mi ATB ale nezabralo to tak jsem šla znovu a byl tam záskok-řekla mi že to může být tou endoškou a napsala dr.do poznámek že doporučuje nasadit nějaké nové léky-to bych se pak možná mohla laparce vyhnout...No musím doufat že otěhotním a nic z toho nebudu potřebovat ale tenhle měsíc to teda moc nevypadá 😒
@leeena_4 vítej mezi náma snažilkama 😉

zana21
15. zář 2011

@ Ahojky Leni a prosím tě, jaká všechny vyšetření jste ppodstoupili? HP a spermiogram je asi samozřejmostí. Ještě něco?

zana21
15. zář 2011

@leeena_4 Píšu to sama sobě 🙂 Ahojky Leni a prosím tě, jaká všechny vyšetření jste ppodstoupili? HP a spermiogram je asi samozřejmostí. Ještě něco?

leeena_4
15. zář 2011

@ili08 děkuju 🙂
@alisi001 nojo, život je boj a člověku se každou tragédií srovnají priority a ikdyž hodně ztratí, tak i dost získá, ale to přichází později. Jmenuju se Lenka a ještě 14 dní mi je 28 🙂 děkuju

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 No ale já PCO nemám, nebo o tom ani nevím 😒. S MS ani ovulací už problém taky nemám. S MS jsem měla letos problém po svatbě, možná to bylo psychické. Na to mi dal utrogestan, který beru doteď. Ovulaci jsem normálně měla (akorát možná trochu později). A na endokrinologii se už léčím 🙂 .

leeena_4
15. zář 2011

@zana21 No, nejdřív HP a odběry krve, základní imunologie, manžel spermio a teď genetika.

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 Taky je mi to moc líto. ☹ Ale bude líp, neboj.

alisi001
15. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................63 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................53DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................48DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................45DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................45DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................43DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................42DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................35DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 34DC
galigula .........................34DC
sarinkac.........................32DC
melliss...........................31DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................31 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............30DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka............................29DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................28DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................27DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................26DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 .................................25DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................25DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................25DC
alisi001..................... .....24DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................24DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................23 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................21DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................20DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................20DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................20DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................20DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................20DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................19DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....18DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................18 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................16DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................15DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........15DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................15DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................14DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................12DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................11DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..10DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................10DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................10DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................10DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................9DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................8DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................7DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 5DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................2DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................1DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji promiň, to byla zpráva pro @kd23

mihaji
15. zář 2011

@ili08 NO v pondělí tam jdu zase na UTZ, tak se ho zeptám znovu, jestli je to fakt jen preventivně, nebo jestli tam je nějaký problém o kterém mi neřekl.

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 Jo ták 😀 No to neva, aspoň jsem se něco dozvěděla.

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji Děkuju, každým dnem je líp a líp.

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 To je dobře. Koukám, že máš na fotce pejska....je tvůj?

kd23
15. zář 2011

@leeena_4 Jak dlouho se to léčí jinak? Hormony a tak? Po té laparce bych prý měla hned otěhotnět a pak už se to prý nevrací... dík za odpověď.

leeena_4
15. zář 2011

@mihaji jojo, to je hodně stará fotka. To je moje první boxerka, když jsme si pro ní jeli. Dneska je jí 5 let a přibyla k ní i druhá, té je teď rok a půl, takže máme doma o zábavu postaráno. Taky máte psa?

leeena_4
15. zář 2011

@kd23 ani to není jisté, že se to "nevrátí". Někdy se to může těhotenstvím srovnat, ale nemusí. Jinak se to může léčit různě dlouho, to se nedá takhle říct. Ale můžu tě povzbudit, že mě na to přišli v únoru a v červnu jsem díky IUI otěhotněla.

mihaji
15. zář 2011

@leeena_4 My máme kočičky, ale mám ráda všechny zvířátka. Hodně děvčat tu má pejsky. Pochlubíš se nám nějakou fotečkou? A jak se holky jmenují?

ili08
15. zář 2011

@leeena_4 a chrápou? 😉

ili08
15. zář 2011

@mihaji určitě se zeptej,já bych na laparku kvůli prevenci nešla!