Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
17. zář 2011

@ili08 no slunečný den u nás není 😀 je tu hnusně a co se týče teploty tak jsem ji očekávala taky lepší ☹

ili08
17. zář 2011

@alisi001 tak to mě mrzí,u nás ráno když jsem vstávala do práce bylo zataženo ale už za hoďku se to rozškubalo a teď tu svítí pěkně sluníčko-a zima tu taky není...ale co z toho,stejně trčím v práci 😒 a navíc čekáme vedení ze štábu tak to dneska asi bude hodně náročné..

mochenkaa
17. zář 2011

Já se v tom už ztrácím. Dnes teplota stejná jako včera http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr... a FF mi přestavil ovu z 17 DC na 23 DC a jelikož jsem měla včera strašnou chuť na čokoládovou zmzlinu, kterou nejím tak jsem si udělala test. Ovu test čistě bílý, těhu test buď velmi slabý duch nebo výrobní čárka. 😒 (foceno mobilem)

Ok, vidím že na té fotce není vidět ani duch..

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa no ale tak je dobře že se teplota drží nahoře,ne?nic bych neházela do žita a testovala ještě v pondělí 😉 já myslím že to vypadá nadějně!

mochenkaa
17. zář 2011

@ili08 mě zmátl ten FF. A po zaschnutí to skoro zbělalo, teď už si nejsem ani trochu jistá že to tam je ☹ . Nechceš tam nechat na pár minut brigádnici samotnou a jít mi říct jestli tam NĚCO je? 😀 Každopádně v pondělí budu testovat 😉

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa bobe,brigádnice dojde až na jedenáct,teď jsem tu sama tak pokud to nebude pozdě tak se stavím jak půjdu do Billy,ju? Ale teplotka je furt nahoře tak to vypadá fakt nadějně,v pondělí už budou čárky určitě viditelnější

mochenkaa
17. zář 2011

@ili08 Ok, tak se stav 😀 snad do té doby nezmizí čárka uplně 😀 😀

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa brýle mám v autě ale budu to tak rengenovat že tam tu čárku prostě určitě uvidím 😀

mochenkaa
17. zář 2011

@ili08 😀

alisi001
17. zář 2011

@mochenkaa paráda ja toho ducha vidím 😀

mochenkaa
17. zář 2011

@alisi001 já už si tím nejsem jistá a furt tlemím na ten test přímo 😀 asi jsem tu čárku vykoukala 😅 😀 Každopádně jsem ještě víc zmatená než včera - že já si ten test dělala už teď 😕 - v pondělí budu vědět víc, ale to je ještě dalekooo ☹

alisi001
17. zář 2011

@mochenkaa uteče to rychle neboj a v pondělí už uvidíš krásny // 😀 držím palce 😉

alisi001
17. zář 2011

@mochenkaa taky už bych chtěla aspon ducha ale ted se ho nedočkám ☹

mochenkaa
17. zář 2011

@alisi001 jako já vím, že je ještě brzy, do ms stále ještě 5 dní, ale ta zmrlina mě zmátla. Všechno jsem schopná si vymyslet a přivolat, ale toto by mě fakt ani trochu nenapadlo. Snad tam v pondělí bude vidět víc než nic 😀 a jestli jo, tak od středy začnu prskat na všechny okolo (až ve středu má být ms tak proto až pak) 🙂

mochenkaa
17. zář 2011

@alisi001 Sama víš, že podle předchozích zkušeností je tvůj měsíc říjen 😀 ale snad nějakým zázrakem budou už v září 😉

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa
@alisi001 taky bych chtěla ten zázrak už tenhle měsíc ☹

ili08
17. zář 2011

@mochenkaa no a ty mě hezky poprskáš hned zítra bo se nám pak kříží směny a bůh ví kdy se zase uvidíme!! přes PC to moc nefunguje 🙂

mochenkaa
17. zář 2011

@ili08 já na tebe nechci prskat jen tak. Chci si být jistá že to má důvod po tobě prskat 😉

mochenkaa
17. zář 2011

asi jsem to fakt vykoukala ☹ teď už nevidím ani ducha. Zkusím v pondělí a uvidíme..

kucirlib
17. zář 2011

Holky, nedá mi to, musím vám sem napsat. Tento měsíc poporvé testuji a měřím. Dle teploty nic, ale dneska mi konečně poprvé ovu test ukázal krásnou dálnici. Sexovali jsme už včera večer a já pak jak blázen ležela s nohama nahoře snad deset minut, ale včera večer byl test jen s duchem. Myslíte, že vzhledem k tomu včerejšímu sexu máme další tulění mít už dneska večer nebo počkat na zítra na ráno. Já nevím, když teď před chvílí mi testík ovu ukázal pozitivní tzn. do 24 hodin by mělo dojít ke styku. Mám diagnózu PCO tak jsem ráda, že ovulku vůbec mám, tak proto sem tak nadšeně píšu. 😎

mochenkaa
17. zář 2011

@kucirlib gratuluju k ovu. Já bych určitě sexovala dnes večer. My hvězdičkovali 😀 3 dny před, den před a v den ovu a podle všeho se asi zadařilo 😨 víc budu vědět v pondělí. Tak to nepodceňte ať máš na konci září // 😉

kucirlib
17. zář 2011

@mochenkaa díky za radu, taky jsem si řikala že raději už dneska večer, aspon jsi mi to potvrdila. Jinak držím pěstičky ať vám to klapne a brzo to ukáže jasnou dálnici 😉

mochenkaa
17. zář 2011

@kucirlib díky. V pondělí snad už budou hezké // 🙂 Někde tady na fóru holky psaly, že se spermije nestíhají tvořit každý druhý den a že v každé náloži 😀 jsou nějaké funkční, tudíž radši jich mít víc 😀 😉

mochenkaa
17. zář 2011

nudím, nudím. Dnes vůbec žádní lidi 😒
Poslala jsem M koupit těhu test 😎 a prý když se ho prodavačka ptala jestli jedno nebo dvě balení tak vyhrkl dvě 😀 a prý bylo vidět jakou mají lékárníci/ce radost že takové zboží kupuje chlap 😀 . Jinak mi M řekl, že si myslí, že z toho něco bude protože se mu už pár dní zdám neklidná a nervózní (jenže to stejně tak může být tím, že CHCI aby to bylo těhu). Cérečky ať už je pondělí ☹

hankamamka
17. zář 2011

@mochenkaa jejej, gratulujem a tesim sa 🙂

mochenkaa
17. zář 2011

@hankamamka ještě není k čemu 🙂 v pondělí by už něco mělo být vidět. @ili08 sice říkala, že tu druhou / vidí, ale nevím jestli to neříkala jen ať mi udělá radost 😀 , protože já ji tam už jen tuším než vidím 😒

hankamamka
17. zář 2011

@mochenkaa hlavne, že si ju videla ty!

(aj ja chcem // !)

mochenkaa
17. zář 2011

@hankamamka viděla, ale jen ráno ☹ teď ani ťuk. Budeš mít // už čoskoro 😉

hankamamka
17. zář 2011

@mochenkaa ale bola! to je hlavne! nestras zbytocne, odpocivaj a v pondelok uz budu pekne silne ciarocky //. ja tomu verim!

kcvrcekz
17. zář 2011

@mochenkaa No tak to držím pěstičky ať jsou //🙂