Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

galigula
13. srp 2011

Je to normalni, ja pri prvnim mela takove az rezave bolesti, to se broucek uhnizduje, takze bud uplne v klidu a za ty bolesti bud rada 🙂

ili08
13. srp 2011

Holky některé jste teda fakt hodně mlaďunké 🙂 Já ve 23 jsem na mimi ani nepomyslela ale asi to každá máme jinak 🙂

@megy držím palce aby se to povedlo 🙂

megy
13. srp 2011

já jsem za ně moc ráda - asi se moc sleduju, ale to jen proto, že si to moc přeji 😀 a navíc - zdravotník se nezapře 😀

galigula
13. srp 2011

@ili08 🙂 Ja se vdavala ve 21 letech 😀 a porodila ve 24 🙂, no ale hlavne toho vubec nelituji. Ja mela takovou divocejsi pubertu, takze jsem se vyradila az az a navic, kdyz si me chtel konecne nekdo vzit, tak preci nebudu utikat 😀

miky
13. srp 2011

@mochenkaa mně volali, že už nemají, takže si myslím, že už také nemají a jenom ti zapomněli dát vědět

megy
13. srp 2011

já jsem jednou rozvedená po cca 7,5 letém vztahu - je mi 27 a už se těším na drobečka malého

ili08
13. srp 2011

@galigula 😀 😀 tak já taky byla hodně divoká ale spíš mě to mateřství moc nelákalo 😉 Děti jsem nikdy moc v lásce neměla ale jak člověk stárne tak mu něco chybí...a taky to určitě hodně nastartovala návštěva sestry s malým expertem 🙂 Manžel si ze mně pořád dělá srandu že si to ještě rozmyslím ale já jsem už pevně rozhodnutá.Chci miminko! 🙂

galigula
13. srp 2011

@megy Tak my mame prave ten krizovy 7. rok, i kdyz nevim v cem je jiny, nez ty ostatni, nebot mi leze na nervy porad stejne 😀
@ili08 Ja mela deti rada od malicka, a mela jsem to naplanovane asi od 10ti let, ze se ve 20 vdam, 22 prvni ditko a 25 druhe, tak plus minus mi to vyslo 🙂 Ale je fakt, ze jsme meli s manzou i akcni zivot pred prckem, ale to se neda vubec srovnat. Prave mi totiz malej skace po hlave 🙂 A to manzel zatim jeste nezkousel 😀

peela
13. srp 2011

byla s kamaradkou na kaficku a daly si i panacka,no a MS je tu.Tak snazeni a novou silu dotoho. snad se to uz srovna a ovu probehne podle ovu kalkulacky 9den zacatek ovulacnich dnu,vse me boli ☹

ili08
13. srp 2011

@peela takže dneska první DC je to tak?pokud ne tak se v tabulce oprav,ju 🙂
mishule12................. 30 DC
miky............................ 30 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 25 DC
alisi001..................... 24DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 21 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............20 DC (listovka)
hanulik88.................. 17DC (listovka)
esila............................16DC (listovka)
leni84......................... 16DC (listovka)
karkulka_17.............. 15 DC
dilemma ....................14 DC
mahonia.................... 12 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................12 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 12 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 9DC (Mamavit)
sarana........................ 8 DC (listovka)
martinan4 ................. 5 DC (listovka)
verik19........................ 2 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... 1 DC
pajulevrtule ................??DC

leni84
13. srp 2011

@megy
Ahoj, pobolívání v bříšku je na začátku těhotenství normální..Nebo aspoň mluvím z vlastní zkušenosti i ze zkušeností kamarádek..Někdy jsou první příznaky těhotenství identické s těmi předmenstruačními..Když jsem v březnu otěhotněla, tak mě bolelo břicho úplně stejně, jako když je ms na cestě, takže jsem to neřešila a ani mě nenapadlo udělat si test a jen jsem čekala, kdy se ms objeví..ale když se ms nedostavila ani po pěti dnech meškání, tak jsem test jen tak zkusila a byly tam //..🙂 Kolegyňka z práce, která je momentálně v šestém měsíci mi říkala, že jí břicho bolelo až do 4 měsíce a těhotenství má ukázkové..🙂 Takže se ničeho neboj..Pokud nebudeš mít velké křeče a neobjeví se krvácení, tak by mělo být vše v pořádku.. 😉

galigula
13. srp 2011

Tak ja hlasim, ze se ta blba mrcha dostavila, takze me od pristiho tydne cekaji 2x denne injekce, uz ted se nemuzu dockat :D

peela
13. srp 2011

@ili08 ano dnes jsem to dostala a za 9 dnu maji zacit plodne dny

lucik1986
13. srp 2011

ahoj holky můžu se k vám přidat?

alisi001
14. srp 2011

@lucik1986 ahoj vítej kolikáty DC jsi zařadím tě do tabulky 🙂

megy
14. srp 2011

dobré ránoo holky všem - ráda bych se podělila s vámi o radost - dělala jsem si testy před MS s citlivostí 10 a vycházely pozitivně - dnes den po očekávané MS jsem si udělala citlivost 20 a výsledek je // 😀 testovací čárečka sílí 😀 😀

škoda jen, že vám to nemohu tady ukázat - nefunguje mi přenos dat 😠

alisi001
14. srp 2011

@megy gartuluji 🙂 jen tak dál ať je vše v pořádku držím pěsti hned jak ti to bude fungovat dodej foto 😀

martinan4
14. srp 2011

@megy To jsou krásné novinky hned takhle po ránu 🙂 Gratuluji, držím palce!! 🙂

megy
14. srp 2011

holkyy - děkuji moooc, vypadá to, že přenos se umoudřuje, tak možná bude i album 😀

miky
14. srp 2011

@megy tak to je super, gratuluju 🙂
Manža je tenhle víkend v Alpách a já, abych nemusela být doma, tak jsem vyrazila k našim, proto moc tenhle víkend koníka nestíhám, ale příští týden bych snad měla být zase on-line, takže toho moc nenakecejte, ať nemusím tolik dočítat 😀
A co se naší teploty týče, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

megy
14. srp 2011

@miky - stoupáš krásně 😉

lucik1986
14. srp 2011

Dobré ráno megy - gratuluju moc 🙂
jinak DC 3

ili08
14. srp 2011

@megy velká gratulace 🙂 musí být skvělý pocit vidět na testíku ty dvě čárky,přeju ať vše probíhá jak má a ty si těhotenství užiješ na plno 😉

stares
14. srp 2011

@megy Moc gratuluji, krásná zpráva🙂.

U nás dnes takto :

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

blazu
14. srp 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? 🙂

megy
14. srp 2011

ahoj blazu - určitě pojď za námi 🙂

alisi001
14. srp 2011

@stares krásný graf držím palce vypadá to nadějně 😉

alisi001
14. srp 2011

mishule12................. 31 DC
miky............................ 31DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 26 DC
alisi001..................... 25DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 22 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............21 DC (listovka)
hanulik88.................. 18DC (listovka)
esila............................17DC (listovka)
leni84......................... 17DC (listovka)
karkulka_17.............. 16 DC
dilemma ....................15DC
mahonia.................... 13 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................13 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 13 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 10DC (Mamavit)
sarana........................ 9 DC (listovka)
martinan4 ................. 6 DC (listovka)
verik19........................ 3 DC (listovka)
peela ......................... 1 DC
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
pajulevrtule ................??DC
lucik1986 ...................?? DC
blazu.............................??DC

malinka_02
14. srp 2011

ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala, jestli to neva.. my se snažíme už od ledna a pořád to nevyšlo. Jak jsem vá četla tak mi to tu přišlo sympatické 😀 narozeniny mám tajy v srpnu 🙂 a kamarádi jsou všichni motorkáři řeší alpy a motodovolené jako holky tady 😉

Jo a na začátku jsem taky řešila, že nejlepší je mít být těhotná v létě v době zahrádek, pak s největším pupkem přes zimu, kdy není vedro a v létě už zase moct chodit s mimčem ven.. A taky sem se bála pít alkohol co kdyby náhodou a ibuprofen sem si nebrala, že co když no a ono nikdy nic. Teď bych cokoliv dala za mimčo i přes zimu i kdykoliv 😀