Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Super. 🙂

losnikolos
20. zář 2011

Holky prosím pomohly byste mi ze zkušeností, odkdy se testovat na ovulaci, když to mám velmi, ale opravdu velmi nepravidelné? Nebo to zkusit třeba od 8 DC až než ji najdu?

mochenkaa
20. zář 2011

@carrynka potichounku gratuluju. Ať je všechno v pořádku 😉

carrynka
20. zář 2011

@losnikolos na ovu testech mas napsane, od ktereho dne podle delky cyklu... ale ja jsem zacinala od 10. dne, a ovu se mi ukazala kolem 17. a 18. DC

losnikolos
20. zář 2011

@carrynka no nekecej! to vypadá, jako...nechci to zakřiknout, ale 🙂, ty jo Karolín, tak to potichu gratuluju! pomohly ti ty ovu testy? já na teploměr taky zrovna nejsem

carrynka
20. zář 2011

@mochenkaa děkuju, bojím se, ab yzítra čárka nezmizela :( gynekolog by to měl už teď s jistotou poznat ne? že bych se narychlo objednala ještě tento týden...

kcvrcekz
20. zář 2011

@losnikolos Taky tě tu vítám..🙂Já vysadila v prosinci a stále čekáme...🙂taky jsem jen pro testy teplota nějak není pro mě...

losnikolos
20. zář 2011

@carrynka aha, díky, hlavně ať je vše v pořádku.. 😉

carrynka
20. zář 2011

@losnikolos jj ovu testy jsou super....a pak kdyz jsem videla na ovu testu carku, se divim, ze jsem to nepoznala i bez testu... ted bych to na sobe uz poznala... ja bych to mereni teploty zanedbavala, se znam 🙂
jinak děkuji, ale zatím radši radostí neskáču 🙂

leni84
20. zář 2011

@carrynka Jůů, já tam také vidím druhou čárku! Zkus další testík zítra nebo pozítří ráno..Ráno je hcg nejvyšší a hladina by se měla zdvojnásobobat každé dva dny, takže zítra by tam měla být čárka taky a pozítří už pořádna tlustice!!! 😉 Večer to nemá moc smysl..čárka bude buď stejná nebo ještě slabší..Je to hrozné čekání, ale vyplácí se..Tak moc držím palce! 🙂

losnikolos
20. zář 2011

@carrynka to chápu, proto jen tichá gratulace 🙂

carrynka
20. zář 2011

@leni84 dobře, děkuji moc za radu 🙂 zkusím zítra a pozítří...a asi se objednám na gyndu ať mám jistotu 🙂 manžel se vrací v pátek ze služebky, tak třeba ho pěkně překvapím 🙂

losnikolos
20. zář 2011

@kcvrcekz já vysadila už před rokem v červenci, ted jsme to zkoušeli jen "nanečisto", protože mi vůbec nedošlo, že plodné dny nejsou celý měsíc 😀 , takže tento měsíc to zkusíme s ovu testama

leni84
20. zář 2011

@ carrynka Na gyndu se ještě nežeň..Na utz je váček vidět až na přelomu pátého a šestého týdne, takže teď ti doktor ještě nic konkrétního neřekne a budeš zbytečně vyplašená..🙂

carrynka
20. zář 2011

@losnikolos hele my to zkoušeli od toho května a taky jsem neměla ponětí, kdy mám plodné dny...až tento měsíc, takže jsme na to vletěli jakmile se čárka objevila...jinak jsme to teda tento měsíc zanedbávali, takže si tu druhou čárku v podstatě ani "nezasloužíme" :D

leni84
20. zář 2011

@ carrynka Ale pro manžela to krááásné překvapení určitě bude! Moc ti to přeju, takže hrozně moc držím palce! My máme výročí svatby 2.10. a byl by to taky hezký dáreček..🙂

carrynka
20. zář 2011

@leni84 to určitě...tak jsem zvědavá no...ale koukala jsem na to jak z jara...teď nebudu myslet na nic jiného 🙂

kucirlib
20. zář 2011

@losnikolos ahoj, ty jsi z beremka že?

carrynka
20. zář 2011

@kucirlib myslím, že většina z nás tu je z beremka 🙂 je to takový logický pokrok, od beremese přes modrou střechu až na koňa :D

kd23
20. zář 2011

@kucirlib Jojo, je to on, ale že by mě nějak tlačil do laparo se říct nedá... Prostě mi ji doporučil a já díky vám na ni nejdu.
@carrynka - to jsou jasné dvě čárky !!!! Kolikátka to je test? Myslím, kolik jednotek? 10? 15?

carrynka
20. zář 2011

@kd23 jejda, jak to poznám???? to vůbec nevím...ani jsemnevěděla že je mezi nimi nějaký rozdíl...

leni84
20. zář 2011

@ carrynka My jsme tomu s manželem nechali volný průběh od prosince loňského roku..První dva měsíce jsme se snažili až moc a nic.. 😀 V únoru jsme tomu moc nedali, měli jsme hodně aktivit atd, takže mě ani nenapadlo, že by se mohlo zadařit a v březnu jsem čuměla na nááádherné dvě čárky..bohužel nám to nedopadlo, ale také to vyšlo, když jsme se prostě nesnažili a já na to neměla čas myslet..prostě zákon schválnosti..Po revizi mám snažení povolené od srpna, ale vzhledem k tomu, že jsem momentálně ve výpovědní lhůtě, tak by se mi spíš hodilo teď do listopadu neotěhotnět..No, prostě shoda blbých náhod..Ale s manželem jsme se dohodli, že se chránit nebudeme a prostě to necháme osudu..Manžel se o nás prostě kdyžtak postará..🙂 😉

kd23
20. zář 2011

@carrynka Mělo by to být napsané na krabičce. Jsou to citlivosti. 10 je myslím lepší než 15... Je to tak, holky, ne?

carrynka
20. zář 2011

@leni84 určitě...to je mi líto že to tak dopadlo...ale jistě se brzy zadaří a bude vše v pořádku 🙂 moc vám budu držet pěstičky...

joeyne
20. zář 2011

@carrynka Tak šup šup, pojď ke mě do klubu! 😉

carrynka
20. zář 2011

@joeyne 🙂 ráda bych 🙂 zatím jen tak napůl 🙂
@kd23 tak an krabiččce nic takového není, je tu jen citlivost 25, jinak žádný číselný údaj :(

leeena_4
20. zář 2011

@carrynka gratuluju, já taky vidím druhou čárku. Ale doktor to pozná maximálně z krve, nebo bude trošku zvětšená děloha, ale na ultrazvuku ještě nic asi neuvidí

losnikolos
20. zář 2011

@kucirlib jojo, ale nevadí to že ne? 🙂

carrynka
20. zář 2011

@leeena_4 asi mas pravdu, budu opakovat ty testy a jeste pockam 🙂 jee clovek by uz nejradsi mel jistotu 🙂

alisi001
20. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................68 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................53DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................48DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................47DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................40DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 39DC
sarinkac.........................37DC
melliss...........................36DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................36 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................35 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............35DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
carrynka..........................33DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let+
bujanda..........................32DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................31DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................30DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
meea...............................30DC
alisi001..................... .....29DC (listovka ,kelp jod)...........................................................ALENA 32 let +
mochenkaa....................29DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................28 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................26DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................25DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................25DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................25DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................25DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................25DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................24DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................23DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................21DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................20DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........20DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................20DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................19DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................17DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................16DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..15DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................15DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................15DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................15DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................14DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................13DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................12DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 10DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................7DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................6DC (calibrum babyplana, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................4DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
pejullka...........................2DC...............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............2DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (...26.9. Duphaston na vyvolání.).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+