Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
16. srp 2011

@kd23 já právě měla takové, že jsem byla úplně mimo a přála jsem si umřít, pak jsem začala brát aktiko bez problémů. Tajně jsem si říkala, že se to třeba porodem srovná a bolestivé MS budu ušetřené a ono houby ☹, takže bez ibuprofenu to nedám a ke všemu se mi MS ještě prodloužila, teď naposled byla 8 dní, takže si pořádně užívám 😀

mochenkaa
16. srp 2011

@anabella_lee já třeba po vysazení HA měla na den přesně a to ještě 1,5 roku, pak se to posunulo o cca 3-4 dny po antibiotikách, ale zase od té doby pravidelně. tek to přeba budeš mít taky v pohodě

anabella_lee
16. srp 2011

@miky No tak ja to měla vždy tak těch 7 dní...tak jsem fakt zvědavá tedy co bude následovat....to bude překvapení 😀

miky
16. srp 2011

Jejda, to je už zase tolik hodin, chjo tak já zase mažu do práce, zatím 🙂

leni84
16. srp 2011

Ahoj holky, jojo, naděje umírá poslední..Citlivé testy by měly ukázat výsledek v den vynechání ms, ale prý jistota je až cca týden po vynechání..Jinak holky, pokud se chcete hnát na gyndu, hned jak zjistíte, že jste těhotné, tak to mi přijde "zbytečné"..Doktor ještě na ultrazvuku nic neuvidí..Na gyndu je dobré jít až tak na přelomu 6 a 7 tt, kdy už musí být vidět i srdíčko plodu..Dřív vám doktor nebude schopen říct, jestli je těhotenství dobré nebo ne..Já osobně půjdu tentokrát na gyndu až tak 4 týdnu po pozitivním testu, abych tam pak nelítala ve stresu každý týden, jestli je vše v pořádku..
@miky A kdy ty čekáš ms?

kd23
16. srp 2011

@anabella_lee No jestli tě pobolívají vaječníky, tak to může být přeci OVU!!! I 16DC by odpovídalo. Já si počítala, že bych měla mít OVU 12DC až 16DC !!! Tak honem domu a šup na to !!! 😀 😀 😀

ili08
16. srp 2011

Ahoj holky,přeju hezký den!
mishule12-zítra beru poslední prášek
anabella_lee -říká se že největší pravděpodobnost máš první dva měsíce po vysazení HA tak na to spoléhám 🙂
kd23 -neboj,zůstanu tady s tebou,my ještě ani nezačali takže mám oproti holkám sklus 😲 A jak jsem si všimla tak tabulka je udělaná vzestupně,holky co mají největší DC jsou první..jak jim začne nový cyklus(pokud teda nemají na testu // 🙂) tak budou za chvilku pod náma 😀

anabella_lee
16. srp 2011

@kd23 pro jistotu na to ještě dneska vlítnout 😀 😀 😀
Všude možně tvrdí že plodné dny jsou cca od 10-17 DC. Tak na to mám ještě dva dny 😀

miky
16. srp 2011

@leni84 tak to netuším 😉 , já jsem zatím měla po ukončení kojení jednu MS a to byl cyklus dlouhý 35 dni, teď jsem 33 DC, tak uvidíme 😉 Ale pokud do pondělka MS nepřijde, tak zkusím testnou, ale moc tomu nevěřím 😉

anabella_lee
16. srp 2011

@kd23 Teď jsem ti psala něco velmi podobného, to je náhoda🙂 To je znamení že to klapne 😉 😀

alisi001
16. srp 2011

@miky ja ti to přeju moc moc 😉 určitě to klapne

alisi001
16. srp 2011

@ili08 přesně jak píšeš já budu za chvilku v tabulce pod váma 😀 počítám tak nejvíc 14 dní

kd23
16. srp 2011

@alisi001 @miky Souhlasím, myslím, že Miky si to zaslouží z nás nejvíc! Pak Alisi, která čeká už moc dlouho. 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

@kd23 máš uplnou pravdu, moc jim přeju ideálně okamžitý úspěch 😉 🙂

leni84
16. srp 2011

@miky
Aha, tak to si myslím, že by testík mohl ukázat už tak v pátek nebo v sobotu..🙂 Pokud jsi teda neměla před těhu nějak extra dlouhé cykly..Moc ti držím palečky, aby to vyšlo!!! Samozřejmě to přeju všem snažilkám o miminko, ale tobě obzvlášť..Po tom co vás potkalo ti moc přeju, abys brzy zase vozila kočárek..🙂

hankamamka
16. srp 2011

taaak, testik je doma! ehm

kd23
16. srp 2011

Letím na obídek, zatím 🙂, ať mám co číst, až se vrátím 😉

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka a teď?

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa a teraz sa odhodlať!

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa dnes či zajtra?

kd23
16. srp 2011

@hankamamka Já si říkala, kam jsi zmizela 😀 😀 😀 Napadlo mě, že jsi běžela pro testík do lékárny 😀 Co počkat na ráno? Co myslíte, holky?

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka @kd23 taky jsem si říkala že je určitě v lékárně. Lepší by bylo vydržet do rána, ale teď to ještě zvládnout a počkat 😉

kd23
16. srp 2011

No jestli si ho budeš dělat ráno, tak za prvné neusneš 😒 , za druhé se budeš pořád budit 😠 , budeš mít divoké sny 😖 , takže za mě je to jasné... Jestli jsi teda dnes nevypila už 2 litry tekutin... Kolik máš těch testů? Jeden? Já bych udělala jeden teď a druhý hned zítra ráno !!!

anabella_lee
16. srp 2011

@kd23 dobrou chuť ja se před chvili vrátila z oběda.-)

kd23
16. srp 2011

@mochenkaa Teď neodepisuje, protože si v koupelně dělá testík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anabella_lee
16. srp 2011

@hankamamka Hm to je fakt no, bude tě to přes noc pokoušet.....tak jeden večer a další ráno....pro jistotu 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

@kd23 beztak 😀

leni84
16. srp 2011

Pokud jsou v balení dva testíky, tak bych jeden zkusila hned a druhý zítra ráno..🙂 Jsem napnutá..🙂

ili08
16. srp 2011

Já bych to taky zkusila,neumím být trpělivá-proto máte můj obdiv vy co vydržíte se zkoušením až do pondělka 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

@hankamamka Držím pěstí 😉 🙂