Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

pucki
18. srp 2011

@silente díky moc 🙂 🙂

leni84
18. srp 2011

@chalotka
Vždycky jsem všude četla, že po ovulaci je vajíčko oplodnění schopné cca 24 hodin, málokdy delší dobu, ale jsou i takové případy..Každopádně pokud k ovulaci došlo včera, tak dneska ještě šance je! 😉

bujanda
18. srp 2011

jéé holky, já tu MS nechci!!! 🙂

ili08
18. srp 2011

@bujanda a kdo jo? 😀

leni84
18. srp 2011

@bujanda
Já už taky ne.. 😀

alisi001
18. srp 2011

@bujanda
@ili08
no já ted momentálně chci 😀 abych se mohla co nejdriv snažit 😀 😀

bujanda
18. srp 2011

@ili08 no myslím že nikdo 😀 doufám, že rychle zmizí......

leni84
18. srp 2011

@bujanda
Neboj, za pár dní odjede, a pak budeš mít zase velikou šanci, že už příště nepřijede.. 😉

bujanda
18. srp 2011

@leni84 to bych jí radila 😀

makak32
18. srp 2011

@miky kéééž by zabloudila .... nebloudí podezřele dlouho???

bujanda
18. srp 2011

holky, je to takový blbý, ale vím, že tady to můžu probírat 😀 další zprávy, jsem z toho jelen, ráno to teda bylo takový jako když mi MS začíná, trochu krev a tak....teď jsem byla na wc vyměnit si tampon a jako jen trochu špinění mi příjde, jinak nic.....tak to jsem zvědavá co se z tohohle vyklube 😕 jindy jsem totiž už první den měla dost silnou MS

bujanda
18. srp 2011

@alisi001 počkej, posílám ti kousek ode mě a hned jí budeš mít a jedeme na novo 😀

chalotka
18. srp 2011

Díky holky moc za podporu a info 🙂

bujanda
18. srp 2011

asi ze mě budete mít srandu...ale tonoucí se stébla chytá 😀 ....toto jsem našla na netu.......Špinění nebo krvácení v těhotenství může mít řadu příčin. Na samém počátku těhotenství se může objevit krvavý výtok několik dnů před termínem očekávané menstruace. Takové krvácení může znamenat, že se oplodněné vajíčko zahnizďuje v děloze. V počátečním stadiu těhotenství způsobuje špinění hlavně hormonální nerovnováha. ..............................no mám asi už vážně dost co? 😀

makak32
18. srp 2011

@bujanda no ale to by přesně sedělo na tebe 🙂 kéž by to byl ten důvod špinění i u tebe 😉

bujanda
18. srp 2011

@makak32 kéž by to byl ten případ 🙂 další článek je podobný a seděly by i ty dny .... U některých žen se zhruba 11 až 12 den po početí objevuje drobné vaginální krvácení. Toto krvácení může být způsobeno uhnízděním oplodněného vajíčka v silně prokrvené děložní tkáni. Krvácení je velmi slabé (obvykle pouze zašpinění prádla) a trvá pouze 1 až 2 dny.

Takže ženy, ještě uvidíme, jak se to do zítra projeví 🙂 už mi fakt hrabe

anabella_lee
18. srp 2011

No někdy mi příjde če čím více člověk něco zkoumá, čte a hledá na netu že je to pak ještě horší, někdy je lepší nevědět😀 ale jen někdy🙂

miky
18. srp 2011

@bujanda s tím špiněním a výtokem na začátku těhu naprosto souhlasím. Když jsem otěhotněla s Baruškou, tak jsem si nebyla jistá jestli jsem MS měla nebo ne, prostě takové špinění, ale nebylo toho zase tolik, že by to bylo na MS, takže jsem si říkala, že nejspíš MS proběhla normálně a jenom byla slabší a jaké pak bylo mé překvapení, když jsem na testu našla dvě krásné dálnice.

Holky vážně je to nádherné být máma. Porod sice není nic příjemného, ale ten konec stojí vážně za to!

makak32
18. srp 2011

@bujanda nejsi v tom sama, taky bych to rozhodně nevzdávala a věřila, nebo alespoň doufala. Navíc všechno tomu nasvědčuje...

bujanda
18. srp 2011

@miky děkuju za info, takže ještě se jen tak nevzdávám...počkám tedy jak to bude probíhat....snad to hned přejde a MS vlastně nepříjde a budou jen // ....ale je fakt že prostě neřešit to..to nejde 😀

bujanda
18. srp 2011

@makak32 díky....uvidíme...tak nevím jestli mám alisi napsat, aby ještě tabulku poopravila a počkala 😀

bujanda
18. srp 2011

@miky a neboj, ty maminka budeš ani nebudeš vědět jak 😉

miky
18. srp 2011

@bujanda však na přesun z tabulky pro snažilky do tabulky pro těhulky je ještě čas, uvidíš jak to bude s MS zítra, popř. založíme pro tebe novou tabulku 😉

bujanda
18. srp 2011

@miky ne, to já myslela, jako v té naší, protože už mě napsala jako 1. DC víš 😀

ili08
18. srp 2011

@bujanda no vidíš,tak to je pozitivní zpráva,třeba se fakt mimi uhnizďuje 🙂 moc bych ti to přála...vlastně všem 😀

bujanda
18. srp 2011

@ili08 děkuju.....bylo by super, budu hlásit co se děje....taky to přeju všem a hlavně co nejdřív!

hankamamka
18. srp 2011

@bujanda aj ja držím palce. a bolí ťa niečo? ako pred ms? nejaké príznaky aby som mohla porovnať 🙂

kd23
18. srp 2011

@bujanda Ty jo, ty umíš najít ale důležitý články - hledala bych naprosto stejně.Budeš si dělat testík? Třeba ráno? Budu moc držet palce, aby to fakt těhu bylo !!!! Jůůůůůůůůůůů.

ili08
18. srp 2011

@hankamamka a u tebe MS ještě nedorazila?

bujanda
18. srp 2011

@hankamamka no břicho mě právě ani moc nebolí (což jindy u MS cítím vaječníky), ale už od ovu ho mám furt takové nafouknuté a občas mi tam píchne...jinak mě bolí prsa (bradavky)....co ty? taky držím palce...