Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
20. srp 2011

@hankamamka to je mrcha 😠 takhle tě potrápit. Mě to udělala v červnu, v době ovu se mi nezdála ochrana a pak mi týden trucovala ms 😒 Ale neboj, příští už nee 😉

hankamamka
20. srp 2011

@alisi001 akoze to uz bolo naposledy! 😉

hankamamka
20. srp 2011

@mochenkaa mrcha, hej, kludne si vyckava, robi sa zaujimavou a potom pride ... no nic, nabuduce na nu zoberiem bazalnu teplotu a ovu testy a koniec!

mochenkaa
20. srp 2011

@hankamamka dobře tak 😉 já se rozhodla, že tu BT budu měřit taky další cyklus. Ale potvora to je, toto by dělat neměla, a vůbec, ani chodit by neměla 😉

miky
20. srp 2011

přesně tak, příští měsíc dostane mrcha všem k nám - tedy k těm, kterým se to nepovede tento měsíc stopku 😀

alisi001
20. srp 2011

přesně příští měsíc stop MS 😀 jsem sama zvědavá jak na tom budu v pondělí 😉

mochenkaa
20. srp 2011

@alisi001 snad líp než Hanka 😉

miky
20. srp 2011

@alisi001 prosím tě, ty máš MS stopku už tenhle měsíc 😉 Jak se říká do třetice to už vyjít prostě musí! Dvakrát jste už měli nácvyk, takže tentokrát to budu tutovka

alisi001
20. srp 2011

@mochenkaa
@miky
no nejsem si tim až tak jistá 🙂 nechám se překvapit 😉 ale držte mi pěsti aby ta mrcha nepřišla a pokud to dopadne dobře tak ten bycyl pošlu klidně poštou rovnou k vám 😀 😀

mochenkaa
20. srp 2011

@alisi001 neboj, budem držet uplně všechno 🙂
já už chci ať je pondělí, vnitřně tuším že z toho nic nebylo, ale furt tam červíček hlodá a už to chci mít za sebou 😀

hankamamka
20. srp 2011

@alisi001 aj mne prosim 🙂 drzim palce a informuj 🙂

miky
20. srp 2011

@alisi001 nic jiného pomalu ani nedělám jak držím palce - vlastně ti v tichosti sedíma menstruuji a přitom držím palce 😀 😀 😀

mochenkaa
20. srp 2011

@miky fuj, takové nehezké věci v tichosti děláš 😀 příští měsíc už nic takového nedělej 😉

miky
20. srp 2011

@mochenkaa pokusím se udělat co ti na očích uvidím 😀 😀 😀 Se zalígruju na WC a pro mrchu nebudu, kdyžtak prostě doma. Jí to vysvětlím už dneska, se s ní pěkně rozloučím a že jí už min. 9 měsíců nechci zase vidět 😀 😀

mochenkaa
20. srp 2011

@miky tak to má být 😀

hankamamka
20. srp 2011

dievcata, uz to tu asi bolo, ale aky pouzivate teplomer na meranie BT? 🙂 nejaky obyc ci treba specialny na dve desatinne miesta?

miky
20. srp 2011

já obyč digitální co jsme kdysi koupila do lekárničky, tak jsem ho teď prostě zabavila a mám ho na nočním stolku 😀 😀 . Nevím ani jestli jde do toho progrmáku zapisovat teplota na víc než jedno desetiné místo

miky
20. srp 2011

tedy samozřejmě po každém použití jdu teploměr umít a pak až ho vracím zpět na noční stolek

mochenkaa
20. srp 2011

já jsem si na zkoušku vzala digi teploměr koček (měřila jsem jen pod paží!!!) ale řeklo mi to 35,5 takže budu měřit klasickým rtuťovým

miky
20. srp 2011

myslím si, že ten rtuťový může klidně být, jenom ten digitální prostě měří rychleji. Hlavně je důležité měřit každý den (i o víkendech) v příbližně stejnou dobu, takže o víkendu se vzbudím v půl sedmý změřím teplotu a chrním dál 😀

mochenkaa
20. srp 2011

to je jedno že to trvá dýl, já nejsem schopná vstát hned, takže budu mít čas se probrat 🙂

ili08
20. srp 2011

@miky no já o tom četla článek kde psali že hned po probuzení se změřit,a když jdeš třeba ve 4 ráno na záchod tak se změřit hned v ty čtyři...takže u mě by byl v měření docela problém protože na záchod v noci taky chodím 🙂

mochenkaa
20. srp 2011

@ili08 tak to je error. Protože já chodím na wc v noci taky a čas? Podle toho kdy se Pů vzbudí a chce mazlit 🙂 takže v rozmezí 2:30 - 4:20. Tak to fakt nevím jestli měřit zvládnu 😒

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa no právě 🙂
jinak je to tady pokud si chceš počíst 🙂 až skoro dole...
http://www.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-baz...

verka_motylek
20. srp 2011

Holky moc děkuju!!! Před 5ti měsíci jsem v 7 tt potratila tak mám teď strach jak blázen ☹ Test jsem si dělala dvakrát 2 dny před očekávanou MS a byl negativní a pak den po očekávané MS a byl pozitivní. V podstatě přesně 14 dní po ovulce 😀 Holčiny moc držím palečky!!!Nemůžu myslet na nic jinýho než na tenhle krásný pocit!!!!

mochenkaa
20. srp 2011

@verka_motylek určitě to dobře dopadne, uvidíš 🙂

mochenkaa
20. srp 2011

já zjistila, že měřit BT asi teda nebudu ☹ nejsem schopná spát celou noc bez probuzení a tím pádem chození... ☹

verka_motylek
20. srp 2011

@mochenkaa moc děkuju! jen pro info povedlo se to teď hned 2. měsíc. V červnu jsem nic neřešila ani jsem se nedívala na ovu, ale tenhle měsíc jsem nenechala nic náhodě na netu si vypočítala plodný dny a mazleníčko bylo intenzivně celý plodný týden každý den:D Manžel si to skvěle užíval:D Takže holky! Doporučuji chlapi na to připravit a oni pak pořádně máknou a výsledky jsou zaručeny 😉

ili08
20. srp 2011

@mochenkaa jééé ale já tě nechtěla odradit 😒 každopádně u mě to nemá význam,kdybych měla každou hodinu připočítávat stupeň tak by to asi moc přesný nebylo...a taky se někdy vzbudím ve dvě,někdy ve tři,někdy vůbec...takže tak

alisi001
20. srp 2011

@ili08 holky v tohmle já mám výhodu manža vztává kažky den v 6:00 tak vztávám s ním změřím teplotu a někdy si ještě schrupnu 😀