Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
25. srp 2011

@mihaji přesně graf ti ovu viznačí až když už proběhla 😒 taky si dělám ovu testy je to lepší

kammka
25. srp 2011

@mihaji
@alisi001 ovu způsobuje vzestup BT cca o půl stupně.. takže jak stoupne BT, je čas se snažit.. vajíčko nějakou dobu cestuje, takže je čas.. a časem lze odhadnout, kolikátý den to bude.

carrynka
25. srp 2011

@mihaji mně se tu teplotu měřit moc necchce...nevim proč, ale připadala bych si asi jakože to hrozně hrotím a byla bych z toho akorát nervozní, tak s teplotou ještě počkám až bude "krize" :D Pořád si říkáme že to nebudeme vyhrocovat a nervovat se... tak jsem si aspon koupila ty testiky a uvidim..

miky
25. srp 2011

včera jsem manžovi dala přečíst ten článek (už nevím kdo tu na něj dával odkaz) jak se má spermijkám pomáhat do děložního čípku. No koukal na to dost divně 😠 , ale řekla bych, že má stejnak smůlu, bude šťourat a napomáhat a basta 😀

carrynka
25. srp 2011

@miky no já teda nevím, dávat manželovi takové věci číst, asi by ho to "miminkování" rychle přestalo bavit a pak už by to dělal jen z povinnosti a možná by se mu ani nechtělo.... :D my to ani nenazíváme snažení o mimi, spíše jen větší sexuální apetit 🙂

miky
25. srp 2011

@carrynka před prvním těhu bych mu to asi ani číst nedávala, možná bych mu o tom jenom řekla a to opravdu jenom možná. Ale po tom co máme za sebou masírování hráze před porodem a pobyt na porodním sále, tak si myslím, že je hodně zocelený 😉

mihaji
25. srp 2011

@alisi001
@kammka Děkuju holky za info. Už jsem trochu chytřejší. 🙂
@carrynka Mně se do té teploty taky nechtělo, ale když už mě doktor zaúkoloval, tak jsem se do toho pustila. Nic mě to nestojí a aspoň budu chytřejší, když už nic. Články tedy taky číst nedávám, ani nesděluju nějaké podrobnější informace. Zatím se přesvědčuju, že děláme vše správně, takže v tom můžeme pokračovat, jen to chce zvýšit intenzitu v ty správné dny. 🙂

carrynka
25. srp 2011

@miky tak to jo...už má cvik... ten můj je ještě takovej neotrkanej...asi ho čeká ještě hodně věcí co ani netuší 🙂 Jen jsem jukla na tvůj profil a moc mě mrzí co se vám stalo.... je to hrozný. Jen věřím, že na podruhé vše dobře dopadne a miminko bude zdravoučké!

@mihaji uvidíme, kdy se do toho nakopnu i já 🙂 ještě počkám tak do listopadu asi a když se nepovede tak začnu taky...

anabella_lee
25. srp 2011

Dobré ráno holky, tak jsem se vrátila od lékaře. Mykóza jak vyšitá☹ Sám mi potvrdil co jsem si myslela, že je ta mykoza způsobena vysazením HA, jiná hormonální hladina a je to☹ Tak snad mě to nebude zase tak trápit jako kdysi☹ No a těhotní taky nejsme, dělal mi ultrazvuk a nic tam není, takže nic no☹ Já vím co jsem mohla čekat v prvním měsíci snažení 😀 Ale doufála....tak září to snad jistí 😉

mihaji
25. srp 2011

@anabella_lee Ahojky, tak snad se z toho brzy dostaneš a bude dobře. 😉

mihaji
25. srp 2011

@miky Taky jsem mrkla na profil....Váš příběh je opravdu strašný ☹ , moc vás obdivuju a přeju strašně moc štěstí.

bujanda
25. srp 2011

dobré ráno přeju holky 🙂

makak32
25. srp 2011

Dobré ráno všem 🙂

blazu
25. srp 2011

dobré ránko holky 🙂

anabella_lee
25. srp 2011

@mihaji Snad ano🙂 Děkuji 🙂

makak32
25. srp 2011

V priáci je veselo, tak si představte že jsem už těhotná 😉
Koncem července jsme byli v Řecku, kde jsem dostala zánět dutin. Po příjezdu domů a dobrání antibiotik mě začalo šíleně bolet v krku, ale tak že jsem opět po 6 letech práskla s kouřením. Nekouřím skoro 3 týdny a tak věřím že to překonám. No a drb je na světě, šíří se to na mě ze všech stran. Takže až jednou oznámím (a já se modlím aby se to povdlo co nejdřív) že jsem těhotná, tak nad tím všichni jen mávnou rukou, s poznámkou : pche my to věděli 😠

martinan4
25. srp 2011

@makak32 Teda, já jsem už tady málem začala jásat před monitorem, že by jako někdo už konečně, a ono je to jenom nedorozumění 🙂 Jinak držím palce s tím kouřením!!!

Jinak přeji dobré ráno všem!!! 🙂

makak32
25. srp 2011

😀 jjj planý poplach

mihaji
25. srp 2011

@makak32 To je dobrý 😀 . Já byla takhle těhotná už před svatbou a prý že odcházím z práce. Jen by mě zajímalo, z čeho to tady vzniklo. Je pravda, že jsem pořádný kus ženské, ale to jsem byla vždycky, tak fakt netuším. Drbárna je všude. 😒 😀

S kouřením držím palce, mě to přešlo naštěstí nějak samovolně a jsem zato fakt ráda. Už tu na podzim budou 3 roky. 🙂

leni84
25. srp 2011

Ahoj holky 🙂

leni84
25. srp 2011

@makak32 Drby se šíří fakt rychle, to ti povím..🙂

leni84
25. srp 2011

Mojí kamarádce z práce se úspěšně dařilo ututlat těhu do pátého měsíce..🙂 To pak všichni koukali, když řekla, že už je v půlce..🙂

leni84
25. srp 2011

Já čekám ms zítra max. v sobotu..Tak jsem zvědavá..Ale moc to nevidím.. 😒

makak32
25. srp 2011

@mihaji a před tím jsi kouřila jak dlouho?? Já s přestávkama od 16 ☹ vždy to pár let vydržím a pak nastane ten zlom ... ále jen jednu výjmečně si dám. Tak snad už to teď vydržím na vždy. Motivace taky je, protože manža s tím seknul týden po mě, tak teď odkladáme peníze a pak se pojede na dovolenou 🙂

kd23
25. srp 2011

Dobré ráno všem holky! 🙂
@makak32 S kouřením držím palečky! Já kouřila 10 let docela hodně. Už nekouřím rok a 5 měsíců a hodně mi pomohlo pití vody - doporučuju tenhle článek.... http://www.dwich.cz/cs/obsah/jak-prestat-kourit...
Jinak miluju hermelíny - ale hodně. Grilované nakládané, tak nevím, co to se mnou udělá to nejíst...
Včera jsem dělala první OVU test a nic-snažila jsem se to udělat tajně, ale manžel byl hrozně zvědavý a pořád nakukoval jak malé dítě a vyptával, co to znamená a byl zklamaný, že test byl negativní... Tak uvidíme co dnes 🙂

kd23
25. srp 2011

@carrynka Já s tou teplotou taky ještě vyčkávám... Uvidím, co ty testíky, jestli tenhle měsíc vůbec přijde... Uvidíme. 🙂
@alisi001 Tabulka je super! Měla bys dostat zvláštní medaili! 🙂

kd23
25. srp 2011

@hopeful Jinak návrh krycího názvu pro spolek Nymfomanek? To je docela těžké 😀 Vymyslet něco vtipného... 🙂 a jak jsi psala ještě (pro navozeni atmosfery si predstavme obchod s detskym oblecenim, kde se mezi regaly line vune pudru proti opruzeninkam ), tak mě napadají samé divné věci, jako dudlík, chrastítko apod.... Takže zde je moje fantazie totálně na bodu MS.... 😠 😠 😠

mihaji
25. srp 2011

@makak32 Kouřila jsem docela dlouho, myslím cca taky od těch 16-ti ,ale ne úplně každý den. Pak to ale zase stálo zato. Mně to nějak přestalo chutnat a začalo dost smrdět, takže jsem to měla docela jednoduché, bylo to takové pozvolné, ale snad trvalé. Jsem ráda, že jsem se toho zbavila.
@kd23 Proč se nesmí ty plísňové sýry?
Taky jsem včera zkoušela test se stejným výsledkem jako ty, tak uvidíme co dnes.
Tedy klub nymfomanek v souvislosti s miminkovskýma věcičkama vypadá opravdu "úchylně" 😀

nemo1985
25. srp 2011

Ahojky holky, tak řekla bych že u mě už je po ovulce, dnes takový hustý výtok. Včera ještě tulení s manžou proběhlo 🙂

Jinak se stále v podbříšku pobolívá

kd23
25. srp 2011

@mihaji Je tam zvýšené riziko nákazy listeriózou, která může způsobit potrat nebo předčasný porod... ☹ Tak to na tebe budu myslet. Já si dělám druhý test dnes zase kolem 17:00...