Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

martinan4
25. srp 2011

@dilemma To by byly krásné zprávy... držím palce a zítra pořádnou dálnici, prosím 🙂 🙂

bujanda
25. srp 2011

@kd23 jéé já už se tak těším!!! na všechno !!! 🙂

dilemma
25. srp 2011

@bujanda no tak v to budu s vami doufat i ja:D a budu drzet pesti🙂 vim jaky je to cekani:( takze vim asi co porzivas:( je to na prd ale vzdy se zadari kdzy to clovek nejmin ceka🙂

dilemma
25. srp 2011

@kd23 doufam ze jou at uz se mam cim pochavalit tady ve fotoblogu:D:D:D:D

mochenkaa
25. srp 2011

@dilemma moc ti přeju ať sílí. někdo už musí mít // 😀 🙂

dilemma
25. srp 2011

@alisi001 ahooj🙂 ja si vcera delala tes vcera nebyl moc vyditelny ale carka tam byla a dneska taky jeste moc nebyl ale kdyz sme se po hodine podivala na ten testik znovu tak carka jde videt ohodne vice takze se nejspise budu radit mezi tehuleny kterym se konecne zadarilo uvidime jestli zitra to bude potvrzena silna dalnice🙂

dilemma
25. srp 2011

@martinan4 no ja v to ani nedoufala je fakt ze kolem ovulky jsme tomu moc nedaly nejak nebylo cas a po ovulce zase tyden v kuse to uz sme myslela ze je to ztraceny ale jak vidim tak ne snaha se vydarila a zitra uz se snaz budu moct pochavlit dalnici🙂

dilemma
25. srp 2011

@mochenkaa no a ja doufam ze dalsi za mnou budou nasledovat🙂 a dekuji mooooooc🙂

miky
25. srp 2011

@dilemma jejda, tak že by konečně a ukázala se nám tu první těhulka 🙂, držím palce ať čárka jenom sílí 😉

martinan4
25. srp 2011

Tak jsem se teď dívala na ten test od Clear blue a v příbalovém letáku je napsáno, že před testem je nejlepší nejméně 4 hodiny nejít na záchod... a to má člověk vydržet jak? Ale je teda pravda, že narozdíl od ostatních testů tady doporučují ranní moč...

kd23
25. srp 2011

@martinan4 To jsem z toho teda JELEN-A SRNCOVÁ 😀

miky
25. srp 2011

já ovu testíky - i ty obyčejné dělala také z první moči ráno, jsem ten příbalový leták holt moc nečetla 😕

kd23
25. srp 2011

@miky No ráno se to prý nemá, ale asi jak který. ☹ Tak já letím domů a jdu udělat 2. testíků. Asi se počůrám, tak radši mažu 🙂 🙂 🙂 Papa a zítra ráno se těším na čteníčko a na vaše //

bujanda
25. srp 2011

@kd23 já dělala test tak v 11 dopoledne, takže ráno jsem šla na záchod a další už jsem dělala test....a fungovalo to... 🙂
a těším se na tvoje zprávy, na // u ovu

martinan4
25. srp 2011

@kd23 Nápodobně... 🙂 No, budu to kdyžtak řešit příští měsíc 🙂

bujanda
25. srp 2011

Já už to v práci taky pomalu balím a jdu domů uklízet ☹ tak se mějte krásně a zíta pa pa 😉

miky
25. srp 2011

@kd23 ha, tak to si budu ten návod muset příště prohlídnout a hlavně přečíst pečlivěji 😕 Ale řekla bych, že fungovaly testíky dobře i z té ranní moči. Jeden den mi ukázal ovulku testík a druhý den i FF podle bazální teploty. A někde holky říkali, že rozdíl mezi ovu podle čárek na ovu testu a podle vyznační FF může být až 48, takže jsem se do tolerance vešla 😉 Ale děkuji za upozornění

dilemma
25. srp 2011

@miky no snad uz tomu tak bude moc a moc dekujii🙂

alisi001
25. srp 2011

@dilemma gratuluji a hodně štěstíčka 😀 tak a mužeš posílat bacil 😀 jsem první zájemce 😉

dilemma
25. srp 2011

@alisi001 no ja vas vsecky najednou poprskam aby se zadarilo uplne vsem🙂 a neboj na tebe nezapomenu🙂 a nadale budu drzet palecky ale ani my jeste nemame vyhrano:(

mochenkaa
25. srp 2011

super. musím v práci hlídat kolegyni na záskok desetiletou dceru 😠 jak zabavíte dítě, které je nečtecí, kreslit se mu nechce a máte v práci kameru (tudíž nemůže sedět u pc)? a to její maminka řekla že tak na 1-1,5hod, jenže ji znám takže tu holka bude tak 2-3 hodiny 😠

blazu
25. srp 2011

@dilemma moc gratuluju a přeju a čárečka na testu každým dnem sílí!!!! Konečně to někdo nakopnul, snad buduou podobné dobré zprávy jen přibývat 🙂

ili08
25. srp 2011

@veveruska0504 tak to s tím kafem je teda fakt dobré,jsem zvědavá co mi na to manža řekne až si bude muset dát v deset večer kafčo aby spermie byly rychlejší 🙂

@mochenkaa no tak aspoň jsi se trochu zabavila no ne?mě příjde že dnešní den se u mě zapíše do historie nejdelšího pracovního dne

dilemma
25. srp 2011

@blazu no holky ja taky doufam ze to bude jen a jen pribivat🙂 uz sem rozprostrela bacil na celou mistnost snazilek🙂 tak snad se zadari🙂 a dekuji moc🙂

mochenkaa
25. srp 2011

@ili08 tak holka tu furt je 😠 jedeš teda s námi?

veveruska0504
25. srp 2011

Holky, to jsou mi vyhlídky, ale je dobré mít jasno 😀

http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/menstruace-...

Tož ovulační i těhotenské testy nakoupeny a nabízí se mi otázka: Která z nás zazáří v září 😀 ???

ili08
25. srp 2011

@mochenkaa a nebudu vám tam nějak zavazet?aby to nevadilo tvojemu 😉

baptisia
25. srp 2011

@mochenkaa
10g fenykl,5g jalovec,5g jmelí,20g kontryhel,10g kopřiva,10g kozlík,5g mařinka,15g máta,10g proskurník,5 g třezalka ,lžičku spařit 250ml vody 2x denně od 1Dc do 14 Dc
😀 jinak Kontryhel je super i samotný...

blazu
26. srp 2011

Dobré ránko hokly 🙂 na týden odjíždím pryč, tak doufám, že až sem v sobotu mrknu, bude tu spousta nových dobrýc zpráv - tak jako od dilemma, mějte se krásně 🙂

alisi001
26. srp 2011

mishule12.................. 43DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 38DC
luci_inka......................37DC
zandi78........................35 DC
ninucha........................33 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 30DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................29DC (listovka)
leni84.......................... 29DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 28 DC
tumik.............................28DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................27DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............26DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 25DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................25 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 24C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................24 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................23 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 23DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................23DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................22 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 21DC (listovka)
kammka.........................20 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 18 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 18 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................17DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................16DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................16 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 15DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................15DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 14 DC
galigula .........................14DC
hopeful............................14DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .13 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................12DC
veveruska0504..............11DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................9DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................9DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................8DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................7 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................7DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................5 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................5 DC
alisi001..................... ..... 4DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................4 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC